هزینه و قیمت لیپوماتیک در تهران

جراحی بینی با لیزر
می 21, 2019
علت افتادگي پلک و درمان افتادگی پلک
می 21, 2019

هزینه و قیمت لیپوماتیک در تهران

به منظور لاغری موضعی برای افرادی که از چاقی خود رنج می برند روشی جدید به نام لیپوماتیک وجود دارد. این روش بدون هیچگونه بی هوشی انجام می شود و با استفاده از بی حسی موضعی آن را انجام می دهند. می توان گفت با استفاده از لیپوماتیک به راحتی می توانید به شکل کاملا دائمی از شر چربی های اضافی خود راحت شوید. بعد از لیپوماتیک می توانید به راحتی اثرات این روش را روی اندام خود به خوبی ملاحضه نمایید. با به کار بردن این روش چربی های بدن افراد تخلیه می شود و می توان آن را نوعی پیکر تراشی نیز دانست. این روش بسیار پیشرفته می باشد و نمی تواند هیچگونه بازگشتی داشته باشد. 

برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید تنها با استفاده از یک جلسه می توانید به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.هر چند می توان گفت که این امر باید با تشخیص پزشک انجام شود. شاید در مواردی برای افرادی که دارای اضافه وزن بسیار زیادی می باشند تعداد جلسات بیشتری را در نظر بگیرد. لیپوماتیک نمی تواند هیچ عوارضی را به دنبال داشته باشد و یا اینکه بهتر است بگوییم عوارض آن در مقایسه با دیگر روش ها بسیار کم می باشد. در این روش موضوعی شاید برای افراد  بسیاری دارای اهمیت باشد هزینه و قیمت لیپوماتیک باشد. هزینه این روش می تواند از عوامل زیادی تاثیر پذیر باشد. 

هزینه و قیمت لیپوماتیک در تهران  

 

این روش دارای هزینه های مختلفی است و مقدار آن بستگی به عوامل مختلفی نیز دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار در این راستا می توان به مقدار چربی اضافی،  قسمتی که در آن چربی است، پزشک متخصص، تجهیزات و همچنین دیگر موارد  نیز اشاره کرد علاوه بر این میزان دستمزد دستیاران پزشک و مرکز درمانی که در آنجا لیپوماتیک انجام می شود نیز می تواند در هزینه و قیمت لیپوماتیک موثر واقع شود. 

بهتر است بدانید که اگر لیپوماتیک در مراکز خصوصی انجام شود دارای قیمت متفاوتی در مقایسه با مراکز عمومی خواهد داشت. پس می توان گفت که مرکز و یا کیلینیکی که در آن لیپوماتیک را انجام می دهید عاملی مهم خواهد بود. علاوه لر این مکانی که کیلینیک قرار دارد هم می تواند در این امر تاثیر گذار باشد. هر چند که لیپوماتیک هیچ قیمت و تعرفه مشخص و معینی ندارد اما متوسط هزینه و قیمت لیپوماتیک در تهران برای هر قسمت 2 میلیون می باشد. البته که این مقدار با توجه به عوامل ذکر شده تغییر می کند و هر روز مقدار آن بیشتر می شود. 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب پیشنهادی