جراحی زیبایی سینه

افتادگی سینه با افزایش سن

علیرغم باورهای اشتباه خیلی از افراد، شیر دهی، عدم استفاده از سینه بند و  ورزش باعث افتادگی سینه ها نمی شوند، بلکه رژیم های یویو و تعدد بالا و پایین شدن وزن است که باعث شل شدن بافت سینه شده و در نهایت منجر به افتادگی سینه می شود.

افتادگی سینه با افزایش سن

یکی از مشکلاتی که خیلی از خانم ها با آن مواجه می شوند افتادگی سینه است. این مشکل، قسمتی از زندگی تمامی خانم ها در بر می گیرد.  رباط کوپر بافت همبندی که در سینه وجود دارد که باعث برقراری تناسب شکل سینه ها می شود که با افزایش سن این رباط کشیده شده و موجب افتادگی سینه میشود. همچنین سینه ها به مرور زمان بافتشان تبدیل به چربی شده و حالتشان عوض می شود که این موضوع هم به افتادگی و بد فرم شدن آنها کمک می کند.

هیچ راه حلی برای جلوگیری از افتادگی سینه وجود ندارد

با اینکه افتادگی سینه برای خیلی از خانم ها اجتناب ناپذیر است، ولی انجام بعضی از کارها از میزان این افتادگی می کاهد. تحقیقات حاکی از آن است که شاخص BMI بالا و همچنین استعمال دخانیات باعث افتادگی سینه ها می شوند. رژیم های یو یو از دیگر علل افتادگی سینه به شمار می آید. چنانچه فردی دچار افزایش وزن شود، سینه هایش مثل مابقی اعضای بدنش کشیده می شود، این فرد بعد از رژیم غذایی و کم شدن وزنش پوست اضافه می آورد که هیچ بافتی برای نگه داشتن آن وجود ندارد. ثابت نگه داشتن یک وزن ایده آل راه کار مناسبی  برای برخورداری از سینه های خوش فرم می باشد و همچنین به پیشگیری از افتادگی سینه ها کمک شایانی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت + 1 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست