دسته‌بندی نشده

افزایش نرخ جراحی بینی با دلار

هزینه جراحی بینی

منطقه جغرافیایی و مهارت جراحان زیبایی دو عامل بااهمیت در تعیین قیمت عمل زیبایی بینی را در سایر کشورها می باشد.

بنا بر آمار جامعه جراحان پلاستیک آمریکا، در ایالت متحده آمریکا، متوسط هزینه جراحی زیبایی بینی ۳۵۰۰دلار است ولی محدوده بهای زیبایی بینی در این کشور از ۲۵۰۰دلار شروع شده و برخی اوقات تا ۱۲هزار دلار نیز می رسد. اما در ایران حدود ۱۴۰۰ تا ۲۸۶۵ دلار می باشد. اما با افزایش قیمت دلار هزینه جراحی بینی در ایران افزایش زیادی نداشته است.

انگلیس را می توان یکی از کشورهای گران قیمت جراحی زیبایی در جهان دانست. متوسط هزینه عمل رینوپلاستی در این کشور ۳هزار پوند است. هزینه عمل جراحی بینی در این کشور حداکثر به ۶ هزار پوند می رسد.

هزینه این جراحی در کشورهای اروپایی با یکدیگر متفاوت است. به گونه ای که در کشورهای اروپای غربی مخصوصا فرانسه و آلمان انجام این عمل گران تر از بقیه نقاط است. این در حالیست که هزینه رینوپلاستی در کشورهای اروپای غربی نظیر رومانی، بلغارستان و صربستان تنها چند صد دلار است.

علاوه بر مکان جغرافیایی مدل بینی افراد تاثیر زیادی در تعیین قیمت جراحی بینی دارد. کسانی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند به طور معمول هزینه بیشتری برای عمل بینی می پردازند. ولی هزینه جراحی بینی استخوانی معمولا مقداری کمتر است. لازم به ذکر است عمل ترمیمی بینی اگر به وسیله جراح دیگری(به غیر از جراح اول) انجام شود معمولا هزینه بیشتری از عمل اول دارد.

همچنین عوامل زیر سبب افزایش قیمت هزینه جراحی بینی می شود:

  • تجربه ی صدمات متعدد بینی
  • احتیاج به پیوند غضروف به منظور تقویت بخش های ضعیف
  • پوست بینی بسیار ضخیم یا بسیار نازک
  • انسداد بینی
  • انحراف شدید بینی
  • هزینه بیهوشی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × پنج =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست