مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی

مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی
جراحی زیبایی سینه

وقتی جامعه از مردان صحبت می کند، هیچ یک از انتظارات آنها شامل بزرگ شدن سینه های مردانه نمی شود. با این حال، مردان در هر گروه سنی ممکن است به ژنیکوماستی مبتلا شوند و این موضوع می تواند باعث نارضایتی آنها از اندام خود شود. اما چه راه حلی وجود دارد؟ جراحی ژنیکوماستی! این عمل جراحی ژنیکوماستی باعث کاهش اندازه سینه در مردان، صاف شدن و افزایش خطوط قفسه سینه می شود.

در موارد شدید ژنیکوماستی، وزن بافت اضافی سینه ممکن است باعث افتادگی سینه ها و کشیده شدن پوست تیره اطراف نوک سینه شود. در این موارد می توان موقعیت و اندازه هاله نوک سینه را نیز با جراحی بهبود بخشید و پوست اضافی را کاهش داد. اما اولین و حیاتی ترین قدم انتخاب آگاهانه و دقیق پزشک و جراح ژنیکوماستی است. با انتخاب یک جراح زبده و ماهر و با سابقه کار طولانی در زمینه این نوع عمل زیبایی، می توانید با خیال راحت تری به اتاق عمل رفته و با نتایجی بهتر از اتاق عمل بیرون بیایید. در این مقاله می خواهیم مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین پزشک ژنیکوماستی را بررسی کنیم.

جراحی ژنیکوماستی چیست؟

قبل از هر اقدامی برای یافتن بهترین جراح ژنیکوماستی باید در مورد این عمل و کارکرد آن بیشتر بدانیم. ژنیکوماستی وضعیتی است که سینه‌ های بیش از حد رشد کرده یا بزرگ شده در مردان را می نامند که می ‌تواند در هر سنی رخ دهد. این بیماری می تواند نتیجه تغییرات هورمونی، وراثت، چاقی یا استفاده از برخی داروها باشد.

ژنیکوماستی می تواند باعث ناراحتی عاطفی شود و اعتماد به نفس شما را مختل کند. برخی از مردان حتی ممکن است از برخی فعالیت های فیزیکی و روابط صمیمی خود صرفاً برای پنهان کردن ظاهر سینه های خود اجتناب کنند. در حقیقت ژنیکوماستی با موارد زیر مشخص می شود:

 • چربی موضعی اضافی
 • رشد بیش از حد بافت غده ای
 • گاهی اوقات پوست اضافی سینه
 • حضور یک طرفه (یک سینه) یا دو طرفه (هر دو سینه)

این نوع جراحی تمام موارد فوق را برطرف کرده، باعث ایجاد ظاهری مردانه تر، سینه ای صاف تر و در کل اندامی بهتر و جذاب تر برای مردانی می شوند که از بزرگی بیش از حد، افتادگی پوست سینه یا عدم تقارن در سینه های خود رنج می برند. حال که این جراحی را شناختیم ، بهتر است به سراغ جراحی برویم که بتواند با دانش به روز و مهارت خود این عمل زیبایی را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. اما چگونه بهترین جراح ژنیکوماستی را انتخاب کنیم؟!

برای کسب اطلاعات بیشتر، مطالعه مقاله جراحی ترمیمی سینه | بازسازی سینه بعد از سرطان را پیشنهاد میدهیم.

کدام پزشک جراحی ژنیکوماستی را انجام می دهد؟

کدام پزشک را برای انجام جراحی ژنیکوماستی انتخاب کنم؟ پاسخ ساده است؛ جراح پلاستیک بهترین گزینه برای انجام عمل ژنیکوماستی است. با این حال، قبل از نهایی کردن یک جراح پلاستیک برای درمان خود، باید موارد خاصی را بررسی کنید. بهترین جراح ژنیکوماستی کسی است که دارای صلاحیت کافی، گواهی هیئت مدیره، و حتی بهتر از آن باشد و در عمل های زیبایی سینه متخصص باشد. اطمینان از این نکات و ویژگی ها به شما شانسی می دهد تا ظاهر سینه دلخواه را از یک حرفه ای بدست آورید و شانس موفقیت و بهترین نتایج نیز افزایش می یابد.

هنگامی که جستجو برای یک جراح متخصص و بهترین جراح ژنیکوماستی را آغاز می کنید، ممکن است بسیار چالش برانگیز به نظر برسد. هنگامی که شما در گوگل برای جراحان پلاستیک در منطقه خود جستجو می کنید، با انتخاب های بی شماری روبرو می شوید. بسیاری از آنها ادعا می کنند که در جراحی های کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی تخصص دارند. برخی از آنها ممکن است وب سایت هایی داشته باشند که در اولین حرکت شما را تحت تاثیر قرار دهند، پر از مدل های مردانه کاملاً خوش چهره با سینه های صاف! آنها حتی ممکن است ویدیوهایی داشته باشند که تخصص و صلاحیت آنها را توضیح دهد.

با این حال، بسیار مهم است که به جراحی مراجعه کنید که به طور منظم جراحی های ژنیکوماستی را انجام دهد و به طور مداوم نتایج موفقیت آمیزی از خود نشان دهد. نکات زیر به شما کمک می کند تا به جراح مناسب برای عمل ژنیکوماستی نزدیک شوید.

کدام پزشک جراحی ژنیکوماستی را انجام می دهد؟

دوران نقاهت بعد از پروتز سینه، دوران بسیار مهمی است. برای اطلاعات بیشتر مقالات ماساژ سینه پس از پروتز را از دست ندهید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی

 • شما می توانید با دیدن عکس های قبل و بعد از جراحی بیماران، بینشی از کار و تکنیک پزشک به دست آورید. شما همچنین می توانید ببینید که بهترین نتایج آنها تا کنون چه بوده و اینکه آیا از نتایج عمل های مشابه به عمل مورد نظر خود رضایت دارید یا خیر.
 • هرچه تعداد عکس ها در گالری وب سایت جراح مذکور بیشتر باشد، تجربه بیشتری خواهید داشت. معمولاً دانش جراح از انجام جراحی های ژنیکوماستی متناسب با تعداد تصاویر قبل و بعد مراجعین سابق او است.
 • از آنجایی که وب سایت قرار است بهترین نتایج جراح را داشته باشد، آنها را بهترین کار جراح در نظر بگیرید و این دیدگاه را در نظر داشته باشید.
 • انتظار نداشته باشید که نتایج شما بهتر از بهترین نتایجی باشد که جراح تاکنون به دست آورده است.
 • به جای تکنیک جراح، نتایج قبل و بعد می تواند چیزهای زیادی در مورد تخصص جراح به شما بگوید.
 • ممکن است از درخواست از جراح برای نشان دادن نمونه کارهای قبلی او احساس ناراحتی کنید، اما اگر آنها تجربه انجام بسیاری از جراحی ها و گرفتن نتایج خوب را داشته باشند، احتمالاً مجموعه ای برای نشان دادن به شما خواهند داشت. از این منظر که این عکس ها، عکس های بعد از عمل ژنیکوماستی شماست، به تصاویر نگاه کنید و فکر کنید که آیا از آن راضی هستید یا خیر.
نکات مهم برای انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی

هنگام انتخاب پزشک برای ژنیکوماستی چه عوامل دیگری را باید در نظر بگیرم؟

برای گرفتن یک تصمیم خوب، عوامل مختلفی دخیل هستند. برخی از آنها در زیر ذکر شده است:

۱. امتیازات بیمارستانی

برخی از جراحان می توانند جراحی ژنیکوماستی را در مراکز جراحی مطب انجام دهند. با این حال، باید ارزیابی کنید که آیا جراح از امتیازاتی برای انجام یک جراحی زیبایی خاص در بیمارستانی که انتخاب کرده‌اید، برخوردار است یا خیر. در اینجا شما همچنین فرصتی برای بررسی اعتبار آنها دارید. بیمارستان ها امتیازات جراحی را فقط به آن دسته از پزشکانی اعطا می کنند که به اندازه کافی آموزش دیده و گواهینامه داشته باشند.

۲. تجربه

شما می توانید متوجه شوید که چه مقدار از اقدامات قبلی جراح بر روی جراحی های کوچک کردن سینه مردان متمرکز شده است. بهترین جراح ژنیکوماستی را انتخاب کنید که جراحی های ژنیکوماستی را به صورت هفتگی انجام می دهد، قطعاً این جراح گزینه بهتری است از پزشکی که فقط چند مورد از این عمل را در طول یک سال انجام می دهد. عکس‌ های بیماران (قبل و بعد) می ‌تواند تجربه جراح را در انجام جراحی ‌های زیبایی نشان دهد و به شما دید درستی از زیبایی شناسی و دقت و ظرافت عمل کردن او دست دهد.

۳. شناخت بیشتر جراح

البته شما به اندازه جراح در مورد جراحی اطلاعات ندارید اما با این حال، کمی تحقیق قبل از مشاوره می تواند به شما کمک کند دستورالعمل های جراح را به راحتی دنبال کنید. همچنین می توانید سوالاتی بپرسید تا بتوانید شناخت بیشتری نسبت به جراح مورد نظر خود پیدا کنید. سوالاتی از قبیل:

 • آیا این جراحی برای من مناسب است؟
 • آیا من کاندید مناسبی برای جراحی ژنیکوماستی هستم؟
 • آیا این تکنیک تمام نگرانی های من مانند شلی پوست، بزرگ شدن نوک سینه ها و غیره را برطرف می کند؟
انتخاب پزشک برای ژنیکوماستی

مطالعه مقاله هزینه عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی از دست ندهید.

در آخر

سینه های بزرگ و افتاده ظاهری زنانه به اندام مردان می دهد. این آقایان از اندام خود راضی نخواهند بود و این مشکل باعث می شود اعتماد به نفس کافی نداشته باشند. اما چاره کار بسیار آسان است، جراحی زیبایی به نام ژنیکوماستی. اما نکته ای که به هیچ وجه نباید فراموش شود این است که چگونه بهترین جراح ژنیکوماستی را انتخاب کنیم؟ بدون شک سپردن بدن خود به دست یک جراح حاذق می تواند نتایج موفقیت آمیز این عمل را تضمین کند، ماندگاری اثرات آن را افزایش دهد و در نهایت بهترین راه برای جلوگیری از عوارض جانبی ناشی از جراحی است. در این مطلب نکات مهمی را که به شما در یافتن و شناخت جراح خوب برای ژنیکوماستی کمک می کند را بازگو کردیم. اگر شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال می شویم آن را با ما و سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید.

منبع: alcsindia

برای آگاهی بیشتر ، با مشاوران ما در مطب دکتر آرش نجف بیگی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد. همچنین می‌توانید یک جلسه مشاوره رایگان با دکتر نجف بیگی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست