دسته‌بندی نشده

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران
مهم ترین امر برای تمام کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی شکم را دارند، انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم می باشد. چرا که این انتخاب می تواند برای آنها پیامدهای منفی و مثبتی را به همراه داشته باشد. جراح متخصص این کار باید دارای مهارت و تجربه بالایی باشد.

چرا که می تواند برای مدت زیادی برای فرد بیمار عوارضی را در طولانی مدت ایجاد کند. از این رو ما باید تمامی ویژگی های یک جراح را در نظر داشته باشیم و با دیدی شفاف در این راه قدم برداریم. برخی از جراحان شکم به دلیل تجربه و مهارت بیشتری که دارند شاید از نظر قیمتی با دیگر جراحان تفاوت هایی داشته باشند. اما بهتر است که کیفیت را قربانی قیمت نکنید.

چرا که هر ارزانی بی دلیل نیست. برخی از جراحان تازه کار برای جلب مشتری و کسب تجربه با پایین ترین قیمت ممکن این جراحی را انجام می دهند. اما در بیشتر موارد نه تنها نمی توانند زیبایی را به اندام شما بدهند، آن را بدتر کرده و عوارض جبران ناپذیری را برای شما به ارمغان می آورند.

بهتر است بدانید که بهترین جراح زیبایی شکم باید در انجمن جراحان پالاستیک دارای عضویت رسمی باشد. به طوری که این امکان وجود دارد، که برای حصول اطمینان بیشتر نام جراح را در سایت انجمن جراحان پلاستیک پیدا کنید. این کار می تواند یکی از راه های انتخاب جراح برای شما باشد. به علاوه می توان گفت که تخصص های که جراح شما در زمینه های مختلف و همچنین جراحی شکم دارد، باید یکی از فاکتور های شما برای انتخاب جراحتان باشد.

علاوه بر این شما می توانید قبل از اینکه برای جراحی اقدام کنید، نمونه کارهای جراح را از نزدیک ببینید و با افرادی که تحت عمل جراحی به دست آن پزشک قرار گرفته اند گفتگو کنید و از میزان رضایت آنها مطلع شوید. مشاوره قبل از جراحی می تواند کمک شایانی به شما نماید.

بهترین جراح زیبایی شکم باید به گونه ای این جراحی را انجام دهد که بعد از مدتی بازگشت نداشته باشد و همچنین تمامی مراقبت های قبل و بعد از عمل را در اختیار بیمار خود قرار دهد. اگر جراح شما دارای تخصص و تجربه کافی نباشد، می تواند عوارضی برای شما به همراه داشته باشد که تا مدت ها نتوانید برای جبران و درمان آن راهی پیدا کنید. از این رو باید قبل از انجام این کار تمامی جوانب را برای انتخاب پزشک خود در نظر بگیرید.

دکتر آرش نجف بیگی
ایشان دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. دکتر نجف بیگی مدرک پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران و همچنین تخصص خود را هم در همین دانشگاه کسب نموده است. به علاوه ایشان دوره های مربوط به فوق لیسانس جراحی پلاستیک خود را در بیمارستان حضرت فاطمه همان دانشگاه گذرانده است. دکتر نجف بیگی در حال حاضر جزء هیئت علمی دانشگاه تهران می باشد و همچنین در انجمن جراحان پلاستیک ایران عضویتی فعال دارد. این انجمن ایشان را یکی از بهترین جراحان زیبایی شکم و تمامی جراحی های پلاستیک می داند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه + دوازده =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست