دسته‌بندی نشده

تزریق بوتاکس صورت

بوتاکس
جوانسازی پوست یکی از اقداماتی است که امروزه بسیاری از افراد اقدام به انجام آن خواهند کرد. پوست یکی از تاثیر پذیر ترین نقاط بدن است که حساسیت آن نسبت به دیگر نقاط بدن بسیار بیشتر است.به همین دلیل مراقبت از پوست یکی از مهمترین کارهایی است که یک فرد باید انجام دهد. بسیاری از افراد زمانی که پا به سن میانسالی می گذارند متوجه چروکیده شدن پوستشان خواهند شد. البته این چین و چروک ها بیشتر در صورت به چشم خواهد خورد.در صورت نیز بیشتر نواحی چشم و لب دچار این افتادگی خواهند شد.

چین و چروک و افتادگی پوست به شدت از اعتماد به نفس فرد کاسته و باعث دل مردگی فرد خواهد شد.بنابر این راهی برای رفع این مشکل ارائه شده که خیلی از افراد میانسال در حال انجام آن هستند.بوتاکس چه کاربردی دارد؟

بوتاکس عملی است که افراد در موارد بسیار از آن استفاده میکنند بوتاکس به طور کل دو کاربرد دارد.کابردهای بوتاکس می تواند درمانی باشد و یا اینکه کاربرد زیبایی داشته باشد.البته از بوتاکس بیشتر افراد در زمینه ی زیبایی استفاده می کنند و با کمک این روش جوانسازی پوست را انجام می دهند و با این کار حدود ده سال جوان تر به نظر خواهند رسید. کاربردهای زیبایی بوتاکس کدامند؟

بوتاکس کاربردهای زیبایی بسیاری دارد برای مثال:

– بالا بردن ابرو

– رفع چین و چروک و افتادگی پوست

– بالابردن گوشه لب

– رفع نمایان شدن لثه هنگام خندیدن

– بالا بردن نوک بینی و …

عمل بوتاکس چگونه انجام می شود؟
در این عمل ابتدا بوتاکس انجام خواهد شد و سپس بوتاکس جذب عضله می شود واقدام به فلج کردن عضلات میکند.البته این فلج کردن عضلات موقتی است و بعد از حدود ۶ماه باز هم شروع به فعالیت خواهند کرد و ممکن است شرایط اثر بگذارد و دوباره چین و چروک هایی در صورت آرام آرام بروز کند.این نیز بستگی به مراقبت و توجه فرد به پوست صورت است.

تزریق بوتاکس برای چه افرادی ممنوع است؟

برخی افراد با توجه به شرایط خاص نمی توانند تزریق بوتاکس را انجام دهند. مانند:

– افراد مبتلا به بیماری کلیوی و ام اس

– افراد دارای حساسیت به این نوع داروها

– افراد باردار

– افراد زیر ۱۸ سال

– افراد مبتلا به بیماری های عفونی

– افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف

– افرادی که واکسیناسیون انجام داده اند لازم است که قبل از انجام تزریق بوتاکس حتما با پزشک متخصص زیبایی در ارتباط با بوتاکس و مزایای بوتاکس و همچنین نکات مهم این تزریق صحبت نمایید تا با آرامش خاطر و بدون نگرانی اقدام به انجام بوتاکس نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفت + سه =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست