جراحی صورت

تزریق ژل صورت

تزریق ژل صورت
ژل ها نوعی از پر کننده های پوستی هستند که که در داخل پوست در نواحی دارای چروک تزریق می شوند و باعث از بین رفتن آنها می شوند. همچنین از تزریق ژلها می توان برای برجسته کردن برخی نواحی مانند لبها و گونه ها و چانه استفاده کرد.

البته این ژلها به صورت دائم و موقت وجود دارند که بسته به شرایط فرد و میزان بودجه هزینه ای خود می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. که میزان اثر این ژلها به صورت موقت از ۶ ماه تا ۱۸ ماه متفاوت می باشد و ژلهای دائم حداقل ۶ سال ماندگاری دارند.جنس این ژلها نیز متفاوت می باشد که ژلهای موقت از جنس هیالورونیک اسید یا کلاژن می باشند و نامهایی چون روفیلان و رستیلن و ماتریدکس دارند.

ژلهای دائم معمولا جنس پلی اکریل آمید و پلی متیل متاکریلات می باشد و حداقل تا ۶ سال ماندگار می باشند و به مرور جذب بدن می شوند.قبل از تزریق ژل فرد باید مواردی را رعایت کند. به طور مثال از مصرف آسپرین و رقیق کننده های خون و ویتامین E و سیر و خودداری کند.

همچنین توصیه می شود حداقل ۴۸ ساعت قبل از تزریق ژل فرد از مسکن ها مثل بروفن و مصرف الکل خودداری کند.بعد از تزریق نیز فرد باید از ماساژ محل تزریق، گرم کردن و کمپرس گرم برای رفع کبودی خودداری کند( کمپرس سرد مشکلی ندارد). و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش و آفتاب گرفتن خودداری کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 + 19 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست