جراحی زیبایی سینه

جراحی کوچک کردن سینه

5FCDKsHdFAKL8jh8CZYezQa9LHwpanjQZdFtOmwtppPfatRpKsBqaDAha4WzPeODC

دلیل انجام جراحی کوچک کردن سینه بر چه مبنایی می باشد؟

چنانچه سایز سینه بزرگتر ازسایز نرمال باشند با اثرگذاری مخرب روحی و جسمی سبب آزردگی خاطر و دلواپسی در وجود یک زن می شود. از لحاظ فیزیکی سینه های بزرگ، دلیل عوض شدن شکل و فرم شانه و گردن می باشد و نیز سبب به وجود آمدن درد پشت و گردن درد می گردد؛ همچنین باعث به وجود آمدن انحراف در نوع نشستن ودر مواردی سبب مشکل تنفسی می گردد. سینه های بزرگ اندام یک زن را دچار نقص می کند و باعث میشود که هیکل نا همسان به چشم بیاید و نیز تحرک و ورزش کردن را برای او دشوار  یا محال می سازد.

از لحاظ روانپزشکی،نگاه های آزاردهنده ی عموم باعث می شود که افرادی که از سینه های بزرگ برخوردارند گوشه گیر و خجالتی شوند و به همین خاطر از البسه سایز بزرگ تر از خود استفاده می کنند تا بتوانند اندام خود را مخفی نگاه دارند. عمل جراحی جهت کوچک کردن سینه ها، چندین سال است  که انجام می شود و در واقع اولین عمل جراحی جهت کوچک نمودن سینه ی زنان به احتمال زیاد به وسیله ویلیام دارستون در انگلستان صورت گرفته است. با اینکه هدف اصلی این عمل جراحی کم کردن حجم و وزن سینه است، اما به وجود آوردن زیبایی نیز به همان اندازه حائز اهمیت است.

با گذشت این سال ها فنون و متدهای جراحی، اصلاح شده و از کیفیت خوبی برخوردار شده است؛ تا ایمنی و نیز زیبایی بالاتری از این عمل جراحی به دست آید.

عمل جراحی  کوچک کردن سینه شامل چه مراحلی است؟

پیش از عمل در مرحله اول با یک قلم علامت گذاریهایی ، روی سینه ها به وسیله جراح پلاستیک صورت می گیرد، تا مکان درست و دقیق و سایز جدید سینه های عمل شده را مشخص کند. بافت سینه، چربی و پوست اضافی حذف می شوند و نوک سینه و بافت های به جا مانده به محل جدید در قسمت بالاتر انتقال پیدا می کند.

کلیه این فرآیند براساس علامت هایی که پیش از عمل مشخص شده است، صورت می گیرد. نوک سینه اغلب، به طور پیش فرض در طول خطی افقی هماهنگ با وسط بازو ، روی سینه قرار می گیرد.

خطی که روی آن بخیه زده می شود، حول گردی نوک سینه و در موقعیت جدید آن می باشد. این خط به شکل عمودی به سمت پائین تا زیر سینه کشیده می شود. در این نقطه، بر اساس فنون کاربردی، جای زخم امکان دارد در این محل تمام شود یا بعضی اوقات امکان دارد تا خط زیر سینه نیز ادامه یابد.

در مرحله آخر عمل جراحی، وابسته به مقدار بافت حذف شده در هنگام عمل، اگر نیاز باشد، لوله های تخلیه کننده موسوم به درن اغلب زیر پوست سینه به کار برده می شود تا هر گونه مایع خون که احتمال دارد، پس از عمل جراحی به وجود آید، توسط آن ها خالی شود. پس از انجام این فرآیند در قدم آخر یک سینه بند ویژه متناسب برای حفظ پانسمان، استفاده می شود.

37

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک + نوزده =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست