جراحی بینی (رینوپلاستی)

جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان

امروزه به دنبال تقاضاهای بسیار زیاد برای جراحی بینی، تقاضای مردان برای جراحی خیلی افزایش یافته به همین سبب توجه ویژه ای به جراحی بینی مردان می شود. بین جراحی بینی مردان و زنان اختلاف های ظریفی وجود دارد، در مردان نباید زیاد از ناحیه پشت بینی برداشت و قوس به درونایجاد کرد بلکه باید دورسوم یا پشت بینی صاف ایجاد کرد. برای زیبایی پشت بینی مردان باید صاف باشد.

جراحی بینی

زاویه بین کولوملا و لب در مردان حدودا ۹۰ تا ۱۰۰ درجه بهتر است،درحالی که  بینی سر بالاتر در خانم ها اولویت دارد. کلفت بودن بیش از اندازه پوست مردان باعث طولانی تر شدن مدت زمان تورم نسبت به خانم ها می شود و در بسیاری از مردان نیاز به تزریق مکرر تریامسینولون برای کم شدن تورم است. به خاطر بیشتر بودن فعالیت های بدنی حفظ تنفس در مردان بسیار اهمیت دارد.

در مردان به علت شکستگی های بیشتر بینی و ضربات مکرر به بینی شانس کج بودن بیشتر است. لذا تاکید بر استئوتومی دقیقتر و مکرر باعث متحرک شدن استخوان بینی و صاف شدن بینی می شود. امروزه خیلی از مراجعه کنندگان جهت جراحی زیبایی بینی در خواست بینی عروسکی و فانتزی دارند تاکید می کنم این امر در مردان منجر به بد شکلی بینی می شود و باید در مردان از بینی فانتزی تا حد امکان اجتناب کرد.

نکته دیگری که باید در مردان حتما بررسی شود مسئله روحی و شخصیتی بیمار متقاضی جراحی زیبایی بینی است. اختلالات شخصیت در مردان متقاضی به نسبت زنان بیشتر است، لذا در بعضی از اوقات صلاح بر مشاوره روانپزشکی قبل از انجام عمل بینی می باشد. تاکید دارم حتماً از مردان متقاضی جراحی زیبایی بینی یا همان رینوپلاستی باید در مورد مسئلی مانند وسواس و افسردگی سوال دقیق شود و در صورت وجود این مسائل از جراحی اجتناب شود.

در کل جراحی زیبایی بینی آقایان از نظر تکنیکی و همین طور روانشناسی به ظرافت های بیشتری نیاز دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 + شش =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست