دسته‌بندی نشده

جراحی زیبایی ابرو و چشم

 با جراحی زیبایی پلک چشمان زیبا داشته باشید!

از لحاظ زیباشناسی چشم ها اصلی ترین عضو صورت هستند. چشم ها بیانگر سن فرد و نشان دهنده ی حالات احساسی و روحی وی می باشند. متاسفانه چشم ها و پلک ها سریع تر از دیگر اعضای بدن ، نشانه های پیری را نمایان می کند. به خاطر این حساسیت، هر روزه تعداد زیادی با بهره از جراحی زیبایی پلک چشم ، اعتماد به نفس بیشتری کسب کرده و از چهره خود احساس رضایت می کنند.

عمل جراحی پلاستیک پلک ها که به عمل بلفاروپلاستی معروف است، برای از بین بردن پف پلک ها، ترمیم افتادگی پلک و حذف پوست اضافی آنها طراحی شده است .

شایان ذکر است دلیل پف پلک ها همیشه به خاطر بالا رفتن سن نیست ، امکان دارد پف پلک ها یکی از نشانه های بیماری های متابولیکی مانند کم کاری یا پرکاری تیروئید باشد. روشن است در این صورت به جای ترمیم پف پلک با جراحی زیبایی، بایستی به درمان بیماری متابولیکی پرداخت.

نقش بالا رفتن سن برروی پلک بالا و پایین، اندکی با هم دیگر فرق دارد. در پلک بالا این تاثیر اغلب به صورت افزایش تدریجی مقدار پوست پلک، خود را بروز می دهد.در مواردی این افزایش پوست به حدی بالا می رود که میدان دید فرد را نیز کم می کند، ولی تظاهر افزایش سن در پلک پایین اغلب به طور پف پلک وچین های ریز و بیرون زدگی کیسه های چربی نمایان می شود.

جراحی زیبایی ابرو (لیفت ابرو)

درمان حتمی عمل جراحی لیفت ابرو ( لیفت آندوسکوپی ابرو) با یا بدون عمل بلفاروپلاستی(جراحی پف پلک) و یا جراحی افتادگی پلک می باشد. لیفت ابرو بدون جراحی هم انجام پذیر است. به طور مثال لیفت ابرو با نخ , لیفت ابرو با لیزر و لیفت ابرو با بوتاکس را میتوان از انواع اعمال بدون جراحی می باشد. کشیدن ابرو با این متدها تا ۳-۴ ماه پایداری دارد. در لیفت ابرو با نخ هزینه و عوارض آن باعث شده است که خیلی از جراحان پلاستیک و به ویژه جراحان زیبایی چشم این روش را به کارنگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

12 + ده =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست