جراحی زیبایی اندام

جراحی زیبایی بازو با لیپولیز

جراحی زیبایی بازو
Brachioplasty براکیوپلاستی شامل برداشتن پوست و چربی اضافی در بازوهای شل میباشد که معمولا به دنبال کاهش وزن شدید در بازوها اتفاق میافتد ، معمولا به علت خط اسکار ناشی از عمل جراحی که از ناحیه زیر بغل تا آرنج ادامه دارد فقط در مواردی این عمل جراحی انجام میگیرد که شلی بازو و پوست زیاد بوده و باعث بد شکلی بازو و کاهش اعتماد به نفس افراد شده است .

معمولا این افرد در پیدا کردن لباس مناسب و دلخواه خود به مشکل بر میخورند. چون سایز دست با سایز هیکلشان متفاوت است . در مواردی که شلی پوست کم بوده و چربی زیاد عامل چاقی بازو میباشد ،معمولا چربی های باز با استفاده از یکی از روش های لیپولیز بازو در آورده میشود.در صورت انجام لیپولیز بازو معمولا چربی از طریق یک یا دو برش کوچک ۳-۵ میلی متری انجام شده و اسکار محل عمل معمولا قابل توجه نمیباشد.

عمل جراحی زیبایی بازو

جراحی انجام میگیرد که شلی بازو و پوست زیاد بوده و باعث بد شکلی بازو و کاهش اعتماد به نفس افراد شده است ، در مواردی که شلی پوست کم بوده و چربی زیاد عامل چاقی بازو میباشد معمولا چربی های بازو با استفاه از یکی از روش های لیپولیز بازو در آورده میشوند .

در صورت انجام لیپولیز بازو معمولا چربی از طریق یک یا دو برش کوچک ۳-۵ میلی متری انجام شده و اسکار محل عمل معمولا قابل توجه نمیباشد . افرادی که چاقی بازو دارند یا شلی پوست بازو به دنبال کاهش وزن شدید دارند معمولا قادر به پوشیدن لباس های آستین کوتاه به علت بد شکلی بازو نمی باشند ولیکن بعد از انجام براکیو پلاستی معمولا افراد اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را پیدا میکنند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوازده − 12 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست