جراحی زیبایی باسن و سینه

جوانسازی
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸
کاشت مو و ابرو
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸

جراحی زیبایی باسن و سینه

انگیزه های مربوط به انتخاب این عمل زیبایی برای افراد مختلف متفاوت است، برخی خانم ها احساس می کنند باسن آنها هیچگاه بطور کامل رشد نکرده است، در حالی که برخی دیگر علاقه مند به بزرگ تر و گرد تر شدن باسن خود هستند. به هر حال صرف نظر از هدف این عمل جراحی، پروتز باسن می تواند راهکار مناسبی را در این حوزه در اختیار فرد قرار دهد. پروتز های باسن از یک پوسته سیلیکون تشکیل شده که به این ترتیب جنس سخت اما انعطاف پذیر دارد.
این پروتز ها به صورتی طراحی شده اند که بتوان از طریق آنها ظاهر طبیعی باسن را حفظ کرد. به هر حال، انواع مختلفی از پروتز ها برای پروتز باسن استفاده می شود که انتخاب آنها بستگی به نظر جراح دارد.

مشاهده فیلم جراحی سینه زنان به صورت انیمیشن برای آگاهی بیشتر از نحوه عمل پروتز سینه زنان

دیدن فیلم واقعی جراحی سینه خانم ها کمی ناخوشایند می باشد. مخصوصاً برای افرادی که با دیدن خون و برش های جراحی دارای استرش و رعب و وحشت می شوند. در نتیجه ما در اینجا برای شما یک انیمیشن جراحی سینه که در اینجا پروتز سینه است تهیه کرده ایم.
عمل جراحی سینه از رایج ترین انواع اعمال جراحی زیبایی در ایران و در کل جهان می باشد. این اعمال جراحی اغلب برای زیبایی انجام می شود و در میان خانم ها رایج است.

اگر قصد پروتز سینه دارید برای بالا بردن اطلاعات خود در مورد عمل جراحی سینه فیلم بالا را ببینید و دانش خود را بالا ببرید.
اگر هر گونه سوال و پرسش و ابهام در زمینه جراحی و پروتز سینه دارید با ما تماس بگیرید.
دکتر آرش نجف بیگی : فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک
کلمات کلیدی: فیلم عمل پروتز سینه ، فیلم عمل سینه زنان ، فیلم جراحی سینه زنان ، فیلم عمل زیبایی سینه خانم ها ، فیلم عمل سینه زنها ، فیلم جراحی پروتز سینه دختر ها ، جراحی سینه تصویری ، عکس عمل جراحی سینه بانوان

پروتز باسن از آن دسته جراحی هایی می باشد که در دنیای امروز متقاضیان زیادی پیدا کرده است.شاید مقوله هزینه ها در این خصوص بسیار تناقض داشته باشد و ارائه ی خدماتی که در این جراحی برای بیمار در نظر گرفته می شود خیلی هم عالی و مناسب باشد ، ولی بایستی به این مهم توجه داشت که  قبل از اینکه بخواهید در خصوص هزینه این جراحی تصمیمی بگیرید بایستی در مورد جراحتان و مهارت و تجربه او اطلاعات کسب نمایید.
هزینه پروتز باسن
انتخاب جراح تاثیر شگرفی  در نتیجه ی عمل خواهد داشت، با عنایت به این نکته می توانید یک جراح متبحر و با تجربه برای این عمل برگزینید و درخصوص هزینه ها با او صحبت کنید .
جراحی پروتز باسن به غیر از مقوله دستمزد جراح دربرگیرنده موارد دیگری همچون نوع پروتز و هزینه ی آن و مبالغ لازم دیگر برای بیمارستان یا کلینیکی که در آن جراحی صورت می گیرد می باشد.
هزینه ها برای خرید پروتز یکسان نیست ولی اغلب بین ۳ تا ۴ میلیون تخمین زده می شود.همچنین مبلغی که کلینیک برای ارائه تجهیزات و امکانات آن در اختیار می گذارد هم بایستی در نظر گرفت.هزینه ی  انجام عمل پروتز باسن تقربا  ۵ میلیون تومان برآورد می شود .البته این قیمت فقط مربوط به دستمزد جراح در نظر گرفته شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *