جراحی زیبایی اندام

جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان(واژن)

جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان(واژن)
لابیاپلاستی یک جراحی پلاستیک برای خانم ها است که طی ان جراح اقدام به زیبا سازی ناحیه تناسلی می کند. البته این روش برای برطرف کردن ایرادات ظاهری آلت تناسلی زنانه نیز کاربرد دارد و با کوچک کردن لابیا در اطراف واژن همراه خواهد بود، بسیار از خانم ها که از بزرگ بودن لبیه ها در ناحیه تناسلی رنج می برند می توانند با انجام جراحی لابیاپلاستی زیبایی و جوانی این ناحیه را بازیابند.

جراحی زیبایی واژن
یک پروسه جراحی است که جهت از بین بردن بدشکلی ظاهری واژن به کار میرود. قابل توجه که دو تکنیک مختلف جهت انجام لابیاپلاستی وجود دارد .

۱- روش Wedge 2- روش trim

خیلی از جراح ها روش Wedge را ترجیح می دهند . به دو علت در این روش یک بافت به صورت Wedge از قسمت میانی لابیا برداشته میشود و بافت طبیعی و حاشیه لابیا باقی می ماند و سپس به هم دوخته می شود .که در نتیجه ظاهر لابیا طبیعی تر می شود .در این روش اسکار کمتری به جا میماند زیرا عملیات در قسمت میانی انجام شده و حاشیه ها دست نخورده می ماند. عمل لابیا پلاستی در واقع جراحی زیبایی واژن یا آلت تناسلی زنان است که در آن لبه های داخلی و یا لبه های خارجی را کوچکتر و قرینه سازی می کنند و این عمل سبب رفع بدشکلی ظاهری واژن میشود .

بسیاری از خانم ها با افزایش سن و بارداری و زایمان و تغییرات وزن و یا حتی افراد زایمان نکرده بدلایل ژنتیکی دارای شلی بافت های پرینه بزرگ شدگی لبه های خارجی و داخلی می شوند. افزایش وزن نیز در خانمها سبب تجمع چربی در ناحیه شده که خود در هنگام پوشیدن لباسهای تنگ احساس نارضایتی ایجاد می کند. این جراحی بدون بیهوشی و سر پائی انجام می شود . وحدود یک ساعت بطول می انجامد و پس از ۲ تا ۳ روز استراحت فرد میتواند به کار روزانه خود بپردازد.تزریق چربی در ناحیه تناسلی :در این روش در افرادی که در سنین بالاتر دچارازدست رفتن چربی در ناحیه لب های خارجی شده اند چربی تزریق می شود. این چربی از ناحیه شکم ویا پهلوها هر ناحیه ای که چربی بیشتری داشته باشند کشیده می شود .

روش های گوناگونی جهت جراحی زیبایی واژن وجود دارد:

جراحی زیبایی واژن با لیزر جراحی زیبایی واژن با استفاده از نخ جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل جراحی زیبایی واژن با پی آر پی جراحی زیبایی RF فرکشنال جراحی زیبایی با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × 5 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست