جوانسازی

لیپوماتیک و لیپولیز
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸
جراحی زیبایی باسن و سینه
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸

جوانسازی

بوتاکس دارویی است که برای برطرف کردن چین و چروک صورت در مناطق پیشانی ، خط اخم بین ابروها ، خطوط چین های کنار چشم بکار می رود ، این ماده سم باکتری کلسترویدیوم بوتولینیوم بوده و قوی ترین سمی است که بشر آنرا ساخته است. میزان خیلی کم این سم می تواند برای انسان کشنده باشد(سم موجود در کنسروهای آلوده) که امروزه از دوز مناسب آن جهت زیبایی و فلج کردن قابل برگشت عضلانی صورت که باعث از بین رفتن چین و چروک نواحی مذکور می باشد بکار می رود .

کلیدواژه ها : بهترین روش تخلیه ژل پاژ ، تخليه ژل گونه ، تخلیه ژل خط خنده ، ژل پاژ چیست ، عوارض تخلیه ژل پاژ ، تخلیه ژل دائمی ، هزینه تخلیه ژل پاژ ، تخلیه ژل صورت ، تخلیه ژل دائمی ، تخلیه ژل پاژ با لیزر

لیفت صورت با نخ

با توجه به اینکه خانم ها با بالا رفتن سن به دنبال بازگرداندن جوانی و زیبایی خود هستند و از آنجایی که جوان ماندن ۹۰% به پوست و مخصوصا پوست صورت میسر می گردد لیفت صورت در نقش مهمترین اعمال جراحی می باشد و یکی از اعمال پر متقاضی صورت می باشد. روش های مختلفی برای جوان ماندن و جلوگیری از پیری وجود دارد که یکی از بارزترین این روش ها لیفت صورت با نخ می باشد.

عمل لیفت صورت با نخ

اگر می خواهید بدون جراحی جوان شوید و بدون خونریزی زیبا شوید و از پیر شدن دور شوید عمل لیفت صورت با نخ را انتخاب کنید.
ویژگی های لیفت صورت با نخ

بدون بیهوشی
بدون بستری شدن
بهترین روش جوانسازی پوست
جوان شدن حد اقل ۱۰ سال
عمل کمتر از یک ساعت
ترمیم پوست صورت پس از ۱۰ روز
مناسب افراد بالای ۴۰ سال
تمام قسمت های صورت

از تخفیف های ویژه دکتر آرش نجف بیگی ، فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک بهره ببرید.
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. شماره های تماس در پایین در انتهای صفحه می باشند.

عمل لیفت با نخ غبغب

وجود غبغب برای اشخاصی که چاق هستند و یا اضافه وزن دارند امری طبیعی است ، وجود غبغب تاثیر زیادی در بالا نشان دادن سن افراد دارد. افتادگی و بزرگی غبغب میتواند علت های متعددی داشته باشد که با توجه به مقدار افتادگی و حجم چربی غبغب راه های درمان آن متفاوت است.
یکی از روش های از بین بردن غبغب انجام عمل لیفت نخ می باشد که با استفاده از این راه می شود چروکهای غبغب را از بین برد و به درمان آن پرداخت ونیزچربیهای اضافه وجمع شده در غبغب را میتوان با لیپولیز تخلیه نمود.
در جراحی لیفت گردن افتادگی گردن با برداشتن پوست و چربی اضافه، عضلات شل شده ترمیم می شوند و با انجام لیفت نخ میشود نامتناسب بودن ناحیه گردن و پوست اضافه آن را کشیدو به تناسب چهره کمک قابل توجهی کرد .

کانتوپکسی (جراحی گوشه چشم)

در حالی که canthoplasty شرایط و canthopexy گاهی به جای همدیگر استفاده می شود، دو روش بسیار متفاوت هستند.”Canthoplasty” اشاره به یک عملیات طراحی شده برای تقویت پشتیبانی پلک پایین تر با جدا کردن تاندون canthal جانبی از استخوان مداری و ساخت یک جایگزین.”Canthopexy،” از سوی دیگر، اشاره به یک روش کمتر تهاجمی طراحی شده برای ایجاد ثبات و تقویت تاندون موجود (و همچنین سازه های اطراف) با بخیه جراحی بدون از بین بردن آن را از دلبستگی طبیعی آن است.در حالی که نام خود را ممکن است بسیار شبیه صدا، canthopexy و canthoplasty اغلب اشتباه گرفته، همانطور که در دو فیلم زیر توضیح داده شده.

پروتز

گونه گذاری یا همان پروتز گونه باعث خوش فرم شدن چهره و گونه ها شده و معمولا توصیه می شود که اشخاصی که ساختار کلی گونه هایشان ضعیف می باشد و صورت آنها باریک و صاف است این عمل را انجام بدهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *