دسته‌بندی نشده

خونریزی و کبودی بعد از لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

متد لیپوماتیک جدیدترین متد تخلیه چربی از بدن می یاشد که حاصل آن بسیار متفاوت و غیر قابل باور با دیگر متدهای تخلیه چربی مانند ساکشن و یا لیپولیزر است.

محققان همواره برای اصلاح مشکلات متدهای پیشین مثل لیزرلیپولیز و لیپوساکشن به فکر اختراع و ساخت وسیله ای افتادند که ضمن سادگی، کم خطر تر و عوارض کمتری به همراه داشته باشد و بالاخره لیپوماتیک متدی که به طور کامل به شکل سرپایی و بی نیاز از بیهوشی است ابداع شد که توسط آن میزان بالایی از چربی فقط در یک جلسه تخلیه می شود که کمترین ورم و کبودی، درد را به دنبال دارد و خطر تشکیل آمبولی در آ بسیار کم است. این متد نه تنها سبب افتادگی بیشتر پوست نمی گردد بلکه به استحکام بیشتر آن نیز کمک می کند.

توصیه های لازم پس از جراحی با لیپوماتیک:

۱- به علت عدم تحریک کلاژن ها و شل شدن پوست پس از جراحی با لیپوماتیک، دست کم تا ۹ هفته از گن استفاده شود. البته مناسب ترین موقع پیشنهادی برای استفاده از گن ۶ ماه می باشد.

۲- با توجه به اینکه امکان ایجاد خونریزی و کبودی بعد از لیپوماتیک بالا است و این کبودی دست کم تا ۲ هفته به طول می انجامدبایستی به بیمار اطلاع رسانی شود که بیمار نگرانی به خود راه ندهد.

۳- به خاطرخونریزی زیاد بیمار و امکان افتادن فشار خون او، در اتاق عمل وجود ست احیا و کیسه های خون مطابق با گروه خونی بیمار ضروریست که از قبل آماده شده باشد که چنانچه به آن نیاز شد سریعا به بیمار خون تزریق شود.

۴- به علت صدمات احتمالی به تخمدانها گه در اثر ضربات شدید ویبریشن و نیز خونریزی زیاد که بر اثر استفاده از لیپوماتیک به وجود می آید، اختلال در زمان پریود کاملا طبیعی است. در نتیجه به جهت پیشگیری از اضطراب بیمار، حتما وی را از این مسائل بایستی آگاه ساخت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست + بیست =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست