جراحی صورت

غبغب چیست ؟

افرادی که دارای  غبغب هستند جزء افراد چاق می باشند که افزایش وزن آن ها باعث پیدایش غبغب در صورتشان شده است که مربوط به سن خاص و یا جنسیت هم نمی شود. غبغب یک لایه چربی زیرپوستی در نواحی گردن است که حالت افتاده دارد و با چروک درنواحی گردن مشاهده می شود و به شکلی خود را نشان میدهد که انگار شخص دارای چانه دیگری است برای رفع این معضل بایستی عواملی که دلیل آن هستند را دریابیم  تا بتوان نسبت به درمان آن اقدام کرد.

درمان بزرگی غبغب با لیپوماتیک

ایرادات ظاهری متعددی به دلیل چاقی در افراد به وجود می آید، چربی های اضافه صورت درنواحی گردن انباشته می شوند و غبغب را به وجود می آورند ، وجود غبغب باعث پیرتر و خسته تر نشان دادن صورت می شود. به وجود آمدن غبغب با افزایش سن و اضافه وزن تشدید می شود.

چاقی صورت در برخی از موارد باعث افتادگی پوست صورت می شود و به همین خاطر باعث پایین آمدن اعتماد به نفس شخص و یا در بعضی موارد باعث افسردگی شخص می گردد. خوشبختانه با گسترش علم و فناوری و ابداع تکنولوژی لیپوماتیک به جراحی های زیبایی بستر زیباتر نمودن صورت و لاغر کردن آن با علم لیپوماتیک فراهم شده است.

لیپوماتیک برای حذف غبغب یک روش بسیار تاثیر گذار است و بیمار بعد از انجام لیپوماتیک غبغب  بسیار از نتیجه آن رضایت خواهد داشت.

با انجام لیپوماتیک می توان چربی های صورت را خارج کرد و فرم آنها را تغییر داد ، به همین خاطر در حال حاضر توسط جراحی لیپوماتیک به راحتی می توان نسبت به درمان غبغب اقدام نمود. درمان غبغب از طریق روش لیپوماتیک سریع و راحت است .

لیپوماتیک صورت

در طی لیپوماتیک غبغب می توان پوست را هم لیفت کرد ، بنابراین بعد از جراحی ضمن خارج نمودن چربی ها  صورت کشیده می شود و به سمت بالا قرار می گیرد .

در بعضی از افراد چربی های بخش تحتانی سبب ظاهری نامناسب در صورت آن ها می شود ، با انجام این عمل همزمان با از بین بردن غبغب می توان نسبت به رفع این مشکل هم پرداخت، دلیل این کار لیفت کنندگی قوی دستگاه لیپوماتیک می باشد . ویژگی مهم لیپوماتیک لیفت کنندگی قوی است ، بنابراین در نهایت تاثیر فوق العاده ای در پوست به وجود می آورد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × چهار =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست