جراحی زیبایی اندام

حذف چربی های موضعی با لیپوماتیک

برای حذف سلولیت‌ ها و انباشتگی چربی‌ های اضافه در بدن می توان از متد لیپوماتیک که به عنوان یک روش کاملا بی‌ خطر  به شمار می آید بهره گرفت. این متد از جدید ترین متدها برای خلاصی از چربی های اضافی بدن می باشد . این روش به شکل سرپایی صورت می گیرد و یکی از اصلی ترین مزایای این روش این است که احتیاجی به بیهوشی نیست و فقط در یک جلسه مقدار زیادی از چربی ها خارج می شود وشخص می تواند حاصل آن را  در همان جلسه احساس کند.

رفع چاقی موضعی با لیپوماتیک می‌تواند به عنوان بی‌ خطر ترین راه برای قسمت های پهلو، فیله پشت ، بازو ، سینه آقایان ، غبغب ، ران و شکم ، به شمار آید و همچنین بسیار تاثیرگذار و سودمند باشد .

در مجموع با متدهای گوناگونی از قبیل : امواج اولتراسونیک ، لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن می‌توان چربی‌های اضافی را تخلیه کرد .

امواج اولتراسونیک :

در این متد چربی‌ها ذوب می شوند و آمادگی لازم را برای تخلیه از بدن پیدا می کنند.

لیزر لیپولیز :

در این متد بافت چربی ذوب می شود و توسط پزشک و متخصص زیبایی تخلیه می شوند.

یکی دیگر از حسن های لیپوماتیک و حذف چربی های موضعی با لیپوماتیک چنین است که در متد لیپولیز دیگر از چربی‌های ذوب ‌شده نمی توان استفاده کرد ولی در مقابل در روش لیپوماتیک ، هیچ‌گونه حرارتی ساطع نمی شود و چربی‌ها از بین نمی روند و چون به چربی ها حرارتی نرسیده است، امکان تزریق در بخش های مختلف بدن را دارند . به همین خاطر ریسک سوختگی پوست هم با بهره از این متد از بین خواهد رفت .

پس از جراحی لیپوماتیک شخص باید چه کارهایی انجام دهد

 • استفاده فراوان از مایعات غیر الکی برای جایگزینی مایعات زیادی که از بدن خارج شده توصیه می گردد
 • پس از جراحی چندین ساعت استراحت کنید و پس از آن، حتما در داخل منزل پیاده روی سبک داشته باشید، این کار باعث می شود تا خونابه ها به آسانی از بدن دفع شود
 • پس از جراحی لیپوماتیک کمی درد احساس می کنید که میتوانید برای از مسکن های رایج استفاده کنید
 • حتما خونابه ها را به روش ماساژ از بدنتان دفع کنید، به این دلیل که انباشتگی خونابه ها باعث درد و منقبض و بزرگ شدن آن قسمت می شود.خالی شدن این خونابه ها به بهتر شدن و  رفع تورم در مدت زمان کوتاه تر کمک شایانی می کند
 • پس از جراحی، گن مخصوصی به افراد می دهند و استفاده ازگن باعث می شود تا خونابه ها در بدن انباشته نشود و آسان تر و فوری تر از بدن دفع شود
 • روز اول پس از جراحی از خوردن غذاهایی که باعث یبوست می شوند پرهیز کنید.
 • حتما پس از جراحی به توصیه جراحتان، از گن سفت تا چند وقت استفاده کنید. این کار باعث ایجاد اندکی درد می شود ولی این را هم در نظر بگیرید که هرچه بیشتر از این گن استفاده کنید سریع تر لاغر می شوید و باعث ایجاد فرم در اندام شما می شود
 • داروهایی را پزشکتان تجویز کرده حتما به طور دقیق و سر ساعت و کامل استفاده کنید
 • پس از جراحی آن قسمت(قسمت جراحی شده) متورم می شود. که اغلب پس از ۳۰ روز، تورم ها به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد و پس از  ٣ ماه به طور کامل تورم ها رفع می شود و بیمار می تواند حاصل نهایی را ببیند.
 • حتما از رژیم غذایی مناسبی استفاده کنید و همچنین ورزش کردن را فراموش نکنید.از مصرف غذاهای پر کالری و چرب پرهیز کنید.
 • در چند روز اول بر روی صندلی ننشینید
 • به مدت ۷ روز کارهای سنگین یا ورزش های سنگین انجام ندهید
 • بعد از سپری کردن روز اول جراحی لیپوماتیک خوب است حمام کنید و در حین استحمام خونابه ها را توسط ماساژ دفع نمایید و همچنین تلاش کنید به طور منظم هر روز تا دو بار به حمام بروید و منفذ های باز را با صابون و آب ولرم شستشو دهید. پس از آن ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید و مایعات را تخلیه کنید و در نهایت به وسیله حوله خیلی آرام قسمت جراحی شده را خشک کنید
 • برای رفع تهوع قرص متوکوپرامید مصرف کنید
 • بهتر است تا چند وقت پس از جراحی از توالت فرنگی به کار گیرید، به این علت که احتمال دارد به خاطر نشست و برخاست شخص دچار افت فشار خون شود و بی هوش شود
 • تا مدتی از مصرف نمک پس از جراحی خودداری کنید
 • تا هنگامی که منافذ جراحی باز هستند، از رفتن به فضاهایی که امکان آلودگی در آنجا هست (مثل سونا و جکوزی و دریا و استخر) خودداری نمایید.

بادی جت چیست؟

بادی جت ،(Body-Jet) یک نوع تکنیک لاغریست که با استفاده از دستگاهی به همین نام قابل انجام می باشد .این تکنیک با استفاده از قدرت آب چربی های موضعی بدن را از بین میبرد.

بادی جت نوع جدیدی از لیپوساکشن است با این تفاوت که استفاده از بادی جت عوارض کمتری نسبت به لیپوساکشن و دارای نتایج بلند مدت می باشد.

مکانیسم عملکرد بادی جت به چه صورت می باشد؟

در واقع فرم دهی بدن و پیکر تراشی با واتر جت بر قدرت آب تکیه کرده و با هدف گرفتن سلول های چربی باعث خروج و حذف این سلول ها از بدن می شود.
این دستگاه قادر به استخراج مقدار بیشتری چربی نسبت به لیپوساکشن بوده و قدرت بالای جت آب سبب میشود که سلول های چربی از بافت های اطراف آن به راحتی جدا شود و اجازه می دهد کانول مکش آزادانه حرکت کند. در نتیجه احتمال آسیب به بافتهای اطراف، از جمله پوست، اعصاب، عضلات، رگ های خونی و اتصالات سپتوم را پایین می آورد.
زمان انجام گرفتن این روش چیزی در حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه می باشد اکه این امر با بی حسی موضعی انجام می شود.
این روش به صورت سر پایی بوده و تعداد زیادی از بیماران بعد از انجام این روش توانایی انجام فعالیت های عادی زندگی خود را دارا می باشند.

تفاوت بادی جت و لیپوماتیک در چیست؟

 • در روش لیپوماتیک نیز همانند روش بادی جت امکان استفاده دوباره از چربی های استخراج شده می باشد.
 •  کسانی که قصد خروج چربی های موضعی خود را دارند روش مناسب لیپوماتیک است که چربی های موضعی توسط لوله های مخصوصی از بدن ساکشن می شود
 • روش واتر جت دوران نقاهت کوتاه تری را دارا می باشد.
 • استخراج چربی ها درلیپوماتیک بر امواج اینفراسونیک تمرکز دارد در صورتی که واتر جت بر پایه قدرت آب عمل می کند.
 • در روش بادی جت بیمار درد کمتری را متحمل میشود.
 • عوارض ناشی از روش بادی جت بسیار کمتر از لیپوماتیک می باشد.

عوارض لیپوماتیک

در انجام فرایند لیپوماتیک امکان دارد بدن فرد نسبت به موارد دیگری عکس العمل نشان دهد و دچار عوارض خیلی سطحی و اندک شود . و احتمال دارد به برخی از عوارض زیر مبتلا شود:
۱ – حساسیت به لیدوکایین
این مشکل در افرادی که سابقه ای از حساسیت به این دارو یا داروهای نظیر آن را داشته اند می تواند شناسایی شود و برای پیشگیری از آن اقدامات لازم انجام شود.
۲ – خونریزی و کبودی
این مشکل در افرادی که از داروهای ضد انعقاد خون مثل آسپرین و وارفارین استفاده می کنند مشاهده می شود. به جهت پیشگیری از این مساله بایستی از یک تا دو هفته پیش از جراحی از این دارو استفاده نکنید.
۳ – عفونت
عفونت قسمت عمل شده در لیپوماتیک در وضعیتی که محل انجام عمل یا آن مرکز از امکانات مکفی برخوردار نباشد و استرلیزه نشده نباشد احتمال دارد رخ دهد. که با رعایت شرایط کامل استریلزاسیون محل و همچنین ضد عفونی مناسب به وسیله بیمار خیلی کم اتفاق می افتد مگر آنکه بیمار مبتلا به امراض مزمن باشد که سیستم ایمنی بدنش ضعیف شده باشد مثل دیابت شدید ، بیماریهای مزمن اتوایمیون مثل لوپوس پیشرفته و .. و یا مصرف داروهای کاهش دهنده سیستم ایمنی مثل کورتون ، داروهای ضد سرطان.
۴ – مسمومیت با داروهایی که در لیپوماتیک کاربرد دارد مخصوصا لیدوکایین
البته در مواقعی این داروها می توانند اثر بخشی داشته باشند که در زمان زیادی استفاده شوند .حتما پزشکتان را از مصرف این نوع داروها آگاه کنید و هر چیز را که فکر می کنید قبل از جراحی لیپوماتیک لازم به یادآوری است را با او در میان بگذارید.

چند مورد از ویژگی های لاغری با لیپوماتیک:
با روش لیپوماتیک چربی های انبوه و انباشته شده درقسمت های مختلف بدن را به روش کاملا فیزیکی مانند(نور و گرما ) نه با اشعه و حرارت خورد و تخریب می کند شکستن چربی ها ازطریق میله فلزی کانولا انجام میشود چربی امولسفیه شده وبه آرامی

ازطریق میله به داخل می رود و ازراه دستگاه خارج می شود.چربی ها بعد ازانجام لیپوماتیک کاملا سالم و زنده هستند که میتوان به باسن و سینه پیوند داد.

کار لیپوماتیک ایجاد لرزش درسلول های چربی و شکستن و درآخرتخلیه می باشد و این روش بسیارراحت و بدون درد می باشد.

اطلاعات بیشتر درمورد عمل لیپوماتیک:
• دوران نا خوشی و بی حالی دراین روش بسیار کوتاه است

• عمل لیپوماتیک رامی توان درزمان خیلی کوتاه انجام داد

• این نوع عمل زیبایی بدون جراحی و بخیه ولازم به بستری می باشد.

• عمل لیپوماتیک ظاهر پوست را بهتر می کند درواقع لیپوماتیک ازشل شدن و چین و چروک پوست جلوگیری می کند.

• عمل لیپوماتیک ازبسیاری از عمل های لاغری و زیبایی کم خطر تراست وباعث گرفتگی رگ و نارسایی نمیشود.

• کبودی درلیپوماتیک بسیار کم تراز عمل های دیگراست

هرچند که احتمال اشتباه و یا آمبولی(گرفتگی رگ) در این عمل وجود ندارد اما مشاوره لازم است و به روند لاغری به شما کمک می کند در بسیاری از بیمارهایی که دچار چاقی های پرخطر هستند رژیم های غذایی مخصوص داده می شود تا به وزن مناسب

برای جراحی رسیده باشند لیپوماتیک انجام شود. همانطور که اشاره شد برای جراحی تمام بررسی های انجام میگیرد ودرنهایت عمل انجام می شود.

به چه کسانی لیپوماتیک توصیه می شود؟
۱- افرادی که توانایی ورزش کردن را ندارند

۲- افرادی که دچار چاقی موضعی هستند (یک جای خاصی ازبدن قراردارد)

۳- فرادی که چربی در بدن آنها پراکنده نیست و یک جا جمع شده است.موارد مناسبی برای جراحی لیپوماتیک هستند

مزیت لاغری با لیپوماتیک
یکی از جدید ترین راه ها برای از بین بردن چربی هایی است که تا حالا نتوانستید از شرآنها خلاص شوید ، معمولا این روش به افرادی توصیه می شود که با ورزش های سخت و رژیم های سنگین نیز نتوانسته اند کاهش وزن داشته باشند.

البته بعضی ها هم موفق به این کار شده اند و کاهش وزن داشته اند اما چربی ها در ناحیه زیر شکم و پهلو باقی می ماند. برای رفع این مشکل راه حل قطعی وجود ندارد مگر اینکه فرد از روش های جراحی برای برداشتن چاقی موضعی استفاده نماید.

روش لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است.

درروش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا بروش کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب شده ( توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت امولسیون در می آید) و سپس این چربی امولسفیه به آرامی برای پیکر بندی بدن توسط خود دستگاه از بدن خارج می شود. Lipomaticمشکل ایمنی را که در روش سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است و سیستم امنیتی فعال آن محافظت از بافت بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در این روش هدف، معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است . این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است

امتیازات درمانی روش لیپوماتیک نسبت به سایر روشها:

هر نوع تخلیه چربی ( از هر ناحیه و به هر مقدار ممکن )
لیپوپلاستی کلاسیک : شکم ، پهلو ، ران ( داخلی و خارجی ) زانو ، Calves، آرنج ، کمر ، باسن ، ران های شل ، چانه ، گردن ، Love Handles
لیپوپلوستی ویژه : ابدومینو پلاستی ، ژنیکوماستی ، مناطق فیبروز ، چربی سطحی ، Body tightening، کوچک کردن Breast ها
N.I.Lدر مرد و زن از ۱۸ سالگی و با هر نوع تیپ پوستی و هر نوع چربی ( آسیایی ، آفریقایی ، …..) انجام می شود
توقف حرکت هنگام برخورد با بافتی به جز بافت چربی
Micro-pumping system : این امکان را فر اهم می آورد که بیشترین بافت چربی بدون افزایش فشار در منطقه   برداشته شود .
بدون پخش گرما و حرارت
دارای گواهینامه های ۵۱۰K,KFDA,EC Marking

فواید دستگاه برای بیمار و مقایسه آن با لیزر لیپولیز :

عدم امکان سوختگی پوست
عدم نیاز به بیهوشی
عدم وجود احتمال آمبولی و پارگی احشا
کمترین میزان تروما ( کاهش شگرف در ایجاد کبودی ادم و درد )
کمترین درد
بهترین نمای پوست ( بهترین Retractionو کشیدگی پوست )
کمترین زمان  بهبودی بعد از درمانPost-op Recoveryو دوره کوتاه نیاز به استفاده از گن
کمترین عوارض احتمالی
کمترین غیر یکنواختی ظاهری
قابلیت دسترسی به مناطق سخت ( کمر ، نواحی فیبروزه و …..)
درمان مناطق حساس و ظریف ( زانو ،  calves، باسن و …….) با بالاترین دقت

لیپوماتیک اینفراسونیک چیست؟

لیپوماتیک اینفراسونیک فناوری جدیدی است که در کم کردن  چربی های زیر پوستی بسیارموثرمی باشد. و بدون عمل جراحی (به طور سرپایی)طی یک جلسه  میتوانید از شر چربی

های موضعی خلاص شوید. تا قبل ازاین بهترین روش برای کاهش چربی لیپو ساکشن بوده است که عوارض های شدیدی را به همراه داشته است .ازعوارض های لیپوساکش

میتوان به شل شدن پوست -کبودی و تورم – ناهمواری اشاره کرد. امروزه روش های جدید اینفراسونیک لیپو اسکالپچر تاثیرات بسیاری در کاهش دادن عوارض کمک کردن به

سادگی انجام کار و همینطور رضایت بیماران را به خود جلب کرده است.

ازویژگی های لیپوماتیک اینفراسونیک نسبت به ساکشن میتوان به موارد زیراشاره نمود:

 1. نیازبه هیچ گونه بیهوشی ندارد
 2. انجام عمل بابی حسی های موضعی
 3.  نیاز به مقداربسیارکم محلول بی حس کننده
 4. بدون تورم و سوختگی ، پوست و خارج کردن چربی در نواحی کوچک وبزرگ می باشد .

 دستگاه لیپوماتیک اینفراسونیک چیست ؟

جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های لیپولیز در کل جهان می باشد وبسیار مطمئن، تاثیرگزار، بدون خطر و دقیق در دست های پزشکان زبردست می باشد و با بکارگیری

از موج های صوتی چربی های اضافی کل بدن بدن مانند (شکم، پهلو ها، ران ها، بازو ها و … ) را تخلیه می نماید.

دستگاه لیپوماتیک اینفراسونیک هوای فشرده که به وسیله ی کمپرسور(وسیله ای برای متراکم کردن بخار) ایجاد می شود را به کانولایی (نوعی روغن) منعطف انتقال میدهد و باعث

سه نوع حرکت گردشی می شود (لرزش، چرخش و موج) که  به آن گردش سه بعدی گفته می شود.روغن کانولابعد ازوارد شدن به پوست ازراه سوراخ کوچکی وارد سلولهای چربی

می شود و این حرکات باعث ایجاد موج های اینفراسونیک می شود که سلول های چربی راانتخاب میکند ودرهم میشکند ودرآخر چربی های ناحیه را تخلیه میکند.

به منظور لاغری موضعی برای افرادی که از چاقی خود رنج می برند روشی جدید به نام لیپوماتیک وجود دارد. این روش بدون هیچگونه بی هوشی انجام می شود و با استفاده از بی حسی موضعی آن را انجام می دهند. می توان گفت با استفاده از لیپوماتیک به راحتی می توانید به شکل کاملا دائمی از شر چربی های اضافی خود راحت شوید. بعد از لیپوماتیک می توانید به راحتی اثرات این روش را روی اندام خود به خوبی ملاحضه نمایید. با به کار بردن این روش چربی های بدن افراد تخلیه می شود و می توان آن را نوعی پیکر تراشی نیز دانست. این روش بسیار پیشرفته می باشد و نمی تواند هیچگونه بازگشتی داشته باشد.

برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید تنها با استفاده از یک جلسه می توانید به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.هر چند می توان گفت که این امر باید با تشخیص پزشک انجام شود. شاید در مواردی برای افرادی که دارای اضافه وزن بسیار زیادی می باشند تعداد جلسات بیشتری را در نظر بگیرد. لیپوماتیک نمی تواند هیچ عوارضی را به دنبال داشته باشد و یا اینکه بهتر است بگوییم عوارض آن در مقایسه با دیگر روش ها بسیار کم می باشد. در این روش موضوعی شاید برای افراد  بسیاری دارای اهمیت باشد هزینه و قیمت لیپوماتیک باشد. هزینه این روش می تواند از عوامل زیادی تاثیر پذیر باشد.

این روش دارای هزینه های مختلفی است و مقدار آن بستگی به عوامل مختلفی نیز دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار در این راستا می توان به مقدار چربی اضافی،  قسمتی که در آن چربی است، پزشک متخصص، تجهیزات و همچنین دیگر موارد  نیز اشاره کرد علاوه بر این میزان دستمزد دستیاران پزشک و مرکز درمانی که در آنجا لیپوماتیک انجام می شود نیز می تواند در هزینه و قیمت لیپوماتیک موثر واقع شود.

بهتر است بدانید که اگر لیپوماتیک در مراکز خصوصی انجام شود دارای قیمت متفاوتی در مقایسه با مراکز عمومی خواهد داشت. پس می توان گفت که مرکز و یا کیلینیکی که در آن لیپوماتیک را انجام می دهید عاملی مهم خواهد بود. علاوه لر این مکانی که کیلینیک قرار دارد هم می تواند در این امر تاثیر گذار باشد. هر چند که لیپوماتیک هیچ قیمت و تعرفه مشخص و معینی ندارد اما متوسط هزینه و قیمت لیپوماتیک در تهران برای هر قسمت ۲ میلیون می باشد. البته که این مقدار با توجه به عوامل ذکر شده تغییر می کند و هر روز مقدار آن بیشتر می شود.

در بدن انسان ران پا یکی از اعضای اصلی در ظاهر و زیبایی هستند ، پاهای چاق و ران چاق می تواند تناسب اندام فرد را برهم زند و از سوی دیگر سبب از میان رفتن زیبایی اندام و اعتماد به نفس فرد شود. بسیاری که از داشتن ران های چاق رنج می برند و ناراحت هستند دنبال راه حلی برای کوچک کردن ران پا هستند، ورزش های سنگین و رژیم غذایی مناسب می تواند تاثیر داشته باشد اما برای کوچک سازی یک سانتیمتر از این ناحیه نیاز به مدت حد اقل یک ماه دارید، لیپوماتیک یک روش موثر است که می توان با استفاده از آن در یک جلسه و بدون رِم موجب کم شدن سایز یک تا چند سانتی متر باشد.

لاغری با لیپوماتیک که به عنوان یک روش عالی جهت تناسب اندام مورد استفاده قرار است، با حفظ سلامت بدن موجب کاهش اندازه ران و پهلو و شکم و از بین رفتن چربی ها می شود. زمانی که چربی های این ناحیه از بین رفتند سلولیت یا چربی های سفت این ناحیه هم از بین می رود و ظاهر ران پاها دارای تناسب اندامی می شوند.

لیپوماتیک ران در یک جلسه

لیپوماتیک ران ها می تواند طی یک جلسه انجام شود، این عمل با بی حسی موضعی انجام می گیرد و فرد بعد از جراحی به خانه باز می گردد.

توجه داشته باشید که این عمل جراحی لاغری با استفاده از دستگاه لیپوماتیک انجام می پذیرد و  نیاز به جراحی باز نمی باشد، این عمل با ایجاد شکافی کوچک و وارد آمدن میله ی فلزی به نام کانولا انجام می گیرد.

قبل از عمل لیپوماتیک سوابق بیماری خود را به جراح اعلام کنید.

جراحی پهلو با استفاده از روش لیپوماتیک

داشتن یک کمر باریک یکی از مهمترین مسائل برای زیبایی اندام به شمارمی رود.لیپوماتیک پهلو چربی های اضافی پهلو را از بین می برد. به کمک جراحی پهلو در یک جلسه حجم عظیمی از چربی هایتان رفع خواهد شد.یکی از مزایای جراحی پهلو با استفاده از لیپوماتیک، دوره ی نقاهت کوتاه تری دارد. لیپوماتیک یکی از جدید ترین روشها برای جراحی پهلو است که می تواند روی چربی ها تا حد زیادی تاثیرگذار باشد و باعث از بین بردن چربی ها و تخلیه آنها از بدن شود. روش لاغری با لیپوماتیک یک روش فراصوت است که با وارد کردن ارتعاشات بسیار سریع باعث تخریب سلول های چربی می شود و چربی های انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو را خورد کرده و در نهایت باعث لاغری موضعی خواهد شد.

زمان لازم برای این جراحی بسیار کوتاه می باشد و بعد از جراحی نیز فرد مدت زمان بسیار کمی برای بهبودی نیاز دارد . این روش بدون بی هوشی بوده و با بی حسی موضعی می توان به بهترین نتیجه دست یافت. چاقی های موضعی به طور معمول در قسمت هایی مانند پهلو ها و شکم ، ران ها و یا بازوها جمع می شوند. یکی از قسمت هایی که مقدار زیادی چربی در آنها انباشته می شود کمر و پشت کمر و پهلو ها می باشد. چربی ها در این ناحیه سخت تر آب می شود و در ظاهر اندام تاثیر به سزایی دارد.

چاقی در ناحیه پهلوها قد را کوتاه و اندام را نامتناسب نشان می دهد و به علاوه این مشکل را برای افراد ایجاد می کند که نتواند لباسهای مورد علاقه خود را بپوشد. لاغری با لیپوماتیک به فرد کمک کرده تا چربی های این ناحیه را بدون هیچ گونه عارضه احتمالی از بین ببرد . جراحی پهلو خطر آمبولی یا وارد شدن چربی در خون را به همراه ندارد و بیماران در همان جلسه ترخیص خواهند شد ، چرا که این جراحی نیازی به بستری ندارد و دوره ی نقاهت آن بسیار کوتاهمیی باشد.

موارد لازم قبل از جراحی پهلو ( لیپوماتیک)
آزمایش خون برای تشخیص کم خونی
مشخص کردن روند کار کبد و کلیه ها
انجام تست بارداری در زنان
انجام تستهای انعقادی برای جلوگیری از مشکلات خونریزی حین عمل
انجام تست تشخیص بیماریهایی مانند هپاتیت برای رعایت موارد ویژه حین عمل
پر کردن فرم رضایت نامه
گرفتن عکس برای پرونده بیمار از مناطق مورد درمان
لیپوماتیک یک روش نوین لاغری می باشد، در این روش هیچ گونه برش یا بخیه وجود ندارد و در یک جلسه از لیپوماتیک می توان حدود ۸ کیلو از چربی های بدن را بیرون کشید.

لیپوماتیک پهلوها
در این روش از یک میله ی فلزی به نام کانولا استفاده خواهد شد، این میله بعد از ورود به منافذ چربی، چربی ها را بیرون کشیده و باعث لیفت هم زمان پوست نیز می شود، قدرت لیفت در لیپوماتیک بسیار زیاد است و بعد از جراحی اثری از جای برش یا بخیه وجود نخواهد داشت. این روش یکی از ایمن ترین راه ها برای لاغری پهلوها است ، دستگاه لیپوماتیک حساسیت زیادی دارد و در کمترین زمان شما را به اندام دلخواهتان می رساند.

نکات لازم قبل از عمل
۱- اجتناب از سیگار به مدت دو هفته قبل و بعد از عمل.

۲- اجتناب از مصرف آسپیرین و داروهای مشابه مانند ایبوپروفن ، دیکلوفناک ، اندومتاسین و غیره به مدت حداقل ده روز قبل از عمل.

۳- مصرف هرگونه ویتامین را به پزشک اطلاع دهید.

نوع بیهوشی
این عمل عمدتا با بیهوشی عمومی انجام می شود ولی در موارد خاص و بر اساس نظر جراح با بی حسی نخاعی ودارو های آرام بخش نیز قابلیت اجرا دارد.طول عمل : ۴-۲ ساعت

مصرف داروهایی مانند مسکن‌های ایبوپروفن، مفنامیک اسید، دیکلوفناک، ناپروکسین، ژلوفن، سلکوکسیب و اقلام مشابه، آسپرین و همچنین نوشیدنی‌های الکلی را ۱۰ روز قبل از جراحی پهلو متوقف کنید.

مدت زمان استفاده دائم از گن لیپوماتیک پس از جراحی
برای موارد لاغری موضعی شکم و پهلو بهتر است ۴ تا ۵ روز پس از عمل از شکم‌ بند استفاده کنید و بیمار پس از بسته شدن سوراخ‌ها باید به مدت یک ماه و نیم گن مخصوص لاغری را ببندد.

مراقبت پس از لیپوماتیک
نوشیدن یک لیوان آب با فاصله هر دو ساعت.
محل برش‌های جراحی را ماساژ دهید تا محلول بی‌حسی خارج شود، شب اول بعد از عمل هر سه ساعت یک بار و در روزهای بعد سه مرتبه در روز ناحیه تحت درمان را ماساژ بدهید.
به مدت ۳ تا ۴ روز پس از عمل لیپوماتیک هر روز به پزشک مراجعه کنید.
به مدت یک ماه از خوردن غذاهای شور و چرب خودداری کنید.
به هیچ عنوان پس از جراحی از کمپرس گرم و یا سرد استفاده نشود.
تا یک هفته پس از جراحی داروهای پیش گفته مصرف نکنید.
کاهش درد و کبودی
درد و کبودی معمولاً ظرف ۲ هفته رفع خواهد شد، با این حال می‌توان با مصرف مسکن‌ هایی مانند استامینوفن در هفته اول یا ژلوفن در هفته دوم تا حدی از شدت درد جلوگیری کرد.

کاهش ورم
معمولاً ظرف ۶ تا ۸ هفته ورم ها از بین می رود و نتیجه نهایی را می‌توان ۶ هفته پس از جراحی پهلو مشاهده کرد.

زمان مناسب استحمام، رفتن به سونا و استخر
بیمار می‌تواند دو روز بعد از لیپوماتیک دوش آب گرم بگیرد اما زمان آن باید کوتاه باشد.زمان مناسب رفتن به سونا و استخر به ترتیب یک ماه و دو هفته پس از عمل توصیه می شود.

بیشتر خانم ها به دنبال داشتن کمری باریک و اندامی زیبا هستند. باریک بودن کمر می تواند تاثیر زیادی بر روی زیبایی اندام افراد بگذارد. آب کردن چربی های این ناحیه برای بسیاری از افراد کار سختی می باشد و شاید بتوان گفت در مواردی نمی توانند حتی ذره ای از چربی های پهلو را از بین ببرند. امروزه روشی نوین برای از بین بردن این چربی ها به نام لیپوماتیک پهلو  وارد دنیای جراحی شده است که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. این روش یکی از موثرترین راه هایی است که می توان برای داشتن اندامی زیبا از آن استفاده کرد.

البته بهتر است بدانید که لیپوماتیک یکی از روش های غیر جراحی می باشد. به شکلی که برای انجام هیچ کدام از قسمت های بدن برش داده می شود. لیپوماتیک پهلو روشی فوق العاده برای لاغری است که می توان تنها در یک جلسه قسمت زیادی از چربی های پهلو را خارج کرد. این میزان می تواند تا ۸ کیلو نیز بیرون کشیده شود.

برای انجام لیپوماتیک پهلو  میله ای به اسم کانالو به۹ کار گرفته می شود. عملکرد آن به این شکل است که میله وارد منافذ چربی در پهلوها می شود و بعد چربی های اضافه را خارج می کند. لیپوماتیک پهلو علاوه بر اینکه چربی ها را خارج می کند می تواند پوست پهلو و یا حتی شکم را نیز لیفت نماید. این لیفت می تواند بسیار قوی باشد. استفاده از روش لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های پهلو می تواند یکی از مطمئن ترین روش های لاغری به حساب آید. معمولا دستگاه هایی که برای این روش انجام می شود قادر است تا در کم ترین زمان ممکن بهترین و زیباترین اندام را به شما هدیه کند. استفاده از گن های مخصوص بعد از انجام لیپوماتیک می تواند یکی از مراقبت های بعد از آن باشد که بسیار تاثیر گذار بوده و سایز شما را به شکل چشمگیری کم خواهد کرد. مدت زمان آن بستگی به تشخیص پزشک دارد. اما در اکثر موارد ۱ ماه بعد از لیپوماتیک پهلو می باشد.

مزایای لیپوماتیک پهلو

 1. در یک جلسه می تواند چندین سایز از دور کمر شما کم کند.
 2. این روش برای لاغری بدون بازگشت می باشد.
 3. بعد از لیپوماتیک پهلو هیچ عوارضی ایجاد نخواهد شد.
 4. یکی از روش های بی خطر برای لاغری است.
 5. دوره نقاهت آن بسیار کم  می باشد.
 6. برای انجام لیپوماتیک پهلو نیازی به بیهوشی نیست.
 7. در این روش خطر آمبولی وجود ندارد.
 8. در این روش از جدیدترین و مدرن ترین متدهای روز دنیا استفاده می شود.
 9. باعث لیفت و همچنین سفت شدن بدن شما خواهد شد.

لیپوماتیک کمر

یکی دیگر از مشکلاتی  که می تواند در زیبایی اندام افراد موثر باشد چربی هایی است که در پشت کمر جمع می شود. در مواردی که این چربی ها در پشت کمر زیاد باشد می تواند باعث افتادگی کمر افراد شود. این امر زیبایی اندام فرد را بیش از اندازه تحت الشعاع قرار می دهد. لیپوماتیک می تواند چربی های این ناحیه را هم خارج کند و از بین ببرد. برای انجام لیپوماتیک پهلو و کمر از بی حسی موضعی استفاده می شود. بهبودی بعد از لیپوماتیک نیاز به زمان بسیار کمی دارد. انتخاب جراح نیز می تواند یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار باشد.

مزایای لیپوماتیک

 • لایه چربی زیر پوست کاملا یکنواخت می باشد ولی در سایر روش ها اقی مانده های چربی به صورت توپ مانند زیر پوست احساس می شود.
 • زمان استفاده از گن بسیار کوتاهتر از سایر روش ها می باشد.
 • در این روش چون ترابکولاهای پوستی آسیب کمتر می بینند، پوست بهتر جمع می شود.
 • درد بسیار کمتر است و بی حسی موضعی برای انجام جراحی کافی می باشد و مانند سایر روش ها نیازی به دارو های مسکن و خواب آور نیست.
 • میزان و زمان ترشح و تورم بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد. حداکثر زمان ترشح ۳ روز می باشد.
 • احتمال عفونت و یا آمبولی در این روش خیلی کم است.
 • در این عمل، بیمار احتیاجی به استراحت مطلق و بستری شدن ندارد و به راحتی می تواند، کار کند.
 • خستگی و کوفتگی بسیار کمی برای بیمار پیش می آید.

هزینه لیپومانیک

وابسته به منطقه و مقدار حجم چربی می باشد متغیر می باشد.

اختلال قاعدگی

احتمال دارد به دلیل واکنش بدن به ترومای لیپوماتیک، زمان قاعدگی تغییر کند و مرتب نباشد.

استفاده از گن

زمانی که گن لیپوماتیک را برمیدارید به ویژه در قسمت پا، ۱۰ دقیقه دراز بکشید زیرا افت فشار پیدا می کنید.

استحمام

از همان روز اول حمام کردن ساده با آب ولرم بلامانع می باشد. استخر رفتن به مدت ۲ هفته و وان گرم و سونا به مدت یک ماه ممنوع می باشد.

رانندگی

بعد از برطرف شدن درد، رانندگی کردن هیچ مشکلی ندارد.

کبودی

به مدت ۲ هفته زمان می برد تا کبودی عمل خوب شود.

نکته:

به هیچ وجه از کمپرس سرد و یا گرم در ناحیه لیپوماتیک استفاده نکنید.

باسن جزو یکی از اعضای بدن است که انباشتگی چربی در این قسمت مشاهده می شود و باعث آزار افرادی می باشد که چربی تجمع یافته در باسن ان ها در نوع لباس پوشیدن ان ها حالت بدی را به نمایش می گذارد و این مساله سبب کاهش زیبایی و اعتماد به نفس ان ها می شود. با بهره مندی از روش لیپوماتیک باسن میتوان این مساله را حل کرد و چربی های تجمع یافته در قسمت باسن را خالی کرد و حالت زیبایی برای باسن به وجود اورد.

لیپوماتیک باسن

در حال حاضر در بین زنان برخورداری از باسنی زیبا و خوش فرم خیلی اهمیت دارد  و یکی از علل برخورداری از اندام زیبا و متعادل ،و هماهنگ کننده میان کلیه اعضای بدن می باشد به همین جهت چربی های تجمع یافته در قسمت باسن احتمال دارد این هماهنگی میان کلیه اعضای بدن را نا متعادل سازد بنابراین با بهره مندی از لیپوماتیک باسن که یکی از متد های جراحی زیبایی اندام می باشد می توان به حالت زیبایی در باسن دست یافت.

همچنین جراحی لیپوماتیک باسن برای کسانی که با انجام حرکات ورزشی سنگین و برنامه غذایی سخت به نتیجه مورد نظر نرسیده اند و دچار مشکل چاقی موضعی باسن و ران ها می باشند روش بسیار خوب و تاثیرگذاری می باشد.

جراحی لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک چربی های تجمع یافته و زائد اعضای گوناگون بدن را تخریب می نماید و بعد از تخلیه ان ها، زمانی که به آن احتیاج شد به قسمت های دیگر بدن تزریق می نمایند. در جراحی لیپوماتیک باسن که هدف از آن تخریب و حذف چربی های اضافی و تجمع یافته ناحیه باسن می باشد در ابتدای کار شخص متقاضی تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و سوراخ هایی را در پوست باسن به وجود می آورند و بعد از وارد کردن لوله باریک و نازک و با کمک امواج اینفراسونیک و به دادن نواسانات و ارتعاشات لازم بافت های اضافی چربی از یک دیگر تفکیک و تخریب می شوند و به طور رقیق شده با عمل مکش و توسط دستگاه ساکشن از بدن بیرون می آیند و بعد از تصفیه در صورت نیاز برای حجیم سازی قسمت های دیگر بدن استفاده می شود.

 لیپوماتیک بازو
امروزه شیوه ای نوین وارد دنیای جراحی شده که بسیاری از افراد را از شر چاقی ها و اضافه وزن ها نجات داده است. لیپوماتیک جدیدترین و بهترین شیوه ای است که امروزه بیشتر جراحان از این روش استفاده می کنند. لیپوماتیک برای تمام قسمت های بدن انجام می شود. ما در اینجا می خواهیم تا در رابطه با لیپوماتیک بازو نکات مهمی را در اختیار شما قرار دهیم.

شاید تصور کنید که لیپوماتیک را بیشتر برای خالی کردن چربی های اضافه بدن استفاده می کنند. اما بهتر است بدانید که می توان از این روش برای کوچک کردن برخی از قسمت های بدن نیز استفاده کرد. لیپوماتیک بازو می تواند یکی از این اعضا باشد. بافت های تشکیل دهنده بازو دارای ضخامت بالایی بوده و همچنین بسیار سخت هستند. بزرگ بودن بازوها در مواردی بیشتر برای خانم ها می تواند در زیبایی اندام آنها تاثیر گذاشته و از اعتماد به نفس آنها بکاهد. این افراد می توانند به راحتی با استفاده از لیپوماتیک بازو این مشکل را از بین ببرند.

لیپوماتیک بازو می تواند با به کار بردن حرکت ها ارتعاشی، نوسانی و همچنین چرخشی چربی های سختی که در ناحیه بازو جمع شده و به راحتی آب نمی شود را تخلیه کند و زیبایی اندام شما را چند برابر کند. این شیوه یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین شیوه های لاغری می باشد. به شکلی که هیچ آسیبی به پوست شما و همچنین سیستم عصبی نخواهد زد. بعد از اینکه لیپوماتیک بازو را انجام دادید متوجه خواهید شد بافت پوست شما بسیار تازه و جوان شده است و می توانید از زیبایی اندام خود لذت ببرید.

بهتر است بدانید که لیپوماتیک بازو هیچ عوارضی را به دنبال نخواهد داشت و همچنین بودن خونریزی می باشد. این شیوه بدون هیچگونه بیهوشی انجام می شود و تنها با استفاده از بی حسی های موضعی این کار را انجام می دهند. همچنین بعد از لیپوماتیک بازو کم ترین زمان برای بهبودی را خواهید داشت. به شکلی که در روز بعد می توانید همه کارهای روزانه خود را به روال عادی خود انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک بازو
خوردن غذاهای که دارای چربی و نمک زیادی می باشد بعد از عمل ممنوع است.
توصیه ما به شما این است که به مدت ۱ هفته کمتر بنشینید و همچنین در شرایطی که مجبور به نشستن هستید روی صندلی تکیه دهید.
بعد از لیپوماتیک بازو بهتر است تا چند ساعت اولیه استراحت کنید.
روز قبل از اینکه می خواهید لیپوماتیک را انجام دهید پیاده روی کنید. چرا که می تواند کمک بسیار شایانی به شما کند.

یکی از روش های نوین برای لاغری شکم روش لیپوماتیک است. این روش با استفاده از نوعی دستگاه انجام می شود که چربی های بدن را به بهترین شکل ممکن تخلیه می کند. این دستگاه با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. این روش با لیپوساکشن متفاوت است. اصلی ترین تفاوت لیپوماتیک شکم ایمن بودن ان می باشد. در این روش با استفاده از ارتعاشات و نوسان های ثابت از قسمت شکم جدا کرده و آنها را به بیرون انتقال می دهد. لیپوماتیک شکم به گونه ای انجام می شود که بافت چربی ها را به شکل کاملا سالم تخلیه می کند؛ به طوری که می توان از آنها برای قسمت هایی از بیدن که کم حجم هستند مانند  باسن استفاده کرد. افراد زیادی امروزه از این روش برای لاغری شکم و یا دیگر قسمت های بدن خود استفاده می کنند و تا به امروز نتایج بسیار خوبی را از این روش به دست آورده اند.

هستند افراد بسیاری که از چاقی شکم و یا دیگر اعضای بدن خود رنج می برند و تا امروز هیچ روشی نتوانسته به آنها در از بین بردن چربی های آنها کمک کند. پیشنهاد ما به این افراد این است که لیپوماتیک شکم را امتحان نمایند اندام خود را بهترین شکل ممکن و به همان شکلی که می خواهند در آورند. این روش را می توان پیکر تراشی نیز نامید.

مزایای لیپوماتیک  شکم

 1. در لیپوماتیک شکم لایه هایی از چربی که در زیر پوست باقی می ماند به شکل کاملا یکنواختی می باشد و هیچگاه گلوله ای نمی شود.
 2. بعد از این کار باید تنها ۲ هفته گن مخصوص استفاده شود؛ در صورتی که در روش های دیگر کمتر از ۶ ماه امکان پذیر نمی باشد.
 3. در این روش پوست به شکل عجیبی جمع می شود و بعد از برداشتن چربی شل نخواهد شد.
 4. لیپوماتیک شکم با استفاده از بی حسی انجام می شود و هیچگونه نیازی به جراحی نخواهد داشت.
 5. بعد از انجام لیپوماتیک ورم کمتری در مقایسه با دیگر روش ها خواهید داشت و همچنین ترشح هایی بسیار کم دارید.
 6. کمتر از ۱ % احتمال ایجاد عفونت در لیپوماتیک شکم وجود دارد.
 7. آمبولی در این روش ایجاد نخواهد شد.
 8. بعد از انجام لیپوماتیک به راحتی می توان کارهای روزانه خود را انجام دهید و راه بروید.

نکات مهم قبل و بعد از عمل

 • قبل از انجام لیپوماتیک بهتر است تا تمامی آزمایشاتی که پزشک به شما پیشنهاد می کند را انجام دهید.
 • اطمینان از سالم بودن کبد و کلیه بسیار ضروری می باشد.
 • رضایت نامه باید به طور حتم پر شود.
 • دوره بهبودی بعد از لیپوماتیک شکم ۴ روز تا ۱ هفته می باشد.
 • بعد از انجام لیپوماتیک باید حدود ۲ یا ۳ هفته از گن های مخصوص استفاده کنید.
 • کسانی که دارای فشار خون بالا و یا دیابت می باشند، نباید لیپوماتیک شکم را انجام دهند.

احتمال آمبولی در لیپوماتیک

یکی از مشکلاتی که در ساکشن چربی های بدن به وجود می آید آمبولی می باشد، آمبولی به معنای دخول چربی به درون رگ های خونی می باشد ، این خطر قبل از این در متد های لاغری مشاهده می شد ولی در حال حاضر با گسترش علم پزشکی و همچنین هوشمند سازی دستگاه های لاغری این خطر تقربیا به صفر در صد می رسد.

ایا لیپوماتیک خطر امبولی دارد

لاغری با لیپوماتیک یکی از متدهایی است که به تخلیه چربی ها از قسمت های گوناگون بدن می انجامد ،توجه کنید که برای این کار لازم است تا شما به وسیله یک جراح متخصص در این حیطه به درستی معاینه و ارزیابی شوید ، این مهم یکی از مواردی است که بایستی به آن دقت خاصی شود، آمبولی هنگامی اتفاق می افتد که جراح به خوبی اعضای مختلف بدن را نشناسد و یا مهارت و دانش کافی برای جراحی لیپوماتیک را دارا نباشد.

با اینکه که این جراحی بدون بخیه وبرش صورت می گیرد و با بی حسی موضعی انجام می شود ، ولی مشاهده شده که این عمل در کلینیک ها و به وسیله تکنسین ها انجام می شود ، این جراحی در حالی بی خطر می باشد که به وسیله یک  فوق تخصص جراحی زیبایی انجام شود.

خطر آمبولی در این نوع جراحی ها خیلی کم است ،به این دلیل که جراح پیش از جراحی کلیه موارد لازم را رعایت می کند و آزمایشات لازم را از شما می گیرد، و با توجه به وزن و میزان توده ی چربی شما تصمیم نهایی را برای نوع عمل می گیرد، در چنین وضعیتی هراسی برای جراحی وجود نخواهد داشت و فرد به سادگی می تواند پس از جراحی به خانه برود.  لیپوماتیک یک روش سریع و کارآمد جهت برداشتن چربی هایی می باشد که قبلا قادر به از بین بردن آن نبوده اید. در این روش می توان چربی های موجود در بخش هایی مانند پهلو و ران ها و شکم را از بین برد.

روش لیپوماتیک به طور قابل توجهی بی خطر است که در حال حاضر از آن به عنوان یک روش مطمئن برای لاغری و تخلیه چربی یاد می شود. در این روش معمولا در طول یک جلسه نتیجه ی بسیار مطلوبی برای فرد حاصل می شود. به کمک لیپوماتیک همه بخش های دارای توده چربی بدن قابل ترمیم واز بین بردن هستند.

لازم به ذکر است منظوراز، از بین بردن چربی ها به معنای سوزاندن چربی ها نیست، عبارت برداشتن چربی برای لیپوماتیک مناسب تر می باشد، چراکه لیپوماتیک با قدرتی که دارد مانع از سوختن چربی ها می گردد و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچکترین آسیب از زیر پوست بیرون می راند. به همین خاطر دارای یک مزیت می باشد که آن تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی می باشد.
به کمک لیپوماتیک می توانید در ازای کاهش سایز شکم و پهلوها، با تزریق چربی در باسن به آن فرم دهید و یا سایز سینه ی خود را بزرگ تر کنید.

مزایای لاغری با لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک همه سلول های چربی انباشته شده در زیر پوست، با روشی کاملا فیزیکى خورد و تخریب می گردند که این تخریب توسط میله ی فلزی کانولا انجام می پذیرد. سپس این چربی امولسیفیه گشته به آرامی از طریق میله به داخل کشیده می شود و در نهایت نیز توسط خود دستگاه تخلیه می گردد. چربی ها بعد از لیپوماتیک کاملا زنده و سالم می باشند که امکان پیوند چربی در سینه ها و یا باسن را داراست.
لاغری با لیپوماتیک از مهم ترین و نوین ترین متد ها جهت از بین بردن چربی هایی می باشد که تا به امروز توانایی رفع آن ها را نداشته اید، معمولا این شیوه به افرادی توصیه می گردد که با ورزش های سخت و رژیم های سنگین هم نتوانسته اند کاهش وزن داشته باشند.

ویژگی های لیپوماتیک

 • بدون درد بودن
 • کوتاه بودن دوره نقاهت
 • کوتاه بودن مدت زمان عمل
 • انجام عمل بدون برش و بخیه
 • نیاز نبودن به بستری
 • زیبا شدن پوست
 • کم بودن عوارض و نبود خطر آمبولی
 • کم بودن کبودی بعد از عمل
 • لاغری با دستگاه لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک بدون درد، با بی حسی و بدون هیچ گونه عوارض احتمالی می باشد.
در تعدادی از بیماران که دارای چاقی های خطر ناک می باشند رژیم های غذایی مخصوصی داده خواهد شد تا در زمان معین و مناسب که به وزن ایده آل برای جراحی رسیده باشند لیپوماتیک انجام شود.لیپوماتیک راهی موثر برای رسیدن به لاغری موضعی می باشد که در تمام دنیا کاربرد دارد. این متد از جانب سازمان FDA آمریکا راهی کم آسیب و با کمترین عارضه معرفی شده است. به کارگیری از بهترین و به روز ترین دستگاه در لیپوماتیک احتمال صدمه رساندن به بافت های نواحی چربی را به صفر رسانده است . کاربرد با این متد عوارض متد های لاغری گذشته که سبب کبودی و تورم پس از جراحی می شد را دیگر برای شخص به همراه ندارد. بعد از خارج کردن چربی توسط لیپوماتیک پوست صاف می شود و احتمال برگشت چربی وجود ندارد.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

یکی از مواردی که بیماران برای جراحی زیبایی تناسب اندام بر می گزینند هزینه لیپوماتیک می باشد. در حال حاضر تنوع در متدهای لاغری و تبلیغات گسترده که در این حیطه انجام می شود حاکی بر صرف مبلغ پایین تر و حاصل بهتر نیرنگی بیش نیست. بایستی به این مساله دقت کرد برای برخورداری از ماندگاری بیشتر و عدم بازگشت چربی ها باید از متدی استفاده کنید که هم تاثیر گذار باشد و هم از کمترین عوارض برخوردار باشد . تبلیغاتی که درخصوص داروها و پک های لاغری هستند اگر هم تاثیری داشته باشند موقتی بوده و منجر به بروز عوارضی در فرد می گردد که از شایع ترین آن ها می تواند اختلال در معده یا به وجود آمدن تغییرات پوستی در بدن اشاره کرد. هزینه لیپوماتیک با عنایت به گران بودن دستگاه و مبالغ جراحی در کلینیک یا بیمارستان و جراحی خود پزشک در برابر متدهای  لاغری موقت بالاتر می باشد و از مزیت های آن می توان به پایداری نتیجه آن و موفقیت صد در صد عمل اشاره کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده + 16 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست