دسته‌بندی نشده

رفع چاقی موضعی با لیپوماتیک

1428303699

حذف چربی های موضعی با لیپوماتیک 

برای حذف سلولیت‌ ها و انباشتگی چربی‌ های اضافه در بدن می توان از متد لیپوماتیک که به عنوان یک روش کاملا بی‌ خطر  به شمار می آید بهره گرفت. این متد از جدید ترین متدها برای خلاصی از چربی های اضافی بدن می باشد . این روش به شکل سرپایی صورت می گیرد و یکی از اصلی ترین مزایای این روش این است که احتیاجی به بیهوشی نیست و فقط در یک جلسه مقدار زیادی از چربی ها خارج می شود وشخص می تواند حاصل آن را  در همان جلسه احساس کند.

رفع چاقی موضعی با لیپوماتیک می‌تواند به عنوان بی‌ خطر ترین راه برای قسمت های پهلو، فیله پشت ، بازو ، سینه آقایان ، غبغب ، ران و شکم ، به شمار آید و همچنین بسیار تاثیرگذار و سودمند باشد .

در مجموع با متدهای گوناگونی از قبیل : امواج اولتراسونیک ، لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن می‌توان چربی‌های اضافی را تخلیه کرد .

امواج اولتراسونیک :

در این متد چربی‌ها ذوب می شوند و آمادگی لازم را برای تخلیه از بدن پیدا می کنند.

لیزر لیپولیز :

در این متد بافت چربی ذوب می شود و توسط پزشک و متخصص زیبایی تخلیه می شوند.

یکی دیگر از حسن های لیپوماتیک و حذف چربی های موضعی با لیپوماتیک چنین است که در متد لیپولیز دیگر از چربی‌های ذوب ‌شده نمی توان استفاده کرد ولی در مقابل در روش لیپوماتیک ، هیچ‌گونه حرارتی ساطع نمی شود و چربی‌ها از بین نمی روند و چون به چربی ها حرارتی نرسیده است، امکان تزریق در بخش های مختلف بدن را دارند . به همین خاطر ریسک سوختگی پوست هم با بهره از این متد از بین خواهد رفت .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

6 − سه =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست