دسته‌بندی نشده

عمل لیپوماتیک دکتر نجف بیگی

لیپوماتیک یک روش سریع و کارآمد جهت برداشتن چربی هایی می باشد که قبلا قادر به از بین بردن آن نبوده اید. در این روش می توان چربی های موجود در بخش هایی مانند پهلو و ران ها و شکم را از بین برد.

روش لیپوماتیک به طور قابل توجهی بی خطر است که در حال حاضر از آن به عنوان یک روش مطمئن برای لاغری و تخلیه چربی یاد می شود. در این روش معمولا در طول یک جلسه نتیجه ی بسیار مطلوبی برای فرد حاصل می شود. به کمک لیپوماتیک همه بخش های دارای توده چربی بدن قابل ترمیم واز بین بردن هستند.

لازم به ذکر است منظوراز، از بین بردن چربی ها به معنای سوزاندن چربی ها نیست، عبارت برداشتن چربی برای لیپوماتیک مناسب تر می باشد، چراکه لیپوماتیک با قدرتی که دارد مانع از سوختن چربی ها می گردد و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچکترین آسیب از زیر پوست بیرون می راند. به همین خاطر دارای یک مزیت می باشد که آن تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی می باشد.
به کمک لیپوماتیک می توانید در ازای کاهش سایز شکم و پهلوها، با تزریق چربی در باسن به آن فرم دهید و یا سایز سینه ی خود را بزرگ تر کنید.

مزایای لاغری با لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک همه سلول های چربی انباشته شده در زیر پوست، با روشی کاملا فیزیکى خورد و تخریب می گردند که این تخریب توسط میله ی فلزی کانولا انجام می پذیرد. سپس این چربی امولسیفیه گشته به آرامی از طریق میله به داخل کشیده می شود و در نهایت نیز توسط خود دستگاه تخلیه می گردد. چربی ها بعد از لیپوماتیک کاملا زنده و سالم می باشند که امکان پیوند چربی در سینه ها و یا باسن را داراست.
لاغری با لیپوماتیک از مهم ترین و نوین ترین متد ها جهت از بین بردن چربی هایی می باشد که تا به امروز توانایی رفع آن ها را نداشته اید، معمولا این شیوه به افرادی توصیه می گردد که با ورزش های سخت و رژیم های سنگین هم نتوانسته اند کاهش وزن داشته باشند.

ویژگی های لیپوماتیک

  • بدون درد بودن
  • کوتاه بودن دوره نقاهت
  • کوتاه بودن مدت زمان عمل
  • انجام عمل بدون برش و بخیه
  • نیاز نبودن به بستری
  • زیبا شدن پوست
  • کم بودن عوارض و نبود خطر آمبولی
  • کم بودن کبودی بعد از عمل
  • لاغری با دستگاه لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک بدون درد، با بی حسی و بدون هیچ گونه عوارض احتمالی می باشد.
در تعدادی از بیماران که دارای چاقی های خطر ناک می باشند رژیم های غذایی مخصوصی داده خواهد شد تا در زمان معین و مناسب که به وزن ایده آل برای جراحی رسیده باشند لیپوماتیک انجام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

9 + 4 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست