جراحی بینی (رینوپلاستی)

لیزر بینی گوشتی

لیزر بینی گوشتی بدون عمل بینی

هر روزه افراد زیادی تصمیم به عمل جراحی بینی می گیرند و در این بین کسانی که از بینی گوشتی برخوردارند در پی جراح بینی هستند که جراحی بینی گوشتی آن ها را به عالی تریk حالت ممکن انجام دهد. در این بین تبلیغات زیادی به گوش می رسد  که لیزر بینی گوشتی بدون عمل بینی صورت می گیرد و نتیجه فوق العاده ای دارد تعداد زیادی با شنیدن این بازارگرمی ها تحت تاثیر قرار می گیرند زیرا فکر می کنند بدون استفاده از متد های جراحی، به فرم بینی زیبایی دست می یابند و معتقدند  که لیزر بینی گوشتی بدون عمل بینی میسر است.

لیزر بینی گوشتی

آیا لیزر بینی گوشتی بدون عمل بینی صحت دارد؟

حقیقت این است که لیزر بینی گوشتی بدون عمل واقعیت ندارد و لیزر ها قادر نیستند در ظاهر بینی تغییراتی به وجود آورند. بنابراین توجه به تبلیغاتی همچون جراحی بینی با لیزر سودی ندارد و تنها یک تبلیغ است و علم پزشکی تاکنون به این مرحله نرسیده است که جراحی بینی را بدون ایجاد برش بر روی پوست و بدون به کارگیری از متدهای جراحی انجام دهد

بهترین روش کوچک کردن بینی گوشتی

بهترین راه کوچک کردن بینی گوشتی به کارگیری از روش جراحی می باشد که سبب می گردد ساختار بینی تغییر کند و فرم بینی زیبا گردد. جراحی بینی گوشتی از طریق متدهای باز و بسته صورت می گیرد  و اغلب با روش باز به نتیجه بهتری می توان دست یافت. جراحی بینی گوشتی اغلب کار دشواریست بنابراین در تلاش باشید برای جراحی بینی یک جراح خبره و توانا را انتخاب کنید.

دکتر نجف بیگی یکی از توانا ترین جراحان زیبایی بینی می باشند که همواره عالی ترین  و زیباترین نتیجه را برای بیماران به ارمغان می آورند و همچنین  ساختار مناسبی را در جراحی بینی ایجاد می کنند تا بیمار دچاراختلالات تنفسی نگردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × یک =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست