لیفت باسن

لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸
مراقبت های بعد از پروتز باسن
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸

لیفت باسن

حالت افتاده و نازیبای ناشی از چربی و پوست اضافی به وجود آمده به علت پا به سن گذاشتن یا وزن کم کردن زیاد در قسمت باسن را می‌توان با لیفت (بالا بردن) باسن‌ به طور چشمگیری تغییر داد و باعث خوش فرم شدن و زیبایی باسن شد. در اینجا لازم است فرق بین لیفت باسن و لیفت برزیلی باسن را شرح دهیم، در لیفت باسن، باسن با تزریق چربی برجسته می گردد و سبب حجیم شدن باسن و همچنین خوش حالتی آن می‌شود، در حالیکه در لیفت باسن به روش برزیلی چربی و پوست از طریق برش به وجود آمده و در بعضی موارد از طریق لیپوساکشن از بدن خارج می‌شود.

چه کسانی برای انجام لیفت باسن مناسب هستند؟

افرادی که دچار افتادگی و شل شدن پوست باسن هستند
افرادی که وزن زیادی از دست داده اند
افرادی که از اندام خود رضایت ندارند و حالت و فرم باسن آن ها باعث کاهش اعتماد به نفسشان شده است.
افرادی که به علت برخورداری از پوست اضافی دچار مشکلات حرکتی شده اند

لیفت باسن

روش انجام عمل لیفت باسن

روش های متفاوتی برای انجام عمل بالا کشیدن باسن وجود دارد، اما به طور کل این عمل اغلب بدین شکل صورت می گیرد:

برشی را در بالای باسن، در قسمت درونی مفصل ران (لگن)، نواحی شکم ایجاد می‌ کنند تا توسط آن بتوانند پوست اضافی را بیرون بیاورند و پوست باقی مانده را خیلی محکم می کشند و سفت می کنند.

لیپوساکشن اغلب به جهت خوش حالت تر کردن باسن یا ران صورت می گیرد تا حاصل کار به طور کامل دارای هماهنگی و تعادل باشد.
برش‌ها را  در چند لایه بخیه می زنند و بسته می‌شود تا پوست به طور کشیده شده باقی بماند و امکان ماندن جای زخم به حداقل برسد.
لوله تخلیه را می گذارند و زخم پانسمان می‌شود. بیمار اغلب باید کمربند یا گن فشرده کننده ای که پزشک تج.یز می کند را ببندد تا دجار تورم نشود.

پزشک با توجه به وضعیت پوست، میزان پوستی که بایستی خارج شود و همچنین فرم بدن، مناسب ترین شیوه انجام عمل را انتخاب می کند. در صورتی که لازم باشد پوست زیادی بردارد ، لیفت پایین تنه به جهت برداشتن پوست نواحی شکم، باسن، ران و لگن پیشنهاد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *