جراحی بینی (رینوپلاستی)

لیفت بینی با نخ بدون جراحی

رینوپلاستی بدون جراحی

برخورداری از یک بینی زیبا وسربالا خواسته خیلی از مردم می باشد اما به خاطر هراس ازتیغ جراحی احتمالا به طرف این عمل نسبتا سنگین نمی روند.ولی خوشبختانه با پیشرفت متدهای درمانی و مواد مورداستفاده درپزشکی درمواردی میتوان بدون عمل جراحی به شکل ساده تری از این شرایط برخوردار شد

البته در افرادی که بینی آن ها مشکل بنیادی و آناتومیکی مثل انحراف تیغه بینی دارد فقط می شود از طریق جراحی نسبت به رفع آن اقدام کرد و روش های غیر جراحی به کار آن ها نمی آید.

برای استفاده از روش غیرجراحی لیفت بینی، فرد بایستی دارای نوک بینی افتاده یا پره پهن باشد و یا بر روی بینی اش قوزداشته باشند. با این حال باز هم باید میزان این مشکلات ارزیابی شود اگر پزشک صلاح ببیند این متد غیرجراحی را به بیمار توصیه می کند.

پایه و اساس لیفت غیرجراحی بینی بر تزریق فیلر بنا شده است و اصلی ترین  وبیشترین استفاده را در رفع  قوزبینی یا فرورفتگی روی بینی دارد.

لیفت بینی با ژل هیالورنیک بدون جراحی

برای این کار از ژل هیالورنیک به کار گرفته میشود که فیلر موقت است و بعد ازجذب شخص بایستی مجددا تزریق ژل را تکرار کند. حاصل این کار معمولا رضایت بیماران را به همراه دارد زیرا شخص بدون بیهوشی مشکل قوزبینی اش رفع میشود.

لیفت بینی با نخ بدون جراحی

مورد بعدی  لیفت غیرجراحی بینی یا رینوپلاستی غیرجراحی به کارگیری  از نخ لیفت جذبی به جهت بالا بردن نوک افتاده بینی میباشد. برای این کار پزشک بعد  ازبیحسی موضعی نخهای لیفت راکه دربرگیرنده نخ خاردار کاگ و نخ های ساده که هردو آن ها ازجنس پی دی او است درطول بینی می گستراند وبا این کار ساده نوک بینی بالا برده میشود و البته برای حاصلی رضایت بخش بیمار بایستی صبور باشد تا چند ماه بعد که لیفت بینی بهترین حالت خود را نشان دهد. میزان ماندگاری این عمل تقریبا ۲ تا 3 سال است و بعد از آن هرچند بینی کاملا به حالت افتاده گذشته باز نمیگردد اما باید هر چند سال یک بار عمل کاشت نخ لیفت جذبی دربینی تکرارشود.

تزریق بوتاکس

در نهایت برای افرادی که سوراخهای بینی گشادی دارند میتوان با تزریق اندکی بوتاکس درعضله خاصی ازبینی سبب کوچک شدن و جمع شدن پره های بینی شد. ماندگاری بوتاکس دربینی همچون پیشانی در مطلوب ترین حالت ۴ تا ۶ ماه است وپس ازاین مدت تکرار تزریق بوتاکس دربینی مشکلی پیش نمی آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × پنج =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست