دسته‌بندی نشده

لیفت ران و بازو

براکیوپلاستی ( لیفت بازو)

براکیوپلاستی ( لیفت بازو) ، فضای تحتانی بازو را ترمیم و متناسب می سازد ،در نتیجه این کار به جهت سفت شدن پوست شل و افتاده و اضافه بازو ( به علت بالا رفتن سن، ژنتیک و یا پایین آمدن وزن به وجود می آید) کاربرد دارد.

افرادی که متقاضی لیفت بازو هستند، اغلب از  پوست اضافی چشمگیری برخوردارند  نه یک بازو سنگین !! . همچنین، ورزش فقط می تواند به افزایش و تحکیم قدرت عضلانی زیرین کمک کند نه پوستی که توانایی کشسانی خود را از دست داده است بنابراین افتادگى پوست بازو با انجام ورزش بی فایده است.

چربی اضافه، شلی و افتادگی پوست ، یک مساله عذاب آور به ویژه در خانم ها می باشد که توسط براکیوپلاستی سنتی قابل ترمیم است. این عمل به وسیله یک برش از زیر بغل تا ارنج صورت می گیرد  هر چند که طول و نوع برش به اندازه شلی پوست و افتادگی ان و نیز تشخیص جراح و شرایط بیمار بستگى دارد. برش اغلب در زیر و یا پهلوی بازو ( وابسته به تشخیص پزشک) زده می شود و بافتهای داخلی با بخیه های حمایتی داخلی محکم خواهند شد.

در بعضی موارد خاص بیماران از براکیوپلاستی با کمترین برش تنها در زیر بغل ( مخفی) و کوچک بهره می جویند.و در مواردی، بیماران فقط از  براکیوپلاستی سنتی و یا لیزر لیپولیز بهره مند می گردند.

همچون دیگر اعمال جراحی زیبایی، گزینه های متعدد و گوناگونی برای براکیوپلاستی ( لیفت بازو) وجود دارد و بیماران مطلوب ترین نتیجه را پس از یک مشورت صحیح و دقیق با یک جراح با مهارت تجربه خواهند کرد.

دکتر نجف بیگی ، رایج ترین و اخرین متد های براکیوپلاستى( لیفت بازو) را انجام میدهد ،وبرای آگاهی بهترین و مناسب تریم روش براکیوپلاستی با دکتر نجف بیگی مشاوره نمایید.

لیفت باسن و ران ( تایوپلاستی)

لیفت باسن و ران یک جراحی زیبایی به شمار آمده که برای سفت کردن و بالا کشیدن باسن و ران و کم شدن افتادگى پوست درون و بیرون ران و باسن ابداع شده است که قادر است به تنهایی و یا در ترکیب با دیگر عمل های جراحی همچون لیپولیز و یا لیپوساکشن صورت گیرد.

اکثر کسانی که تقاضای عمل لیفت باسن و ران را دارند اغلب به این دلیل است که وزن زیادی کم کرده اند و در پی آن دچار افتادگی شدید  پوست شده اند. لیفت باسن و ران سبب می گردد تا پوست اضافی و بد شکل داخل و خارج و عقب ران را از بین برود و از ظاهری زیبا برخوردار شود. افرادی که در این نواحی ، از چربی اضافه برخوردارند و پوست اضافه ندارند از لیپوساکشن و یا لیپولیز بهتر نتیجه می گیرند و احتیاجی به برش اضافه نیست.

البته لیفت باسن( که اغلب در افرادی که پس از یک کم کردن وزن شدید احتیاج می شود)،نیازمند یک برش جراحی بزرگ و در پی آن اسکار طولانی میباشد ، اماحاصل ان خوب و رضایت بخش است.

این عمل هم همچون دیگر عمل های جراحی زیبایی، گزینه های متعدد و گوناگونی به جهت ترمیم چربی و پوست اضافه قسمت باسن و ران دارد.

امروزه عمل های زیبایی طرفداران زیادی دارد، که از جمله آن ها عمل لیپوماتیک ران و لیفت ران می باشد.

جراحی زیبایی ران با برداشت چربی اضافه ران و یا با کشیدن و برداشت بخشی از پوست ران صورت می گیرد، که موجب فرم دهی مجدد به ران ها و صاف شدن پوست ران و ضاهری زیباتر در پا می شود.

در صورتی که کم کردن وزن و همچنین ورزش کردن نتواند شما رو به نتیجه ی دلخواه برساند می توانید با این روش در مدت زمان کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسید.

لیفت ران یک راه حل مناسب برای افرادی می باشد که با چربی و پوست اضافه ران خود مشکل دارند و با ورزش و کاهش وزن نتوانستن به نتیجه دلخواه خود در کوچک کردن ران و فرم دهی به آن دست پیدا کنند.

جراحی زیبایی ران توسط فوق تخصص جراح پلاستیک صورت می گیرد، این عمل زیبایی موجب حذف چربی و پوست اضافه از این ناحیه میشود و موجب فرم دهی و هموار شدن و زیبای ران پا می شود.

جراحی ران

قسمت داخلی ران:

قسمت داخلی ران برخی از زنان به علت چاقی به ران مخالف سائیده می شود و باعث التهاب پوست این ناحیه می شود.لیپوماتیک می تواند این مشکل را حل کند، یا باعث بهبود آن شود، چاقی قسمت های داخلی ران مشکلات دیگری هم به همراه دارد و حتی در راه رفتن فرد می تواند تاثیر ایجاد کند.

قسمت خارجی ران:

قسمت خارجی ران نسبت به قسمت داخلی چربی بیشتری دارد و رفع چربی آن باعث کاهش حجم ران و زیبایی ظاهری آن می شود، از بین بردن چربی های ران می تواند باعث تعییر ظاهر بدن می شود و بیمار به راحتی هم می تواند شلوار جین و ساپورت بپوشد و ظاهری زیبا داشته باشد.

پزشک قبل از این عمل جراحی از بیمار می خواهد این موارد رو انجام دهد :

آزمایش لازم را درخواست می کند

از بیمار می خواهد از مصرف دخانیات خود داری کند

بیمار باید از مصرف داروهای ضد التهاب همچنین اسپرین خود داری کند چون باعث خون ریزی می شود

و همچنین پزشک مواردی که بیمار باید تا روز عمل رعایت کند را گوش زد می کند

و همچنین پزشک مواردی که بیمار باید بعد از عمل رعایت کند را با بیمار صحبت می کند

جراحی ران

عمل لیپوماتیک:

عمل لیپوماتیک را می توان با بیهوشی کامل، با بی حسی موضعی (سر کردن ناحیه ای که چربی از آن خالی می شود) ،یا حالت خواب (سدیشن) ویا بیحسی از کمر به پایین انجام داد.

پزشک در محل مورد نظر، برش هایی به طول ۲ تا ۶ میلی متری ایجاد می کند. و لوله کانولا را وارد بافت چربی می کند و با حرکات لرزشی باعث تخریب چربی ها می شود، این حرکات هیچ آسیبی به عروق خونی و بافت بدن نمی زند.

پزشک می تواند از چربی های برداشته شد برای سایر قسمت های بدن (باسن، سینه، ساق پا، صورت، دست …) استفاده کند.

مراقبت های بعد از عمل:

۱- نسخه دارویی جراح را تحویل بگیرید و مطابق دستور به صورت کامل و منظم (خصوصا آنتی بیوتیک ها) مصرف نمایید.

۲- پیاده روی شما به صورت روزانه یک ساعت (خارج از منزل) از فردای روز عمل باید انجام شود. در صورت عدم تحرک و نداشتن پیاده روی ترشحات از سوراخ های ایجاد شده خارج و تخلیه نمی شود.

۳- ۴۸ ساعت بعد از عمل دوش گرفته شود. حتما یک همراه داخل حمام همراهتان باشد. حمام کوتاه (۱۰ – ۵ دقیقه) با آب ولرم باشد. اطراف سوراخ های ایجاد شده جهت لیپوماتیک را کاملا ماساژ بدهید تا ترشحات کاملا خارج شوند.

۴- پوشیدن گن از لحظه بعد از عمل به صورت دائمی و شبانه روز تا زمانیکه پزشک جراح شما توصیه می کند الزامی است.

۵- اولین ویزیت شما ۴۸ ساعت بعد از عمل پس از گرفتن اولین دوش می باشد.

۶- در طول ۲ یا ۳ ماه بعد از عمل که گن دارید. باید این گن کاملا سفت باشد به صورتی که فشار کافی برای پوست ایجاد کرده تا به عضله ها چسبیده و پوست کاملا جمع شود.

۷- هر زمان احساس کردید گن دیگر فشار اولیه خود را ندارد حتما از روی درز های گن با مشورت جراح درز بگیرید.

پس از آن که تورم و ترشحات جمع شده در محل جراحی از بین برود، بیمار می تواند شاهد بهبود وضعیت بدن خود و تعییرات ایجاد شده پس از لیپوماتیک شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست − 3 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست