لیپوماتیک و لیپولیز

دسته‌بندی نشده

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد
برای درک بهتر تفاوت ها توضیحات اندکی درباره این دو روش می دهیم: لیپوماتیک : تحت تاثیر لرزش پروپ دستگاه چربی بدن را تخلیه می کنند. اولترازد: تخلیه چربی ها با استفاده ازامواج صوتی و حرارتی صورت میپذیرد.

اولترازد: تخلیه چربی ها با استفاده ازامواج صوتی و حرارتی صورت میپذیرد.
حال به شرح تفاوت های این دو می پردازیم:

*در لیپوماتیک با استفاده از ساکشن، چربی ها به طور سالم از بدن خارج می شوند و با استفاده از امواج اینفراسونیک با نوسان ثابتی که حول محور سلوهای چربی ایجاد میکند باعث جدا شدن آن ها از محل اتصالشان می شوند. *دستگاه اولترازد با افزایش حجم درون سلول باعث ایجاد فشار منفی در بافت های چربی شده و سلول چربی به دلیل مقدار زیاد این فشار منفجر می شود و بدین گونه سلول های چربی آن ناحیه از بین می رود. **دردستگاه اولترازد چربی استخراج شده، در اثر انرژی حرارتی دستگاه قابل بهره برداری و تزریق در سایر اندام ها نیست، ولی در لیپوماتیک بافت چربی آسیب نمی بیند و قابل استفاده مجدد خواهد بود. ***در روش اولترازد برخلاف لیپوماتیک هیچ گونه صدایی که بیمار را اذیت کند وجود ندارد. ****سرعت از بین بردن چربی های اضافی دراولترازد بسیار بیشتر از سایر روش های اینفراسونیک مانند لیپوماتیک می باشد.

عنوان های مرتبط این عمل لیپوماتیک:
لیفت گردن کشیدن پوست گردن بدون جراحی لیزرموهای زائد گردن لیپوماتیک گردن

با داشتن حتی بهترین و زیباترین چهره اما داشتن چین و چروک بر روی گردن سن واقعی شما را بالا خواهد برد. افتادگی پوست گردن بسیاری از خانم ها و آقایان را نگران می‌کند زیرا قطعاً ناخوشایند بوده و می‌تواند کلا ظاهر و زیبایی فرد را را از بین ببرد. به همین دلیل، جراحی لیفت و کشیدن پوست گردن بسیار پر طرفدار شده. از طرف دیگر هزینه‌ بالایی در بر ندارد. اما نگران کننده نیست، چرا که در حال حاضر چندین روش موثر لیفتینگ گردن وجود دارد که غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی هستند. مشاوره رایگان : تماس با شماره های انتهای سایت دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عنوان هایی که برای این عمل می توان اعلام کرد:
لیپوماتیک غبغب (غبقب – قبغب- قبقب) لیفت زیر گردن از بین بردن غبغب درمان غبغب چروکیدگی زیر گردن لیپولیزر غبغب گردن

از مواردی که در زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد ، تناسب صورت با بدن می باشد . در بسیاری افراد که دارای اضافه وزن می باشند ، در ناحیه ی زیر چانه غبغب به چشم می خورد. البته غبغب مختص سن یا وزن خاصی نیست لذا می توان گفت زمانی که چربی ها به روی هم انباشته می شوند در زیر گردن و پوست حالت شل و افتاده ای ایجاد می شود و درنتیجه غبغب به وجود خواهد آمد. این حالت در قسمت زیر چانه موجب از دست رفتن زیبایی افراد می شود.

درنتیجه افرادی که این مشکل را دارند دنبال راه حلی مناسب برای رفع غبغب هستند. این افراد با استفاده از لیپوماتیک غبغب می توانند این حالت ناخوشایند را بر طرف سازند و ظاهری زیبا برای خود به ارمغان بیاورند.

انجام اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک توسط دکتر آرش نجف بیگی
لیپولیزتناسب اندام یکی از مواردی است که مورد توجه افراد قرار گرفته است.برای لاغری و تناسب اندام روش های زیادی وجود دارد.یکی از روش هایی که برای تناسب اندام از آن استفاده می شود لاغری با لیپولیز است.بسیاری از افراد به کمک این روش اقدام به لاغری و تناسب اندم میکنند.کلمه ی لیپولیز به معنی تجزیه چربی می باشد و در سال ۲۰۰۶ این عمل برای اولین بار انجام شد.بیشتر افرادی که چربی زیادی در بدن دارند و با ورزش و رژیم نمی توانند این چربی ها را از بین ببرند از این روش برای از بین بردن چربی های اضافی و رسیدن به تناسب اندام استفاده میکنند.در عکس ذیل عمل لیپولیز غبغب را مشاهده میفرمایید.

نوشتهٔ پیشین
جوانسازی صورت
نوشتهٔ بعدی
جوانسازی

مطالب مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × 1 =

فهرست