دسته‌بندی نشده

لیپوماتیک پهلو

بیشتر خانم ها به دنبال داشتن کمری باریک و اندامی زیبا هستند. باریک بودن کمر می تواند تاثیر زیادی بر روی زیبایی اندام افراد بگذارد. آب کردن چربی های این ناحیه برای بسیاری از افراد کار سختی می باشد و شاید بتوان گفت در مواردی نمی توانند حتی ذره ای از چربی های پهلو را از بین ببرند. امروزه روشی نوین برای از بین بردن این چربی ها به نام لیپوماتیک پهلو  وارد دنیای جراحی شده است که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. این روش یکی از موثرترین راه هایی است که می توان برای داشتن اندامی زیبا از آن استفاده کرد.

البته بهتر است بدانید که لیپوماتیک یکی از روش های غیر جراحی می باشد. به شکلی که برای انجام هیچ کدام از قسمت های بدن برش داده می شود. لیپوماتیک پهلو روشی فوق العاده برای لاغری است که می توان تنها در یک جلسه قسمت زیادی از چربی های پهلو را خارج کرد. این میزان می تواند تا ۸ کیلو نیز بیرون کشیده شود.

لیپوماتیک پهلو

برای انجام لیپوماتیک پهلو  میله ای به اسم کانالو به۹ کار گرفته می شود. عملکرد آن به این شکل است که میله وارد منافذ چربی در پهلوها می شود و بعد چربی های اضافه را خارج می کند. لیپوماتیک پهلو علاوه بر اینکه چربی ها را خارج می کند می تواند پوست پهلو و یا حتی شکم را نیز لیفت نماید. این لیفت می تواند بسیار قوی باشد. استفاده از روش لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های پهلو می تواند یکی از مطمئن ترین روش های لاغری به حساب آید. معمولا دستگاه هایی که برای این روش انجام می شود قادر است تا در کم ترین زمان ممکن بهترین و زیباترین اندام را به شما هدیه کند. استفاده از گن های مخصوص بعد از انجام لیپوماتیک می تواند یکی از مراقبت های بعد از آن باشد که بسیار تاثیر گذار بوده و سایز شما را به شکل چشمگیری کم خواهد کرد. مدت زمان آن بستگی به تشخیص پزشک دارد. اما در اکثر موارد ۱ ماه بعد از لیپوماتیک پهلو می باشد.

مزایای لیپوماتیک پهلو

  1. در یک جلسه می تواند چندین سایز از دور کمر شما کم کند. 
  2. این روش برای لاغری بدون بازگشت می باشد.
  3. بعد از لیپوماتیک پهلو هیچ عوارضی ایجاد نخواهد شد.
  4. یکی از روش های بی خطر برای لاغری است.
  5. دوره نقاهت آن بسیار کم  می باشد.
  6. برای انجام لیپوماتیک پهلو نیازی به بیهوشی نیست.
  7. در این روش خطر آمبولی وجود ندارد. 
  8. در این روش از جدیدترین و مدرن ترین متدهای روز دنیا استفاده می شود.
  9. باعث لیفت و همچنین سفت شدن بدن شما خواهد شد.

لیپوماتیک پهلو 

لیپوماتیک کمر

یکی دیگر از مشکلاتی  که می تواند در زیبایی اندام افراد موثر باشد چربی هایی است که در پشت کمر جمع می شود. در مواردی که این چربی ها در پشت کمر زیاد باشد می تواند باعث افتادگی کمر افراد شود. این امر زیبایی اندام فرد را بیش از اندازه تحت الشعاع قرار می دهد. لیپوماتیک می تواند چربی های این ناحیه را هم خارج کند و از بین ببرد. برای انجام لیپوماتیک پهلو و کمر از بی حسی موضعی استفاده می شود. بهبودی بعد از لیپوماتیک نیاز به زمان بسیار کمی دارد. انتخاب جراح نیز می تواند یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار باشد. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوازده + 10 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست