جراحی زیبایی اندام

انواع لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

 • لایه چربی زیر پوست کاملا یکنواخت می باشد ولی در سایر روش ها اقی مانده های چربی به صورت توپ مانند زیر پوست احساس می شود.
 • زمان استفاده از گن بسیار کوتاهتر از سایر روش ها می باشد.
 • در این روش چون ترابکولاهای پوستی آسیب کمتر می بینند، پوست بهتر جمع می شود.
 • درد بسیار کمتر است و بی حسی موضعی برای انجام جراحی کافی می باشد و مانند سایر روش ها نیازی به دارو های مسکن و خواب آور نیست.
 • میزان و زمان ترشح و تورم بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد. حداکثر زمان ترشح ۳ روز می باشد.
 • احتمال عفونت و یا آمبولی در این روش خیلی کم است.
 • در این عمل، بیمار احتیاجی به استراحت مطلق و بستری شدن ندارد و به راحتی می تواند، کار کند.
 • خستگی و کوفتگی بسیار کمی برای بیمار پیش می آید.

هزینه لیپومانیک

وابسته به منطقه و مقدار حجم چربی می باشد متغیر می باشد.

اختلال قاعدگی

احتمال دارد به دلیل واکنش بدن به ترومای لیپوماتیک، زمان قاعدگی تغییر کند و مرتب نباشد.

استفاده از گن

زمانی که گن لیپوماتیک را برمیدارید به ویژه در قسمت پا، ۱۰ دقیقه دراز بکشید زیرا افت فشار پیدا می کنید.

استحمام

از همان روز اول حمام کردن ساده با آب ولرم بلامانع می باشد. استخر رفتن به مدت ۲ هفته و وان گرم و سونا به مدت یک ماه ممنوع می باشد.

رانندگی

بعد از برطرف شدن درد، رانندگی کردن هیچ مشکلی ندارد.

کبودی

به مدت ۲ هفته زمان می برد تا کبودی عمل خوب شود.

نکته:

به هیچ وجه از کمپرس سرد و یا گرم در ناحیه لیپوماتیک استفاده نکنید.

باسن جزو یکی از اعضای بدن است که انباشتگی چربی در این قسمت مشاهده می شود و باعث آزار افرادی می باشد که چربی تجمع یافته در باسن ان ها در نوع لباس پوشیدن ان ها حالت بدی را به نمایش می گذارد و این مساله سبب کاهش زیبایی و اعتماد به نفس ان ها می شود. با بهره مندی از روش لیپوماتیک باسن میتوان این مساله را حل کرد و چربی های تجمع یافته در قسمت باسن را خالی کرد و حالت زیبایی برای باسن به وجود اورد.

لیپوماتیک باسن

در حال حاضر در بین زنان برخورداری از باسنی زیبا و خوش فرم خیلی اهمیت دارد  و یکی از علل برخورداری از اندام زیبا و متعادل ،و هماهنگ کننده میان کلیه اعضای بدن می باشد به همین جهت چربی های تجمع یافته در قسمت باسن احتمال دارد این هماهنگی میان کلیه اعضای بدن را نا متعادل سازد بنابراین با بهره مندی از لیپوماتیک باسن که یکی از متد های جراحی زیبایی اندام می باشد می توان به حالت زیبایی در باسن دست یافت.

همچنین جراحی لیپوماتیک باسن برای کسانی که با انجام حرکات ورزشی سنگین و برنامه غذایی سخت به نتیجه مورد نظر نرسیده اند و دچار مشکل چاقی موضعی باسن و ران ها می باشند روش بسیار خوب و تاثیرگذاری می باشد.

جراحی لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک چربی های تجمع یافته و زائد اعضای گوناگون بدن را تخریب می نماید و بعد از تخلیه ان ها، زمانی که به آن احتیاج شد به قسمت های دیگر بدن تزریق می نمایند. در جراحی لیپوماتیک باسن که هدف از آن تخریب و حذف چربی های اضافی و تجمع یافته ناحیه باسن می باشد در ابتدای کار شخص متقاضی تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و سوراخ هایی را در پوست باسن به وجود می آورند و بعد از وارد کردن لوله باریک و نازک و با کمک امواج اینفراسونیک و به دادن نواسانات و ارتعاشات لازم بافت های اضافی چربی از یک دیگر تفکیک و تخریب می شوند و به طور رقیق شده با عمل مکش و توسط دستگاه ساکشن از بدن بیرون می آیند و بعد از تصفیه در صورت نیاز برای حجیم سازی قسمت های دیگر بدن استفاده می شود.

لیپوماتیک بازو
امروزه شیوه ای نوین وارد دنیای جراحی شده که بسیاری از افراد را از شر چاقی ها و اضافه وزن ها نجات داده است. لیپوماتیک جدیدترین و بهترین شیوه ای است که امروزه بیشتر جراحان از این روش استفاده می کنند. لیپوماتیک برای تمام قسمت های بدن انجام می شود. ما در اینجا می خواهیم تا در رابطه با لیپوماتیک بازو نکات مهمی را در اختیار شما قرار دهیم.

شاید تصور کنید که لیپوماتیک را بیشتر برای خالی کردن چربی های اضافه بدن استفاده می کنند. اما بهتر است بدانید که می توان از این روش برای کوچک کردن برخی از قسمت های بدن نیز استفاده کرد. لیپوماتیک بازو می تواند یکی از این اعضا باشد. بافت های تشکیل دهنده بازو دارای ضخامت بالایی بوده و همچنین بسیار سخت هستند. بزرگ بودن بازوها در مواردی بیشتر برای خانم ها می تواند در زیبایی اندام آنها تاثیر گذاشته و از اعتماد به نفس آنها بکاهد. این افراد می توانند به راحتی با استفاده از لیپوماتیک بازو این مشکل را از بین ببرند.

لیپوماتیک بازو می تواند با به کار بردن حرکت ها ارتعاشی، نوسانی و همچنین چرخشی چربی های سختی که در ناحیه بازو جمع شده و به راحتی آب نمی شود را تخلیه کند و زیبایی اندام شما را چند برابر کند. این شیوه یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین شیوه های لاغری می باشد. به شکلی که هیچ آسیبی به پوست شما و همچنین سیستم عصبی نخواهد زد. بعد از اینکه لیپوماتیک بازو را انجام دادید متوجه خواهید شد بافت پوست شما بسیار تازه و جوان شده است و می توانید از زیبایی اندام خود لذت ببرید.

بهتر است بدانید که لیپوماتیک بازو هیچ عوارضی را به دنبال نخواهد داشت و همچنین بودن خونریزی می باشد. این شیوه بدون هیچگونه بیهوشی انجام می شود و تنها با استفاده از بی حسی های موضعی این کار را انجام می دهند. همچنین بعد از لیپوماتیک بازو کم ترین زمان برای بهبودی را خواهید داشت. به شکلی که در روز بعد می توانید همه کارهای روزانه خود را به روال عادی خود انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک بازو
خوردن غذاهای که دارای چربی و نمک زیادی می باشد بعد از عمل ممنوع است.
توصیه ما به شما این است که به مدت ۱ هفته کمتر بنشینید و همچنین در شرایطی که مجبور به نشستن هستید روی صندلی تکیه دهید.
بعد از لیپوماتیک بازو بهتر است تا چند ساعت اولیه استراحت کنید.
روز قبل از اینکه می خواهید لیپوماتیک را انجام دهید پیاده روی کنید. چرا که می تواند کمک بسیار شایانی به شما کند.

یکی از روش های نوین برای لاغری شکم روش لیپوماتیک است. این روش با استفاده از نوعی دستگاه انجام می شود که چربی های بدن را به بهترین شکل ممکن تخلیه می کند. این دستگاه با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. این روش با لیپوساکشن متفاوت است. اصلی ترین تفاوت لیپوماتیک شکم ایمن بودن ان می باشد. در این روش با استفاده از ارتعاشات و نوسان های ثابت از قسمت شکم جدا کرده و آنها را به بیرون انتقال می دهد. لیپوماتیک شکم به گونه ای انجام می شود که بافت چربی ها را به شکل کاملا سالم تخلیه می کند؛ به طوری که می توان از آنها برای قسمت هایی از بیدن که کم حجم هستند مانند  باسن استفاده کرد. افراد زیادی امروزه از این روش برای لاغری شکم و یا دیگر قسمت های بدن خود استفاده می کنند و تا به امروز نتایج بسیار خوبی را از این روش به دست آورده اند.

هستند افراد بسیاری که از چاقی شکم و یا دیگر اعضای بدن خود رنج می برند و تا امروز هیچ روشی نتوانسته به آنها در از بین بردن چربی های آنها کمک کند. پیشنهاد ما به این افراد این است که لیپوماتیک شکم را امتحان نمایند اندام خود را بهترین شکل ممکن و به همان شکلی که می خواهند در آورند. این روش را می توان پیکر تراشی نیز نامید.

مزایای لیپوماتیک  شکم

 1. در لیپوماتیک شکم لایه هایی از چربی که در زیر پوست باقی می ماند به شکل کاملا یکنواختی می باشد و هیچگاه گلوله ای نمی شود.
 2. بعد از این کار باید تنها ۲ هفته گن مخصوص استفاده شود؛ در صورتی که در روش های دیگر کمتر از ۶ ماه امکان پذیر نمی باشد.
 3. در این روش پوست به شکل عجیبی جمع می شود و بعد از برداشتن چربی شل نخواهد شد.
 4. لیپوماتیک شکم با استفاده از بی حسی انجام می شود و هیچگونه نیازی به جراحی نخواهد داشت.
 5. بعد از انجام لیپوماتیک ورم کمتری در مقایسه با دیگر روش ها خواهید داشت و همچنین ترشح هایی بسیار کم دارید.
 6. کمتر از ۱ % احتمال ایجاد عفونت در لیپوماتیک شکم وجود دارد.
 7. آمبولی در این روش ایجاد نخواهد شد.
 8. بعد از انجام لیپوماتیک به راحتی می توان کارهای روزانه خود را انجام دهید و راه بروید.

نکات مهم قبل و بعد از عمل

 • قبل از انجام لیپوماتیک بهتر است تا تمامی آزمایشاتی که پزشک به شما پیشنهاد می کند را انجام دهید.
 • اطمینان از سالم بودن کبد و کلیه بسیار ضروری می باشد.
 • رضایت نامه باید به طور حتم پر شود.
 • دوره بهبودی بعد از لیپوماتیک شکم ۴ روز تا ۱ هفته می باشد.
 • بعد از انجام لیپوماتیک باید حدود ۲ یا ۳ هفته از گن های مخصوص استفاده کنید.
 • کسانی که دارای فشار خون بالا و یا دیابت می باشند، نباید لیپوماتیک شکم را انجام دهند.

احتمال آمبولی در لیپوماتیک

یکی از مشکلاتی که در ساکشن چربی های بدن به وجود می آید آمبولی می باشد، آمبولی به معنای دخول چربی به درون رگ های خونی می باشد ، این خطر قبل از این در متد های لاغری مشاهده می شد ولی در حال حاضر با گسترش علم پزشکی و همچنین هوشمند سازی دستگاه های لاغری این خطر تقربیا به صفر در صد می رسد.

ایا لیپوماتیک خطر امبولی دارد

لاغری با لیپوماتیک یکی از متدهایی است که به تخلیه چربی ها از قسمت های گوناگون بدن می انجامد ،توجه کنید که برای این کار لازم است تا شما به وسیله یک جراح متخصص در این حیطه به درستی معاینه و ارزیابی شوید ، این مهم یکی از مواردی است که بایستی به آن دقت خاصی شود، آمبولی هنگامی اتفاق می افتد که جراح به خوبی اعضای مختلف بدن را نشناسد و یا مهارت و دانش کافی برای جراحی لیپوماتیک را دارا نباشد.

با اینکه که این جراحی بدون بخیه وبرش صورت می گیرد و با بی حسی موضعی انجام می شود ، ولی مشاهده شده که این عمل در کلینیک ها و به وسیله تکنسین ها انجام می شود ، این جراحی در حالی بی خطر می باشد که به وسیله یک  فوق تخصص جراحی زیبایی انجام شود.

خطر آمبولی در این نوع جراحی ها خیلی کم است ،به این دلیل که جراح پیش از جراحی کلیه موارد لازم را رعایت می کند و آزمایشات لازم را از شما می گیرد، و با توجه به وزن و میزان توده ی چربی شما تصمیم نهایی را برای نوع عمل می گیرد، در چنین وضعیتی هراسی برای جراحی وجود نخواهد داشت و فرد به سادگی می تواند پس از جراحی به خانه برود.

لیپوماتیک یک روش سریع و کارآمد جهت برداشتن چربی هایی می باشد که قبلا قادر به از بین بردن آن نبوده اید. در این روش می توان چربی های موجود در بخش هایی مانند پهلو و ران ها و شکم را از بین برد.

روش لیپوماتیک به طور قابل توجهی بی خطر است که در حال حاضر از آن به عنوان یک روش مطمئن برای لاغری و تخلیه چربی یاد می شود. در این روش معمولا در طول یک جلسه نتیجه ی بسیار مطلوبی برای فرد حاصل می شود. به کمک لیپوماتیک همه بخش های دارای توده چربی بدن قابل ترمیم واز بین بردن هستند.

لازم به ذکر است منظوراز، از بین بردن چربی ها به معنای سوزاندن چربی ها نیست، عبارت برداشتن چربی برای لیپوماتیک مناسب تر می باشد، چراکه لیپوماتیک با قدرتی که دارد مانع از سوختن چربی ها می گردد و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچکترین آسیب از زیر پوست بیرون می راند. به همین خاطر دارای یک مزیت می باشد که آن تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی می باشد.
به کمک لیپوماتیک می توانید در ازای کاهش سایز شکم و پهلوها، با تزریق چربی در باسن به آن فرم دهید و یا سایز سینه ی خود را بزرگ تر کنید.

مزایای لاغری با لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک همه سلول های چربی انباشته شده در زیر پوست، با روشی کاملا فیزیکى خورد و تخریب می گردند که این تخریب توسط میله ی فلزی کانولا انجام می پذیرد. سپس این چربی امولسیفیه گشته به آرامی از طریق میله به داخل کشیده می شود و در نهایت نیز توسط خود دستگاه تخلیه می گردد. چربی ها بعد از لیپوماتیک کاملا زنده و سالم می باشند که امکان پیوند چربی در سینه ها و یا باسن را داراست.
لاغری با لیپوماتیک از مهم ترین و نوین ترین متد ها جهت از بین بردن چربی هایی می باشد که تا به امروز توانایی رفع آن ها را نداشته اید، معمولا این شیوه به افرادی توصیه می گردد که با ورزش های سخت و رژیم های سنگین هم نتوانسته اند کاهش وزن داشته باشند.

ویژگی های لیپوماتیک

 • بدون درد بودن
 • کوتاه بودن دوره نقاهت
 • کوتاه بودن مدت زمان عمل
 • انجام عمل بدون برش و بخیه
 • نیاز نبودن به بستری
 • زیبا شدن پوست
 • کم بودن عوارض و نبود خطر آمبولی
 • کم بودن کبودی بعد از عمل
 • لاغری با دستگاه لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک بدون درد، با بی حسی و بدون هیچ گونه عوارض احتمالی می باشد.
در تعدادی از بیماران که دارای چاقی های خطر ناک می باشند رژیم های غذایی مخصوصی داده خواهد شد تا در زمان معین و مناسب که به وزن ایده آل برای جراحی رسیده باشند لیپوماتیک انجام شود.

لیپوماتیک راهی موثر برای رسیدن به لاغری موضعی می باشد که در تمام دنیا کاربرد دارد. این متد از جانب سازمان FDA آمریکا راهی کم آسیب و با کمترین عارضه معرفی شده است. به کارگیری از بهترین و به روز ترین دستگاه در لیپوماتیک احتمال صدمه رساندن به بافت های نواحی چربی را به صفر رسانده است . کاربرد با این متد عوارض متد های لاغری گذشته که سبب کبودی و تورم پس از جراحی می شد را دیگر برای شخص به همراه ندارد. بعد از خارج کردن چربی توسط لیپوماتیک پوست صاف می شود و احتمال برگشت چربی وجود ندارد.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

یکی از مواردی که بیماران برای جراحی زیبایی تناسب اندام بر می گزینند هزینه لیپوماتیک می باشد. در حال حاضر تنوع در متدهای لاغری و تبلیغات گسترده که در این حیطه انجام می شود حاکی بر صرف مبلغ پایین تر و حاصل بهتر نیرنگی بیش نیست. بایستی به این مساله دقت کرد برای برخورداری از ماندگاری بیشتر و عدم بازگشت چربی ها باید از متدی استفاده کنید که هم تاثیر گذار باشد و هم از کمترین عوارض برخوردار باشد . تبلیغاتی که درخصوص داروها و پک های لاغری هستند اگر هم تاثیری داشته باشند موقتی بوده و منجر به بروز عوارضی در فرد می گردد که از شایع ترین آن ها می تواند اختلال در معده یا به وجود آمدن تغییرات پوستی در بدن اشاره کرد. هزینه لیپوماتیک با عنایت به گران بودن دستگاه و مبالغ جراحی در کلینیک یا بیمارستان و جراحی خود پزشک در برابر متدهای  لاغری موقت بالاتر می باشد و از مزیت های آن می توان به پایداری نتیجه آن و موفقیت صد در صد عمل اشاره کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شش + 3 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست