دسته‌بندی نشده

ماسک صورت با ماست و نشاسته

ماسک صورت با ماست و نشاسته
به علت وجود اثر چسبندگی در نشاسته ، این ماده می تواند به عنوان ماسک صورت جهت تمیزکردن منافذ پوست مورد استفاده قرار گیرد. ماسک نشاسته سبب شفاف سازی پوست می شود.

در صورتی که پوستتان کدر شده است نیاز نیست از داروهای شیمیایی مصرف کنید . نشاسته یکی از مواد طبیعیبا قیمت پایین است که سبب روشن شدن پوست می شود و تمامی جرم های پوست را از بین می برد .

همچنین نشاسته با متعادل سازی میزان چربی پوست، به عنوان یک درمان خانگی در اصلاح و از بین بردن جوش‌ها و آکنه‌ها بسیار موثر می باشد. ویژگی بازسازی نشاسته به قدری زیاد است که در درمان‌های سنتی جایگزین پودر بچه به منظور درمان سوختگی‌های پوستی نوزادان مصرف می شد .
لازم به ذکر است به جهت ویژگی تسکینی نشاسته ، آن را درمان خوبی به منظور التیام دردهای آبله مرغان می دانند . همچنین نشاسته درمان و التیام خوبی جهت سوختگی‌های ناشی از عرق‌سوز در قسمت کشاله ران و زیر بغل می باشد .

ماسک نشاسته به جهت خاصیت روشن‌کنندگی ، مناسب پوست‌های تیره می باشد. در ادامه با طریقه درست کردن ماسک نشاسته و ماست آشنا می شوید.

مواد موردنیاز :
نشاسته : سه قاشق غذاخوری
ماست : یک قاسق غذاخوری (ترجیحا ماست کم چرب)
طرز تهیه:
پودر نشاسته را با ماست مخلوط کنید و به طور کامل به هم بزنید تا خمیر یکدستی ایجاد شود. صورتتان را کاملا تمیز کرده و بشویید. سپس خشک کرده و این ماسک را بر روی صورتتان بمالید. ماسک باید ۳۰ دقیقه روی صورت بماند و سپس با آب سرد فراوان بشویید.

۱ دیدگاه. ترک جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شش − شش =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست