جراحی بینی (رینوپلاستی)

هزینه عمل بینی

عمل  بینی که در اصطلاح پزشکی (رینوپلاستی) هم نامیده میشود طی سالهای اخیر طرفدارا و متقاضیان بیشماری را پیدا کرده است که این متقاضیان عمل بینی  میان مردان و زنان ایرانی به شکل تصاعدی افزایش پیدا کرده است. اشخاص  با طبقات اجتماعی متعددی نیز  خواستار این نوع از عمل میباشند که هزینه عمل بینی در ایران ثابت نیست و یا بهتر است که بگوییم هزینه عمل بینی با توجه  به نوع و شرایط بینی نیز متغیر میباشد . اصطلاح nose job در لاتین  در حقیقت اشاره به نوعی بیزینس در راستای عمل بینی دارد که متاسفانه طی سالهای اخیر نیز رواج پیدا نموده است.  حال میدانیم که یک عمل بینی استاندارد و نیز با کیفیت تقریبا ۱.۵ تا دو ساعت زمان میبرد. پس بدیهی است که تعرفه عمل بینی  “بین پنج تا هشت میلیون تومان به اضافه هزینه کلینیک و اتاق عمل” نیز باشد.

هزینه عمل بینی

هر چند که عمل ترمیمی بینی سخت تر و دشوار تر میباشد و به زمان بیشتری هم نیز نیاز دارد. پس به منتهای مراتب هزینه عمل در جراحی ترمیمی بینی بیشتر میباشد که چیزی حدود ۷‌ الی۱۰ میلیون هزینه میبرد.

هزینه عمل بینی در کلینیک دکتر بیگدلی با توجه به مهارت و تخصص و نیز سابقه ای که دارد هزینه ای بسیار مناسب میباشد که قیمتی بسیارً مناسب و ارزان است. همچنین  تمام هزینه ها در کلینیک دکتر بیگدلی، با هزینه اتاق عمل همراه است و اینکه هزینه عمل بینی به شکل کلی دریافت می گردد و پس از عمل، هرگز ویزیتی از بیمار اخذ نمیشود.

هرچند  که تعرفه ثابت و معینی برای عمل های زیبایی و مخصوصا جراحی بینی وجود ندارد، به همین منظور یکی از پایگاه‌های خبری همراه با گزارشی، لیستی از نرخ و هزینه جراحی‌های زیبایی بویژه هزینه عمل بینی را که بعضی اوقات از آن به عنوان جراحی پلاستیک یاد میشود  را به شکل میدانی تهیه نموده است.را که گاه با عنوان جراحی پلاستیک نیز از آن یاد می‌شود به صورت میدانی جمع آوری و منتشر کرده است. این گزارش را در ادامه مطالعه نمایید.

بنابراین بایستی بگوییم که بدریخت انگاری، عدم عزت نفس، کسب اعتماد به نفس و نیز خود برتربینی و…، علتش هر یک از این موارد باشد  منجر گشته تا ایران در صدر کشورهای با جراحی های زیبایی بالا قرار داشته باشد؛ همانگونه  که بر اساس آمار انجمن تحقیقات راینولوژی ایران، سالانه بالای ۸۰ هزار عمل بینی در ایران  صورت میگیرد. که هزینه عمل بینی و سایر جراحی های زیبایی متغیر بوده و تعرفه مشخصی را ندارد با این حال و بنابر گفته مسئولان، آمار دقیقی از میزان اعمال جراحی که در ایران صورت میگیرد وجود ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 + 4 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست