دسته‌بندی نشده

هزینه هر جلسه ال پی جی

به جهت لاغر شدن با دستگاه ال پی جی که یک روش غیرجراحی می باشد احتیاجی به دوره بهبودی نیست و پس از انجام آن شخص سریعا قادر به انجام فعالیت‌های روزانه اش می باشد . در بیمارانی که دارای پوست حساسی می باشند امکان ایجاد کبودی اندکی در نواحی موضع درمان می باشد.

برای گرفتن بهترین نتیجه در از بین بردن چربی‌های موضعی بیمار بایستی در طول درمان ال پی جی به انجام فعالیت های ورزشی و رژیم غذایی سالم و منظم بپردازد. به بیمارانی که درمان چاقی با ال پی جی را انتخاب کرده اند پیشنهاد می‌شود که در روز حتما هشت لیوان آب مصرف نمایند تا پوستشان همواره نرم و مرطوب بماند.

چند وقت یک بار باید برای جلسات ال پی جی مراجعه کنم؟

معمولا پیشنهاد می شود که در هفته ۲ بار برای انجام ال پی جی مراجعه شود و  یک روز میان دو جلسه فاصله بیندازند. اما در مواردی هم پیشنهاد می شود در هفته سه بار درمان صورت گیرد. و وقتی هم که به اندام ایده آل دست یافتید، می‌توانید برای اثبات فرم اندام و زیبایی ظاهری در هر ماه یک بار به درمان ال پی جی بپردازید.

هزینه هر جلسه ال پی جی

هزینه ال پی جی بسته به محل انجام درمان و برخی عوامل دیگر متفاوت است. در نخستین  جلسه جهت مشاوره ابتدایی بیمار با پزشک کلیه اطلاعات لازم از قبیل هزینه این درمان و راه های چگونگی پرداخت آن به طور دقیق در اختیار بیمار قرار خواهد گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × یک =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست