جراحی بینی (رینوپلاستی)

پدر جراحی پلاستیک ایران و لیست جراحان بنام بینی

امروزه انجام عمل های جراحی زیبایی از رایج ترین کارهایی است که در میان تمام جوامع دیده می شود. زیبایی مختص فقط زن یا مرد نیست. تمام انسان ها دوست دارند زیباتر به نظر یرسند و اگر ایراد و نقصی دارند آن را رفع نمایند. لزوما بایستی اگر قصد هر نوع جراحی زیبایی و پلاستیک را دارید به دست پزشک متخصص صورت گیرد. تنها جراحان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی می توانند نسبت به این چنین جراحی هایی اقدام نمایند. برخورداری از جذابیت و زیبایی در زندگی هر شخصی قطعا بسیارتاثیرگذارخواهد بود.

پدر جراحی پلاستیک ایران

نخستین عمل بینی در اﻳﺮان بر می گردد ﺑـﻪ حدود  ۴۰ ﺳـﺎل ﭘﻴﺶ که  توسط مرحوم جناب آﻗﺎی دﻛﺘﺮ اﺻﺎﻧﻠﻮ صورت گرفت . ایشان بعد از اتمام دوره های تحصیلیشان  در ﻛﺸـﻮرﻫﺎی ﻓﺮاﻧﺴـﻪ و آﻣﺮﻳﻜـﺎ و پشت سر گذاشتن دوره های گوناگون ﺑـﻪ وطن خود بر می گردند و ﺑﻪ ﻋﻨﻮان نخستین ﺟﺮاح عمل بینی شروع به کار می نمایند.  دکتر اصانلو درآن هنگام  جراحی های پلاستیک زیادی را انجام دادند به ویژه عمل جراحی بینی. وی ﺷﺎﮔﺮدان فروانی را در این خصوص به جامعه تحویل دادند.

لیست جراحان بنام بینی

۱-دکتر محمد صوفی زاده(متخصص جراح بینی)

دکتر محمد صوفی زاده دارای ۲۸ سال سابقه در امر طبابت می باشند و دارای ۱۷  سال سابقه در امر جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زبیایی صورت و بینی هستند  و جزو بهترین جراحان بینی در کشور به شمار می آیند.
همچنین وی عضو جامعه جراحان ایران، انجمن گوش و حلق و بینی ایران، عضو جامعه رینولوژی ایران، و همچنین عضو انجمن جراحان اروپا می باشند.

۲- دکتر بهزاد فرخی(جراحان پلاستیک و زیبایی)

دکتر بهزاد فرخی دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند و از فلوشیپ جراحی صورت از کانادا برخوردار می باشند.

۳- دکتر قدرت اله زمانی (فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی)

ایشان جزو بهترین جراحان پلاستیک تهران و دارای  فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند و فعالیت اصلی ایشان در حیطه جراحی زیبایی بینی و جراحی های ترمیمی بینی می باشد.

۴- دکتر محسن فدایی (جراح پلاستیک ترمیمی تهران)

دکتر فدایی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند و از برد فوق تخصصی در جراحی پلاستیک برخوردار می باشند. فعالیت اصلی ایشان در دو امر زیبایی و جراحی ترمیمی می باشد.

۵-دکتر طاهریان(متخصص جراحی بینی و صورت)

ایشان هم جزو پزشکان برتر جراحی زیبایی بینی می باشند و فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. در طول ۲۵ سال اخیر بالغ برسه هزار عمل زیبایی بینی انجام داده اند که تمامی آن ها موفقیت آمیز بوده است.

۶-دکتر فرزاد پرویزیان (فوق تخصص زیبایی در تهران)

دکتر پرویزیان جزو بهترین پزشکان جراح پلاستیک و زیبایی می باشند مدرک خود را از  دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نموده اند. ایشان دوره های تکمیلی زیبایی به جهت مداوای جای اسکار ناشی از زخم ها را در شهر برلین گذرانده اند.

۷-دکتر محمد علی اکبری (جراح پلاستیک بینی و صورت)

دکتر علی اکبری متخصص گوش و حلق بینی و جراح سر و گردن می باشند. ایشان کلاس ها و مدرک تکمیلی جراحی پلاستیک صورت را از دانشگاه های امریکا اخذ نموده اند.

۸- دکتر علیرضا قاسمی نژاد(فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی)

دکترقاسمی نژاد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند و جزو بهترین پزشکان جراح پلاستیک تهران هم به شمار می آیند.

۹- دکتر حمید رضا حسنانی – متخصص جراحی

دکتر حمید رضا حسنانی متخصص گوش و حلق و بینی و متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی هستند.وی جزو مبتکرین حراحی بینی طبق شاخص های فرهنگی می باشند.

۱۰-دکتر رجب شیروانی – جراح و متخصص جراحی بینی

وی متخصص و جراح گوش و حلق و بینی می باشند و جزو بهترین پزشکان جراح بینی به شمار می آیند.ایشان تا به حال ۶۰۰۰ عمل بینی موفقیت آمیز داشته اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × 3 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست