کاشت مو

کسانی که دارای ابروهای پر پشت می باشند، ظاهر متناسب و خوبی دارند و اغلب باعث جلب توجه دیگران نمی شوند. ولی در مقابل کسانی که ابروهای کم پشتی دارند  توجه سایرین را بیشتر جلب می کنند. و ضرورت کاشت ابرو اینجا مشخص می شود.

کاشت ابرو از متدهای تأیید شده برای برطرف کردن همیشگی مشکل کم مویی ابرو به شمار می آید. اصلاح ابرو یک راه حل کارامد برای جایگزینی ابرو یا ترمیم قسمت های کوچک از موهای ریخته یا کم پشت شده است که علت آن اغلب برداشتن بی رویه موی ابرو، تاثیرات حاکی از  زخم‌ها، یا مشکلات ژنتیک در افراد می باشد. برای رفع مشکلات ابرو از تکنیک‌های شبیه به کاشت موی ابرو استفاده می‌شود که در آن میزان اندکی از موهای فوقانی قسمت گوش را برداشته و  در ناحیه ابرو می کارند. این کار باید به دست متخصصین پوست و مو صورت گیرد و مثل کاشت مژه دائم تنها به ۴ الی ۷ ساعت زمان احتیاج دارد.

آیا می توان ابرو را هم کاشت؟

بله، می توان ابرو را توسط “موهای طبیعی خود فرد” کاشت، بدین صورت که در کاشت ابرو  یا (پیوند ابرو) یک میزان مشخصی و اندکی از موهای پشت سر شخص را با به کارگیری از فنون ظریف و مدرن بر می دارند و در ابروهای فرد، کاشت یا همان (پیوند) می زنند که حاصل آن برخورداری از ابروهایی با موهایی طبیعی، قابل رشد و زنده می باشد که صورت فرد را قشنگ تر و جذاب تر می کند.

کاشت ابرو با بی حسی موضعی

  • کاشت ابرو اصلا درد ندارد. برای کاشتن ابرو از بی حسی موضعی بهره می گیرند (مانند دندانپزشکی) و در طول انجام کاشت، شخص هیچ دردی را حس نمی کند.

آیا برای کاشت ابرو نیاز به بی هوشی می باشد؟

  • کاشت ابرو با بی حسی موضعی صورت می گیرد و احتیاج به هیچ نوع بی هوشی نیست.

آیا کاشت ابرو احتیاج به بستری شدن دارد؟

  • نه، کاشت ابرو به شکل سرپائی صورت می گیرد و احتیاجی به بستری شدن نیست.

کاشت ابرو چقدر زمان می برد؟

  • تقریبا ۱ تا ۴ ساعت، بستگی به میزان تراکم و ضخامت و طول ابروها دارد که زمان را مشخص می کند.

کاشت مو از موثرترین عمل های زیبایی می باشد که از موهای خود شخص برداشته می شوند و در نواحی کم پشت یا طاس می باشند کاشته می شود .

کاشت ابرو به روش FUT

کاشت ابروی طبیعیابرو نقش عمده ای در زیبایی افراد و اعتماد به نفس آنها داشته و نقش آنها در ارتباط برقرار کردن با افراد و بیان احساسات غیر قابل انکار است . برای کاشت ابرو معمولا از موهای پشت سر که ضخامت کمتری دارند استفاده میشود که این عمل باز به صورت FIT یا FUT قابل انجام میباشد .به دلیل اینکه ابروها به صورت کامل در معرض دید افراد قرار دارد باید موها در فاصله ی نزدیک کاشته شوند ، همچنین باید دقت شود که سمت خواب موها درست و به صورت طبیعی باشد تا ابرو سالم و طبیعی بنظر رسد .کاشت ابرو کار سختی می باشد و انجام دادن این کار نیاز به تخصص و حرفه ای بودن دارد به این دلیل کاشت ابرو سخت است که ابرو دارای چندین جهت بوده بنابراین باید شخصی که کار کاشت ابرو را انجام داده در این کار تبحر داشته باشد تا شخص که کار کاشت را انجام داده رضایت مند بوده و نتیجه کار برایش دلنشین باشد .موهای که کاشته می شود در ابرو مانند موی سر رشد کرده بنابراین باید به صورت مرتب و مداوم کوتاه گردند .

کاشت ابرو به روش

FITکاشت موی طبیعی ابروکاشت ابرو یکی از مواردی می باشد که امروزه در کشور ما نیز دارای طرفداران متعددی می باشد و با استفاده از این تکنیک ما می توانیم به جای انجام تاتوی ابروها از این روش بهره گرفته .کاشت ابرو را با استفاده و بهره گیری از موهای که در بالای گوش می باشند استفاده کرده به این دلیل از موهای بالای گوش استفاده می کنیم که این موها دارای شباهت زیادی به موهای ابرو داشته به این نکته توجه شود که کاشت ابروها باید بعد از اینکه ریزش ابروها به اتمام رسید صورت پذیرد تا بتوان پیوند را انجام داد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه + سه =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست