دسته‌بندی نشده

گیره خروپف بینی چیست

خر و پف یکی از مسائل رایجی است که تعداد زیادی از اشخاص به آن مبتلا هستند. حدود ۴۰ درصد مردان و ۲۵ درصد زنان در هنگام خواب خر و پف می کنند. برعکس چیزی که غالب افراد فکر می کنند، خر و پف کردن یک مسئله است و می تواند بعضی اوقات بیانگر مسائل جسمی باشد.

خروپف به لرزش کام نرم و بافت درونی دهان گفته می شود که با اختلال در مجرای تنفسی و جایی بین بینی و حلق ،ایجاد می شود . این اختلال و ایجاد صدا با کمترین انحراف یا گرفتگی در سیستم تنفسی، به وجود می آید . به طور معمول هوا در زمان تنفس از بخش گلو و انتهای حلق عبور کرده و صدایی گوش خراش به وجود می آورد .البته علت خروپف و یا خرخر در هر شخص مختلف است و به منظور درمان خروپف باید دلیل اصلی تشخصی داده شود تا بتوان آن را درمان کرد . در بیشتر اشخاص وزن اضافه و شل بودن بافت درونی و همچنین بزرگ بودن آن باعث ایجاد صدای خروپف است.

ولی شما می توانید با استفاده از گیره رفع خر و پف از این اتفاق پیشگیری کنید . گیره خروپف وسیله ساده و کوچکی است که باید آن را در ورودی بینی تان قرار دهید تا از خروپف جلوگیری کند . این دستگاه ساخت کشور آمریکا است. این دستگاه از مواد سیلیکونی خیلی نرم درست شده است. به آسانی در جلوی بینی شما قرار میگیرد و اصلا فشار یا ناراحتی در شما به وجود نمی آورد .

شیوه کار این گیره به این صورت است که در سر این وسیله رفع خروپف ۲ قطعه مغناطیسی قرار داده شده که با اثر مغناطیسی ، از بسته شدن راه تنفسی جلوگیری می کند و در نهایت سبب کاهش میزان خروپف را می شود . این گیره هیچ عارضه ای ندارد.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × چهار =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست