دسته‌بندی نشده

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن

خیلی از مردم  اطلاعات کافی در خصوص عمل لیپوماتیک ندارند و براین باورند که که لیپوماتیک همان لیپوساکشن است . ولی در اصل لیپوشاکسن که نامی برای جراحی لاغری است گونه ای  از جراحی های زیبایی به شمار می آید که می تواند بافت های چربی را از بدن خارج کند .

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن

لاغری با لیپوماتیک که در حال حاضر بسیار ترویج یافته است و افراد زیادی با استفاده از این متد توانسته اند از وزن و چر بی های اضافه رهایی یابند ، به عنوان یک متد تاثیر گذار و مانا در لاغری شناخته شده است. لیپوساکشن نیز با استفاده از دستگاه های لاغری صورت می گیرد ولی فرقی که در لیپوماتیک وجود دارد قابلیت انتقال چربی در این متد می باشد .

در گذشته جراح قادر نبود  چربی های خارج  شده را در سایر نواحی بدن به کار بگیرد،اما در حال حاضر با جراحی لیپوماتیک می توان بافت های چربی را از بدن خارج کرد و درسایر اعضای بدن تزریق نمود.

به عنوان مثال میتوان چربی های شکم را خارج کرد و سپس در نواحی مثل  باسن یا سینه و حتی پشت دست تزریق کرد. به همین خاطر می باشد که عنوان پیکر تراشی به جراحی لیپوماتیک تعلق گرفته است.

لیپوساکشن چربی های زیر پوستی را می سوزاند و در حقیقت سبب از بین رفتن وجودیت چربی ها می شود ولی در عوض چربی ها در متد لیپوماتیک سوزانده نمی شوند و از بین نمی روند و این امکان را دارند که به دیگر نقاط بدن تزریق شوند .

فرایند انتقال چربی در بدن که به آن پیوند چربی هم گفته می شود یک جراحی با حساسیت بالا می باشد که مراجعه به یک متخصص کاردان و توانا ضرورت دارد یعنی حتما باید به دست یک فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام شود. اگر ازاین موارد ساده رد شویم امکان دارد که این عمل عوارض جبران ناپذیری را در  پی داشته باشد.

متد لیپوماتیک بسیار محافظت شده است و چنانچه شخص شرایط لازم را برای این عمل داشته باشد در نهایت از نتیجه فوق العاده رضایت بخشی بهره مند خواهد شد. خیلی از بیماران نمی دانند  که متد لاغری با لیپوماتیک یک شیوه ی جدید جراحی لاغری با ماندگاری بالا است و چنانچه  ناحیه ای از بدن لیپوماتیک شود پس از جراحی چاقی به آن قسمت باز نمی گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

14 − 2 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست