دسته‌بندی نشده

انواع عمل شکم

بیرون کشیدن چربی شکم

اکنون برای کم کردن چربی ها، متد های همچون لیزر لیپولیز، لیپو ماتیک ، ابدومینوپلاستی وجود دارد.

جراحی ابدومینوپلاسی

در این عمل در قسمت تحتانی شکم برشی روی پوست ایجاد می شود که کلیه پوست و چربی جدار شکم در پایین ناف برداشته شده و ناف طبیعی تا بعد از انجام جراح از سوراخ دیگری در سطح پوست بیرون آورده می شود. بعد از آن باقی پوست در قسمت بالای ناف و حدودا جدا از عضلات شکم تا بتوانیم آن را به لبه پایینی برش شکم وصل کنیم.

لیپوساکشن یا لیپولیزر

روش این عمل استفاده از سرم ترکیبات خاص و تزریق آن به داخل چربی های زیر پوست می باشد و در نهایت مایع و چربی را به وسیله لوله های مخصوص و از طریق سوراخ های ریز ایجاد شده در سطح پوست ، خارج می گردد. میزان تزریق مایع طبق وزن و سلامت جسمانی فرد متغیر است و میزان چربی که خارج می شود به همان محلول تزریقی وابسته است. افرادی که دارای چربی ضخیم دور شکم و پهلو به بیشتر از یک جلسه احتیاج دارد. این شیوه مناسب کسانی می باشد که چربی شکم دارند ولی پوست شکم آن ها خوب است و شلی و افتادگی پوست ندارند. لیپوساکشن یا بیرون کشیدن چربی‌ شکم و یا سایر قسمتها یکی از پرطرفدارترین جراحی‌ها در جهان است. جراحان می‌توانند به کمک این لیپوساکشن یا کشیدن چربی های اضافی، چربی‌های زیر پوست بدن را بیرون بکشند. این عمل روش مناسبی برای کاهش وزن نمی باشد و فقط چربی های موضعی را از بین می برد تا اوضاع بهبود یابد.

لیپوماتیک

در این روش از یک میله فلزی استفاده کرده تا چربی ها خارج می شوند. تفاوت این روش با لیپو لیزر، این است که در این روش جراح قادر به انتقال چربی های خارج شده به جاهای دیگر بدن می باشد. در این روش از برش و تیغ جراحی استفاده نمی شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × یک =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست