چال گونه

جراحی صورت

چال گونه یا چال خنده ( چال لپ ) چیست ؟

زیبا ترین شاخص زیبایی چهره در زمان خنده می باشد که دختران جوان علاقمند هستند که در زمان خنده این چال گونه در چهره آنها صورت پذیرد لذا علاقمند به انجام این عمل جراحی می باشند ،انجام این جراحی به آسانی و با بیهوشی موضعی صورت می پذیرد چال گونه در اشخاص به طور معمول بیانگر یک زیبایی در فرد است که برای ایجاد چال گونه به آسانی و با یک عمل جراحی سرپایی صورت می پذیرد.

چال خنده (چال گونه) یک فرورفتگی کوچک به اندازه سه سانتی متر از کناره دهان می باشد و به میزان شش سانتی متر از گوشه خارجی چشم همان سمت است و در هنگام خندیدن و یا به هنگام صحبت کردن خود را نمایان می کند و جلوه گر می باشد ، پس از انجام جراحی چال گونه (چاله خنده ) بعد از مدت حدودا ۲ الی ۳ ماه پس از انجام جراحی در حالت عادی و نرمال چال گونه ایجاد شده از بین می رود و فقط در هنگام خندیدن و هنگام صحبت کردن این چال گونه ظاهر می گردد .

چرا برخی افراد چال گونه دارند؟

  • وجود یک نقص کوچک در گونه ها باعث ایجاد چال روی گونه می شود.این زیباترین نقصی است که می توان داشت.
  • معمولا این نقص در ماهیچه شیپوری مشاهده می شود و گونه های فرد در زمان لبخند زدن فرو می رود.
  • درواقع خندیدن این نقص کوچک را به سمت داخل می کشد و با جدا کردن این بخش از سایر بخش های صورت باعث ایجاد تورفتگی یا چال بر روی گونه خواهد شد.
  • بنابه درخواست بسیاری از افراد و مخصوصا خانم های جوان این جراحی توسط دکتر آرش نجف بیگی قابل انجام است .
  • جراحی چال گونه این امکان را به شما می دهد که یک یا چند چال بر روی گونه با استفاده از عمل جراحی پلاستیک ایجاد کنید.

پزشک با وارد کردن ابزار های خاص به بافت گونه از آن نمونه برداری می کند، در واقع با استفاده از روش های بسیار ظریف و با دقت بالا این اقدام انجام می شود، بعد از دسترسی به بافت گونه، جراح با یک حرکت چرخشی در بافت گونه، بافت چربی و عضله گونه را بر می دارد. طی این جراحی یک گردی بسیار کوچک از گونه برداشته می شود این کار بدون وارد شدن آسیب به پوست انجام می شود و باعث ایجاد یک سوراخ کم عمق در زیر پوست پوست می شود.قسمت های برداشته شده از داخل گونه با بخیه قابل جذب بسته خواهد شد.

بیهوشی در عمل چال گونه

این جراحی هرچند که یک روزه انجام می شود و فرد بعد از آن می تواند به خانه برگردد اما نیاز به بیهوشی داشته البته این اقدام با بی حسی موضعی و به صورت سرپایی نیز انجام می شود.

ماندگاری جراحی چال گونه

ماندگاری این جراحی معمولا دائمی است و از بین نمی رود. اما باید توجه داشت که این جراحی باید توسط یک جراح متخصص زیبایی انجام شود تا بهترین نتایج از آن بدست آید و شمارا دچار مشکلات احتمالی ننماید. بنابراین توصیه می شود در انتخاب جراح دقت کافی و لازم را داشته باشید. چال ایجاد شده برروی گونه ها در حالت لبخند و یا در حالت معمولی صورت نیز قابل مشاهده خواهد بود.

زمان لازم برای جراحی چال گونه

عمل جراحی چال گونه ۲۰ دقیقه طول می کشد و شما می توانید بلافاصله پس از عمل به خانه مراجعت نمایید.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست