کاشت مو

دسته‌بندی نشده

هدف از کاشت مو چیست؟

برای داشتن چهره ای زیبا و‌جذاب ، موهایی پر تراکم و خوشحالت نیاز است. با کاهش تراکم موها ودر موارد پیشرفته آن. علی الخصوص اقایان که حتی تا طاسی منطقه ای از سر پیش میرود ، از زیبایی چهره کاسته میشود و سن ظاهری فرد بیشتر نشان داده میشود. لذا زمانی که دچار ریزش مو به علل مختلف میشوید حتما به دنبال راه حلی برای پیشگیری یا درمان آن باشید. ریزش مو ممکن است علل مختلفی داشته باشد که شایعترین آنها تغذیه نامناسب، پوست بیش از اندازه چرب ، استرسهای فراوان، استفاده از مواد شیمیایی نامناسب مثل شامپو یا حالت دهنده های مو، سشوار کردن بیش از اندازه ، ودر نهایت تغیییرات هورمونی میباشد . یکی از مشکلاتی که بیشتر آقایان امروزه درگیر آن هستند، کاهش حجم مو در قسمت میانی سر است. البته خانم ها نیز به نوعی دیگر در گیر آن هستند. مخصوصا در ناحیه ابرو.

اگر ریزش موی شما پیشرفت کرده و دچار حتی طاسی در برخی مناطق شده اید نگران نباشید….

خوشبختانه با پیشرفت علم وابداع روشهای جدید، امکان کاشت مو در مناطق تنک شده پوست سر و ابرو و حتی مناطق طاس آن فراهم شده است.

کاشت مو پروسه ای کاملا بدون عارضه میباشد که با بی حسی موضعی و در شرایط کلینیکی انجام میشود. این عمل به دلیل بی عارضه بودن و سلامت ان، نیاز به بی هوشی نداشته و از طریق بی حس نمودن فضاهایی که کاشت مو نیاز دارند، توسط پزشکان متخصص ومتبحر در زمینه جراحی های زیبایی قابل انجام است.

برای افرادی که صرفا دچار ریزش مو ونازک شدن ضخامت موها هستند روشهای درمانی مختلفی پیشنهاد میشود :

مزوتراپی موهای سر و ابرو

در این روش مواد مغذی مو از طریق تزریق های سطحی در منطقه دچار ریزش مو ، به ریشه مو رسانده میشود و باعث تقویت فولیکول های مو گردیده و ضخامت ساقه موها بیشتر میگردد و در پر نشان دادن سر موثر است.همچنین برای نواحی ای که پیاز مو در زیر پوست سر موجود است ولی ساقه مو ریخته شده ، باعث‌تحریک ریشه شده وساقه مو‌جدید در این محل می روید.

روش نوین تقویت ریشه موهای ضعیف شده و آسیب دیده (پی آر پی)

در این روش از سلولهای خونی خود فرد استفاده شده و طی پروسه ای مواد مذی پیاز مو جداسازی و فعال شده و به پوست سر خود فرد تزریق میشود وباعث رشد موهای نازک وضعیف و ساقه موهای از بین رفته میشود

کاشت مو

در این روش از پیاز موهای پشت سرخود فرد از نقاطی که اصطلاحا بانک مو گفته میشود برداشته شده و در جلوی سر یا نواحی ای که نیاز به کاشت‌ مو دارند کاشت میشود.

این روش حتی برای افرادی که به علتهای ارثی یا هورمونی هم دچار طاسی منطقه ای از سر شده اند،کاملا پاسخگوست و تغییر چهره فرد به صورت کاملا مشهود وقابل تحسین است.

دراین روش تخصص تجربه وتبحر تیم کاشت مو‌بسیار تعیین کننده وحیاتی است…

کاشت مو به سه روش FIT , FUT و ترکیبی قابل انجام است که با توجه به فضای خالی سر فرد و بانک موی فرد پزشک متخصص وجراح مربوطه انتخاب روش مینماید…

همچنین میتوان برای افرادی که روش ترکیبی را انجام میدهند همزمان از روش پی آرپی نیز کمک گرفت که اصطلاحا کاشت موی فوق ترکیبی نامیده میشود وطبق تجربه نتایج بسیار رضایت بخشی رابه دنبال دارد.

کاشت ابرو

دیگر نگران ابروهای از دست رفته خود نباشید.تکنولوژی وعلم امروزه دربازگردادن  زیبایی ابروو چهره شمادست به کارشده اند.

بسیاری از اقایان وعلی الخصوص خانمها به دلایلی نظیر رنگ یا دکلره کردن های متوالی یا استرس یا سوختگی و…. موهای ابروهای خود را از دست داده اند.

با کاشت ابرو از پیاز موهای پشت سر فرد ناحیه بانک مو برداشته شده و به محل ابروها منتقل میشوند وزیبایی به چهره شخص بازگردانده میشود.

نکته بسیار مهم و قابل توجه در کاشت مو، دقت در انتخاب تیم جراحی کاشت مو‌میباشد .

دقت کنید بانک‌موی شما درصورت آسیب دیدن توسط افراد غیر متخصص ، هرگز برنخواهند گشت و برای همیشه از نعمت داشتن مو وکاشت مو محروم خواهید شد.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست