دسته‌بندی نشده

تزریق بوتاکس بینی

تزریق بوتاکس در بینی
بوتاکس یک ماده ی مفید برای زیبایی صورت و از بین بردن چین و چروک آن است .از بوتاکس برای مصارف درمانی مانند از بین بردن درد های میگرنی و جوانسازی استفاده میشود . همچنین بوتاکس مانع تعریق زیاد میشود و از این رو تزریق آن در زیر بغل نیز بسیار مفید و موثر خواهد بود .امروزه تزریق بوتاکس در نوک بینی نیز رایج است و میتواند تاثیرات مثبت فراوانی را بر ظاهر بینی ایجاد نماید .این تزریق در افرادی که دارای خطوط خرگوشی در زمان جمع کردن چشم ها هستند توصیه میشود و همزمان با اصلاح خطوط اخم کاربرد دارند.

همچنین تزریق بوتاکس در افرادی که در زمان نفس کشیدن بینی شان پهن میشود توصیه میشود بوتاکس به عضلات بینی شان تزریق شود زیرا در غیر اینصورت در اولین برخورد ممکن است یک احساس منفی شامل عصبانیت، ترس، خستگی بیش از حد، نگرانی، مخالفت، یا استرس به بیننده منتقل شود. معمولا پهن شدن سوراخ های بینی در طی صحبت کردن، خندیدن، یا لبخند زدن دیده میشود که با تزریق بوتاکس این حالت کاهش میابد .

همچنین ممکن است نوک بینی به دلیل بالارفتن سن کمی مایل به پایین باشد و دچار افتادگی شود ، این افتادگی معمولا به دلیل جاذبه ی زمین و فعالیت های عضله ی بینی رخ میدهد .افرادی که عادت دارند در زمان خندیدن بین شان چروک میشود با تزریق بوتاکس به عضلات بینی ،عصب عضلات آن قسمت را فلج کرده تا فرد هنگام خندیدن نتواند بینی خود را جمع کند تا چروک ایجاد نشود.استفاده از بوتاکس برای بالا کشیدن نوک بینی موثر است و میتواند زیبایی ظاهری آن را حفظ نماید .

در نتیجه میتوان تا حد زیادی از مشکلات موجود در پوست صورت و بینی را با تزرق بوتاکس حل نمود ، توجه داشته باشید که برای تزریق بوتاکس در بینی نیاز دارید تا به یک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید در غیر این صورت ممکن است عوارضی در برداشته باشد و یا تزریق به صورت غیر اصولی انجام شود که در آینده ی نزدیکی شما را آزرده خاطر نماید .

در صورتیکه نیاز به مشاوره با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را دارید میتوانید با دکتر آرش نجف بیگی در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 + چهارده =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست