بهترین جراح پلاستیک در تهران

جراحی صورت

جراح پلاستیک

قبل از انجام هر اقدام پزشکی  در حیطه جراحی اولین سوالی که باید برای شما ایجاد شود این است که جراح پلاستیک کیست و باید دارای چه مدارکی باشد؟  ولی  پاسخ این است که جراح پلاستیک شخصی است که پس از اخذ مدرک دکتری در رشته پزشکی باید دوره تخصصی را در رشته جراحی عمومی سپری کرده باشد و بعد از آن به مدت سه سال در مراکز دانشگاهی معتبر برای  دورهه فوق تخصصی جراحی پلاستیک آموزش دیده باشد.

جراح پلاستیک  پزشکی است که مجاز شده که به جز داشتن مهارت در زمینه‌های تعامل با بیمار، مراقبت‌های تروما و تکنیک‌های پایه‌ ای جراحی، در برخی زمینه‌های تخصصی مانند پیوند بافت و اصلاح فرم بدن آموزش دیده باشد. در جراحی پلاستیک و ترمیمی، هدف بازیابی شکل و عملکرد طبیعی بدن است. این شاخه از جراحی کاربردهای متنوعی را داراست و از آن برای درمانن عوارض و آثار عارضه‌های مختلف در بخش‌های مختلف بدن کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد.

جراحی پلاستیک شاخه‌ای تخصصی از جراحی است که به بازسازی عیوب  ناشی از اختلالات ارثی مانند مادرزادی، ضربات، سوختگی‌ها و بیماری‌ها در صورت و بدن انجام خواهد شد. بسیاری از جراحان پلاستیک برای انجام جراحی زیبایی آموزش‌های اضافی می‌بینند، با این حال اساس آموزش‌های جراحی هر دو گروه، جراحی پلاستیک  جهت ترمیم می باشد. هدف جراحی پلاستیک اصلاحح عملکرد نواحی مختلف بدن است و این نوع جراحی اساسا نیاز به یک متخصص با تجربه و ماهر دارد.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی با سالها تجربه ، جراح پلاستیک و زیبایی با مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی در بیمارستان  حضرت فاطمه دانشگاه تهران که اولین مرکز جراحی پلاستیک کشور است به عنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک به شمار می آید.اعمال جراحی زیبایی، اعمالی هستند که باید حتما توسط جراح پلاستیک و زیبایی انجام شوند وفقط افرادی مجاز به انجام این جراحی می باشند، که دارای مدرک  فوق تخصص هستند. اسامی جراحان فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی کشور در وب سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک وجود دارد. دکتر آرش نجف بیگی با سالها تجربه ، جراح پلاستیک و زیبایی با مدرک فوق تخصصی از دانشگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش، فارغ التحصیل در یکی از بهترین مراکز جراحی پلاستیک کشور ( مرکز فوق تخصصی، ترمیمی و آموزش درمانی حضرت فاطمه ) می تواند مشکلات زیبایی و پلاستیک شما را رفع کند.

دکتر نجف بیگی در حال حاضر به عنوان هیات مدیره دانشگاه تهران، در آنجا مشغول به کار است و عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی محسوب می شود.ایشان طبق  دیدگاه انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، مراجع قانونی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جزء یکی از بهترین جراحان پلاستیک شناخته شده است.

در این باره بخوانید  درمان پیری پوست و رفع چین و چروک های صورت

قبل از جراحی باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

دکتر نجف بیگی  قبل از انجام اعمال جراحی،  شرایط بیمار را چه از نظر روحی و چه از نظر روانی بررسی خواهد کرد و از سلامت بیمار از این جهات اطمینان  پیدا می کند.  بررسی اینکه آیا یک بیمار یا مراجعه کننده، شرایط لازم برای انجام هر نوع عمل جراحی را دارد یا خیر، کار دشواری است و به تجربه و مهارت پزشکی و علم پزشکی نیاز دارد. در بسیاری از موارد ممکن است از وسایل مطب مانند آزمایش خون، رادیوگرافی های متعدد، و….استفاده شود. در رابطه با جراحی های زیبائی، فرد از لحاظ جنبه های دیگر سالم است ولی می خواهد تغییری در ظاهر خود ایجاد کند که این تغییرات سبب بهبود کیفیت زندگی اش شود. از نظر دکتر نجف بیگی جراحی پلاستیک در هر قمستی از بدن  را می توان انجام داد، از ناحیه صورت و گردن گرفته تا شکم و سایر نواحی دیگر از بدن.

 رایج ترین اعمال جراحی پلاستیک توسط دکتر نجف بیگی عبارتند از:
  • ابدومینوپلاستی
  • لابیاپلاستی
  • بلفاروپلاستی
  • ماموپلاستی
  • فالوپلاستی
  • ترمیم چانه
  • اتوپلاستی
  • لیپوساکشن و….

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست