تزریق چربی به بدن

عمل چاق کردن ساق پا، تکنیکی است برای حجیم کردن ابعاد عضلات ساق پا، که به طور قابل ملاحضه ای بر زیباتر شدن ظاهر قسمت پایینی پاها می افزاید. این عمل برای کسانی که از لاغری ساق پاهایشان ناراضی هستند و دوست دارند عضلات ساق پاهایشان ورزیده و بزرگ تر شود و حالت متناسب تر و موزون به خود گیرد، مناسب می باشد. این عمل نه تنها تناسب و فرم پاها را بهبود می دهد، بلکه کمک می کند که فرم اندام کلی شخص هم تغییر مثبتی نماید. در حقیقت این عمل بهترین و مناسب ترین انتخاب برای فرم‌دهی به بخش پایین پاها می باشد.

چاق شدن ساق پا با تزریق ژل وچربی

چنانچه در پی ایجاد انحنا و برجستگی‌هایی نرمال و جذاب بر روی عضلات ساق پای خود می باشید،و یا اگر با حالت ساق‌ پاهایتان که به طور مادرزاد نازک بوده اند مشکل دارید و با انجام ورزش های مخصوص ساق پا نتوانستید به فرم دلخواه برسید، عمل تزریق چربی بهترین گزینه برای برخورداری از پاهایی خوش‌فرم‌ و عضلانی می باشد که با اندام شما هماهنگی برقرار کنند . یا این روش ها یعنی تزریق چربی و ژل به عضلات ساق پاها، دیگر نیازی به انجام پروتز نیست و خطر عوارضی همچون عفونت، حرکت و چرخش پروتز را ندارد و به برداشتن و تعویض آن نیز هیچ احتیاجی نیست.

چاقی ساق پا با تزریق چربی

عمل تزریق چربی به ساق پا، متدی می باشد که برای حجیم نمودن دائمی عضلات ساق پا از آن به کار می برند. در این عمل، سلول‌های چربی را از دیگر اعضای بدن بیمار می گیرند و به قسمت هایی از ساق پا که احتیاج به بزرگ تر شدن حجم دارند، تزریق می‌کنند. این عمل در نهایت باعث برجستگی عضلات دوقلوی داخلی و خارجی ساق پا می شود و بدین صورت فرم بهتری را برای ساق پا به ارمغان می آورد.

چاقی ساق پا با تزریق ژل

تزریق ژل، متدی نوین برای به دست آوردن سریع اندام هاییست که دچار کاهش حجم شده اند و با این کار عضلاتی جوان و جذاب خلق می‌شود. این روش، درمانی بسیاروسیع و تاثیرگذار برای اندام های مختلف بدن کارآمد است. این عمل می تواند به حذف چین و چروک‌ها کمک کندو یا باعث حجیم شدن عضلات بازو و ساق پا شود. توسط این روش می توان بدون انجام جراحی سینه‌ها را حجیم تر کرد و یا فرم باسن را تغییر داد تا از اندامی جذاب و موزن برخوردار شد. از دیگر مزایای این عمل می توان به ترمیم مشکلاتی مانند جای زخم‌ها اشاره کرد.

عضلات ساق پا، یک قسمتی از بدن است که به طور معمول دیده می شود، اما با دشواری از طریق ورزش می‌توان آن‌ها را ورزیده کرد. به همین خاطر مردان و زنان می‌توانند بدون مواجه شدن با آسیب های عمل‌های جراحی توسط تزریق ژل، فرم عضلات ساق پای خود را اصلاح نمایند. با این کار به جذابیت بدن شخص افزوده شده و اعتماد به نفس را در وی بالا می  برد. شما با تزریق مقدار کمی ژل در عضلات ساق پا خود می توانید به یک اندام زیبا و ظاهری رضایت بخش در عضلات پاهای خود دست پیدا کنید.

 

دست ها هم مانند دیگر اعضای بدن در معرض عواملی همچون عوارض نور خورشید، افزایش سن ، تنش های عصبی و وظایف کاری می باشند. در اصل یکی از نخستین جاهایی که آثار پیری و افزایش سن در آن هویدا می گردد، دست‌ها می باشند. بعضی از ملموس ترین عوامل افزایش سن عبارت‌اند از: لکه‌های تیره، چروک و ناهمواری پوست و برجسته شدن سیاهرگ‌ها. کم شدن بافت چربی میان استخوان‌ها و دست و تحلیل بافت نرم بدن با افزایش سن رخ داده و سبب می گردد دست‌ها فرمی استخوانی و پیر به خود گیرد. جوان‌سازی و از بین بردن چروک دست منجر به توپرتر شدن پوست دست با بالا بردن تولید کلاژن، رفع لکه‌های تیره پوست، روشن شدن کک‌ ومک و زیبا تر شدن پوست دست می‌ گردد.

تزریق چربی به دست جهت پر شدن دست های لاغر و بر طرف کردن چین و چروک دست

تزریق چربی باعث زیبا تر شدن پوست و همچنین جوان شدن آن ها در دراز مدت می شود. قرار دادن بسته‌های کوچک چربی در لوله‌های کوچک سبب می گردد به نوعی برای پوست یک حامی به وجود آید و اثر رگ‌ها و تاندون‌ها را در دست کمرنگ یا به طور کل ناپدید کند. با این کار دست ها از حالت استخوانی در آمده و پوستی جوان‌تر و شاداب تر پیدا می‌کند.

روش درمان

چربی به وسیله یک لیپوساکشن کوچک ازراه لوله‌های کانولای خیلی نازک از دیگر اعضای بدن گرفته می‌شود. در اکثر موارد چربی از ناحیه  زیر شکمی و ران‌ها گرفته می‌شود. بعد سریعا عملیاتی بر روی چربی صورت می گیرد تا روغن و مایعات اضافی از آن بیرون آید . بعد از آن چربی از راه ۶ یا ۷ شکاف کوچک ( یک تا دو میلی‌متری) به دست تزریق  می‌شود. چربی به وسیله کانولایی برخوردار از لبه ضخیم که فرمی موج‌دار دارد وارد دست شده و چربی را بی آنکه به رگ‌ها یا تاندون‌ها صدمه ای وارد کند در دست پخش می‌کند. تحقیقات حاکی از آن است که بافت پشت دست از سه لایه که به وسیله حلقه‌ای تفکیک شده‌اند، تشکیل گردیده است. پزشکان در قرار دهی چربی‌ها در دست از این آناتومی به کار می گیرند تا چربی را به نحو احسن و ماندگار در دست تزریق نمایند.

نتایج

حاصل این عمل را می توان همان لحظه مشاهده کنید. نتیجه روش انتقال چربی در همه افراد یکسان نیست ولی چنانچه به درستی صورت گیرد به طور معمول سالیان سال اثرش باقی می ماند.

بهبودی

در بعضی از بیماران بعد ‌از انتقال چربی اندکی درد و ناراحتی در پی دارد  که خیلی سریع رفع می شود و بهبودی حاصل می گردد.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

آخرین مقالات
مقالات مرتبط
فهرست