دستگاه LPG

سلولیت

سلولیت نوعی از چربی می باشد که بیشتر در بانوان دیده می شود. این نوع از چربی اغلب در قسمت های نا مطبوعی مثل ران ها ، باسن و شکم به وجود می آیند.

سلولیت چیست و چگونه به وجود می آید؟

به جز علل هورمونی و ژنتیکی که بر روی ظاهر سلولیت تاثیر گذار است، سلولیت انباشتگی چربی (سلول های هایپودرمیک) واحتباس آب در نواحی آن می باشد.با وسیع شدن سلول های چربی قلاب های اتصالی این سلول ها با بافت های زیرین در جای خود باقیمانده و حالتی مانند پوست پرتقال که از فرورفتگی و گودی ریز یا درشت برخوردار است به خود می گیرد. در طول زمان رشد سلول های چربی و احتباس آب باعث کم شدن جریان خون در این قسمت شده و در برخی مواقع قسمتی که دچار سلولیت شده با درد همراه است.

ال پی جی سلولیت

کسانی که مبتلا به چاقی موضعی هستند حتی تحت رژیم های لاغری و فعالیت های سنگین ورزشی برخلاف کم شدن وزن یا کاهش چربی تمام بدن همچنان شاهد وجود سلولیت هستند. یکی از علل اصلی آن خونرسانی کم به بافت سلولیت و استحکام آنها در برابر کم شدن سایز و اندازه می باشد.

متد وکیوم LPG باعث بالا رفتن خون رسانی به بافت مورد نظر می شود و احتباس آب آن قسمت  را از بین می برد. شیوه عملکرد آن بدین شکل است که با کشیدن بافت سلولیت به درون پروب دستگاه توسط مکش هوا جریان خون و لنف قسمت سلولیتی بالا رفته و آزاد سازی چربی ناحیه تحت درمان به شرایط معمول و حتی بیشتر تغییر پیدا می کند.

نکات:

در صورتی که فردی در حال درمان با وکیوم LPG می باشد توصیه می کنیم حتما به رعایت رژیم غذایی تحت نظر پزشک متخصص و انجام فعالیت های ورزشی بپردازد زیرا با این کار باعث به مصرف رسیدن چربی های آزاد شده و پیشگیری از انباشتگی نامناسب آنها در بدن می شود.

کسانی که دچار بیماری های خاص هستند پیشنهاد می شود از این درمان پرهیز نمایند.

از انجام درمان در مراکز نامعتبر که به دست افراد غیر پزشک و دستگاه های غیر مرغوب انجام می شود جدا خودداری نمایید.

اگر در کنار این درمان از روش های کویتیشن و آر-اف هم استفاده شود نتیجه و تاثیرات آن چندین برابر خواهد شد.

لاغری موضعی با دستگاه LPG

چنانچه شما یک رژیم غذایی سالم را در برنامه زندگی خود گنجانده باشید اما باز هم ممکن است سلول‌های چربی  بیش از آنکه از بین بروند در بدن تان ذخیره شوند. این چربی‌های موضعی در برابر ورزش و رژیم غذایی هم مقاومت می کنند. ضمن آنکه، به تدریج با گذشت زمان تولید کلاژن و الاستین توسط سلول‌های جوان و سالم نیز کمتر می شوند و کلیه این تغییرات سبب افتادگی پوست می‌ گردد.بالغ بر ۱۳۰ نتیجه علمی مورد مطالعه بیانگر این است که LPG دانش تحریک سلول‌هاست و این واقعیت از سوی سازمان غذا و دارو (FDA) نیز هم به تأیید رسیده است. LPG با تحریک مکانیکی پوست به نحوی که شخص هیچ گونه دردی را احساس نکند و به طور غیرتهاجمی، باعث فعال شدن مجدد سلول‌هایی که در غیر فعال شده بودند می‌شود.

لاغری موضعی با دستگاه LPG

جمع شدن چربی‌های زائد می‌تواند باعث کاهش اعتماد به نفس شخص گردد و در پی آن آثار منفی بر روی وی بگذارد و باعث شود تا شخص از وضعیت ظاهری خود ناراضی باشد. در صورتی که با انجام ورزش و رژیم غذایی نتوانسته اید از شر چربی‌های موضعی و عوارض پوستی خلاص شوید و در پی یک درمان جدید برای رفع این مشکل هستید، متخصصین ما در کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی با در نظر گرفتن وضعیت و نیازهای شما بهترین راه ممکن از جمله LPG که به عنوان بهترین روش برای از بین بردن چربی‌های ناخواسته موضعی و عوارض پوستی برگزیده شده است را به بیمار پیشنهاد می‌کنند. LPG روشی بسیار موثر برای رهایی از چربی‌های زائد در اعضاء مختلف بدن به شمار می آید.

LPG

این دستگاه از تکنیک های نوین درمان سلولیت و کاهش سایز و لاغری موضعی می باشد، و در قسمت های مختلف پوست ازآن استفاده می شود.

لیپوماساژ به وسیله این دستگاه غیر تهاجمی بوده و احتیاجی به بی هوشی ندارد. این دستگاه توسط یک موتور مخصوص باعث به وجود آمدن مکش قابل تنظیم در میزان فرکانس می شود که با دو غلطک سبب کشیدگی پوست می شود.

ماساژ مکانیکی دستگاه با به وجود آوردن یک فشار مثبت و جا به جایی بر روی پوست و ایجاد فشار منفی بر لایه های زیرین پوست تاثیر خود را بر روی پوست و سلولیت و چربی های زیرین پوست، عضلات، و یا استخوانها و عروق و اعصاب می گذارد، بی آنکه هیچ نوع عوارضی و تاثیر سوء بر لایه های فوق بگذارد.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

آخرین مقالات
مقالات مرتبط
فهرست