جراحی صورت

انواع لیفت صورت

این جراحی بر اساس نیازهای فرد می شود و جراح می تواند بر طبق این نیاز ها روش خود را مورد استفاده قرار دهد.

مینی لیفت

معمولا، این روش برای افرادی مناسب می باشد که پوست و اراف فک آن ها دچار افتادگی خفیف می باشد. مینی لیفت بسیار کم تهاجمی می باشد و جراح می تواند با برش های کوتاه، بافت عمیق پوست را کشیده و سفت می شود.

معمولا این برش های کوتاه در ادامه خط رویش موی بالای گوش و یا در قسمت چین اطراف گوش ایجاد می شوند. همینطور بافت های ساختاری گونه توسط همین برش ها کشیده و سفت می شود؛ به این طریق افتادگی پوست در اطراف فک از بین رفته و در اثر بهبود ظاهر فک، خستگی ایجاد شده بر اثر این افتادگی برطرف شده و چهره جوان و سرزنده می شود.

به نسبت از وضعیت بیمار می توان این جراحی را به وسیله بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل انجام داد. استفاده از این روش موجب از میان رفتن نشانه های پیری و جلوگیری از شدت گرفتن افتادگی پوست و باعث به تعویق انداختن جراحی های پیچیده تر می شود.

لیفتینگ استاندارد(سنتی)

برای درمان موارد پیشرفته پیری میان صورت و گردن به کار می رود. این جراحی پیچیده تر از مینی لیفت می باشد و برای بهبود احتیاج به مدت طولانی تری دارد؛ در عوض تمام این دشواری ها نسبت به مینی لیفت، نتیجه جراحی بسیار قابل توجه تر می باشد. 

جراح می تواند به وسیله ایجاد برش از پشت خط رویش موی گیجگاه جراحی را آغاز کرده و به دنبال آن از جلوی گوش عبور کرده،بافت های عمیق تر را جابجا کرده و به وسیله برداشتن پوست اضافی؛ چین ها صاف شده و افتادگی زیر چانه از بین می رود و جوانی صورت و گردن باز می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 − 3 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست