ژنیکوماستی علائم و راه های درمان

ژننیکوماستی مشکل بزرگی سینه مردان
جراحی زیبایی سینه

سینه های برخی از مردان در سن بلوغ خود بیش از اندازه رشد می کند و در بعضی موارد تا همیشه و به شکل کاملا دائمی با آنها همراه خواهد بود. این بزرگی سینه که معمولا هم از سن بلوغ به بعد است را “ ژنیکوماستی “می گویند. عوامل زیادی می تواند این عارضه را تشدید کند. یکی از آنها می تواند اضافه وزن باشد. این افراد برای درمان و از بین بردن این مشکل می توانند از روش لیپوماتیک سینه نیز استفاده نمایند. لیپوماتیک سینه آقایان یا ژنیکوماستی به شکلی انجام می شود که چربی های اضافه سینه به بیرون کشیده می شود و بعد قادر است به راحتی سینه این افراد را کوچک تر کند و به ایجاد  ظاهری زیبا در سینه این افراد کمک کند. روش  لیپوماتیک سینه آقایان بافت زیر سینه را تخلیه خواهد کرد.

لیپوماتیک می تواند  بهترین روش برای خلاص شدن از شر ظاهر نا خوشایند و همچنین دردها و ورم های ناشی از بزرگی سینه در آقایان باشد. یکی از بهترین ویژگی های لیپوماتیک این است که بعد از تخلیه چربی ها پوست شما را سفت می کند و هیچ گونه آسیبی به پوست شما نمی زند.

شما می توانید با استفاده از لیپیوماتیک سینه آقایان بهترین نتیجه را به دست آورید. این شیوه بدون بیهوشی انجام می شود و فقط با استفاده از بی حسی صورت خواهد گرفت. البته بهتر است بدانید در مواردی که بافت سینه توده و یا غده باشد نیاز به جراحی دارد و شاید نتوان آن با استفاده از این روش درمان کرد. راه های بسیاری برای کمک به این مشکل وجود دارد. از جمله آنها می توان به رژم غذایی خوب و به علاوه انجام ورزش هایی به بهترین شکل و کاملا اصولی نیز اشاره کرد. بهتر است برای این کار جراح و پزشک با تجربه ای را انتخاب کنید تا بتوانید به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

قبل و بعد از درمان ژنیکوماستی در آقایان

مراحل لیپوماتیک سینه آقایان

  1. ایجاد برشی بسیار ریز
  2. برداشتن بافت غده ای سینه
  3. برداشتن بافت های چربی سینه
  4. بالا بردن یا کوچک نمودن نوک سینه
  5. برداشتن پوست اضافی

کاندیدای لیپوماتیک سینه در آقایان

  • کسانی که در زیر نوک سینه آنها بافت اضافه وجود دارد.
  • افرادی که هیچگونه پوست اضافی ندارند اما بافت چرب زیادی در داخل سینه دارند.
  • آن دسته از مردهایی که پوست اضافه سینه آنها و همچنین افتادگی سینه زیادی دارند.

در  لیپوماتیک سینه آقایان نباید بافت سینه را بیش از اندازه برداشت. چرا که خود سینه نیز دارای یک بافت اصلی می باشد  که نباید آن را تخلیه کرد. این کار می تواند آسیب جدی به ظاهر سینه شما بزند به شکلی که باعث فرورفتگی خواهد شد. این عارضه نمی تواند درمان دیگری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × 4 =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست