دسته‌بندی نشده

لاغر کردن ران پا با لیپوماتیک ران

انجام عمل لیپوماتیک ران در یک جلسه توسط دکتر نجف بیگی

در بدن انسان ران پا یکی از اعضای اصلی در ظاهر و زیبایی هستند ، پاهای چاق و ران چاق می تواند تناسب اندام فرد را برهم زند و از سوی دیگر سبب از میان رفتن زیبایی اندام و اعتماد به نفس فرد شود. بسیاری که از داشتن ران های چاق رنج می برند و ناراحت هستند دنبال راه حلی برای کوچک کردن ران پا هستند، ورزش های سنگین و رژیم غذایی مناسب می تواند تاثیر داشته باشد اما برای کوچک سازی یک سانتیمتر از این ناحیه نیاز به مدت حد اقل یک ماه دارید، لیپوماتیک یک روش موثر است که می توان با استفاده از آن در یک جلسه و بدون رِم موجب کم شدن سایز یک تا چند سانتی متر باشد.

لاغری با لیپوماتیک که به عنوان یک روش عالی جهت تناسب اندام مورد استفاده قرار است، با حفظ سلامت بدن موجب کاهش اندازه ران و پهلو و شکم و از بین رفتن چربی ها می شود. زمانی که چربی های این ناحیه از بین رفتند سلولیت یا چربی های سفت این ناحیه هم از بین می رود و ظاهر ران پاها دارای تناسب اندامی می شوند.

لیپوماتیک ران در یک جلسه

لیپوماتیک ران ها می تواند طی یک جلسه انجام شود، این عمل با بی حسی موضعی انجام می گیرد و فرد بعد از جراحی به خانه باز می گردد.

توجه داشته باشید که این عمل جراحی لاغری با استفاده از دستگاه لیپوماتیک انجام می پذیرد و  نیاز به جراحی باز نمی باشد، این عمل با ایجاد شکافی کوچک و وارد آمدن میله ی فلزی به نام کانولا انجام می گیرد.

قبل از عمل لیپوماتیک سوابق بیماری خود را به جراح اعلام کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست − چهارده =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست