لیپوماتیک باسن

دسته‌بندی نشده

باسن جزو یکی از اعضای بدن است که انباشتگی چربی در این قسمت مشاهده می شود و باعث آزار افرادی می باشد که چربی تجمع یافته در باسن ان ها در نوع لباس پوشیدن ان ها حالت بدی را به نمایش می گذارد و این مساله سبب کاهش زیبایی و اعتماد به نفس ان ها می شود. با بهره مندی از روش لیپوماتیک باسن میتوان این مساله را حل کرد و چربی های تجمع یافته در قسمت باسن را خالی کرد و حالت زیبایی برای باسن به وجود اورد.

لیپوماتیک باسن

در حال حاضر در بین زنان برخورداری از باسنی زیبا و خوش فرم خیلی اهمیت دارد  و یکی از علل برخورداری از اندام زیبا و متعادل ،و هماهنگ کننده میان کلیه اعضای بدن می باشد به همین جهت چربی های تجمع یافته در قسمت باسن احتمال دارد این هماهنگی میان کلیه اعضای بدن را نا متعادل سازد بنابراین با بهره مندی از لیپوماتیک باسن که یکی از متد های جراحی زیبایی اندام می باشد می توان به حالت زیبایی در باسن دست یافت.

همچنین جراحی لیپوماتیک باسن برای کسانی که با انجام حرکات ورزشی سنگین و برنامه غذایی سخت به نتیجه مورد نظر نرسیده اند و دچار مشکل چاقی موضعی باسن و ران ها می باشند روش بسیار خوب و تاثیرگذاری می باشد.

جراحی لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک چربی های تجمع یافته و زائد اعضای گوناگون بدن را تخریب می نماید و بعد از تخلیه ان ها، زمانی که به آن احتیاج شد به قسمت های دیگر بدن تزریق می نمایند. در جراحی لیپوماتیک باسن که هدف از آن تخریب و حذف چربی های اضافی و تجمع یافته ناحیه باسن می باشد در ابتدای کار شخص متقاضی تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و سوراخ هایی را در پوست باسن به وجود می آورند و بعد از وارد کردن لوله باریک و نازک و با کمک امواج اینفراسونیک و به دادن نواسانات و ارتعاشات لازم بافت های اضافی چربی از یک دیگر تفکیک و تخریب می شوند و به طور رقیق شده با عمل مکش و توسط دستگاه ساکشن از بدن بیرون می آیند و بعد از تصفیه در صورت نیاز برای حجیم سازی قسمت های دیگر بدن استفاده می شود.

نوشتهٔ پیشین
لیپوپلاستی باسن یا کوچک کردن باسن
نوشتهٔ بعدی
لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز

مطالب مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 3 =

فهرست