جراحی زیبایی اندام

لیپوماتیک باسن

باسن جزو یکی از اعضای بدن است که انباشتگی چربی در این قسمت مشاهده می شود و باعث آزار افرادی می باشد که چربی تجمع یافته در باسن ان ها در نوع لباس پوشیدن ان ها حالت بدی را به نمایش می گذارد و این مساله سبب کاهش زیبایی و اعتماد به نفس ان ها می شود. با بهره مندی از روش لیپوماتیک باسن میتوان این مساله را حل کرد و چربی های تجمع یافته در قسمت باسن را خالی کرد و حالت زیبایی برای باسن به وجود اورد.

لیپوماتیک باسن

در حال حاضر در بین زنان برخورداری از باسنی زیبا و خوش فرم خیلی اهمیت دارد  و یکی از علل برخورداری از اندام زیبا و متعادل ،و هماهنگ کننده میان کلیه اعضای بدن می باشد به همین جهت چربی های تجمع یافته در قسمت باسن احتمال دارد این هماهنگی میان کلیه اعضای بدن را نا متعادل سازد بنابراین با بهره مندی از لیپوماتیک باسن که یکی از متد های جراحی زیبایی اندام می باشد می توان به حالت زیبایی در باسن دست یافت.

همچنین جراحی لیپوماتیک باسن برای کسانی که با انجام حرکات ورزشی سنگین و برنامه غذایی سخت به نتیجه مورد نظر نرسیده اند و دچار مشکل چاقی موضعی باسن و ران ها می باشند روش بسیار خوب و تاثیرگذاری می باشد.

جراحی لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک چربی های تجمع یافته و زائد اعضای گوناگون بدن را تخریب می نماید و بعد از تخلیه ان ها، زمانی که به آن احتیاج شد به قسمت های دیگر بدن تزریق می نمایند. در جراحی لیپوماتیک باسن که هدف از آن تخریب و حذف چربی های اضافی و تجمع یافته ناحیه باسن می باشد در ابتدای کار شخص متقاضی تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و سوراخ هایی را در پوست باسن به وجود می آورند و بعد از وارد کردن لوله باریک و نازک و با کمک امواج اینفراسونیک و به دادن نواسانات و ارتعاشات لازم بافت های اضافی چربی از یک دیگر تفکیک و تخریب می شوند و به طور رقیق شده با عمل مکش و توسط دستگاه ساکشن از بدن بیرون می آیند و بعد از تصفیه در صورت نیاز برای حجیم سازی قسمت های دیگر بدن استفاده می شود.

برجستگی بیش از حد ناحیه باسن:

با به کارگیری از روش از لیپوپلاستی و لیپوماتیک باسن می توان مشکل برجستگی بیش از حد باسن را رفع نمود بااینکه  ازدیاد بیش از حد بافت چربی در بدن باعث بالا رفتن وزن و عوارض چاقی می گردد  ولی داشتن نسج چربی سالم و متناسب یک امر لازم برای رسیدن به سلامت و زیبایی سیما و اندام ها به شمار می آید. لیپوپلاستی باسن شامل تکنیک هایی است که به هماهنگی بافت چربی در این عضو می گردد. 

بعضی اوقات با روش جراحی و بعضی مواقع نیز با روش غیر جراحی. در عمل لیپوپلاستی با برداشت و حذف بافت چربی اضافی و بعضی اوقات با تزریق و زدن بافت چربی یا فیلرها به باسن انجام می شود. در خیلی از موارد تخلیه بیش از حد بافت چربی (به طور مثال در پی لیپوساکشن های گسترده و غیر اصولی) منجر به دفورمیته های بیش از حد و ناهمواری های بدشکل در تنه و اندام ها شده که اغلب اصلاح آن ها خیلی سخت یا غیر قابل جبران است. در لیپوپلاستی باسن یا کوچک کردن باسن روش های نوین انتقال چربی (Lipo Transfer)  یا بدون تزریق پلاسما (PRP) انقلابی بزرگ در کاهش عوارض به وجود آورده است.

حذف هوشمند چربی

متد لیزر لیپولیز با هدف دست یابی به نتایج بهینه و کامل و بدون ایراد در حیطه پیکر تراشی شناخته شده است. استفاده از فیبرهای نوری ظریف با قطر کمتر از یک میلیمتر منجر شده تا سوراخ های ورودی دستگاه خیلی ریز و نامحسوس باشد. به علاوه این که ظرافت و حساسیت چربی سوزی به بیشترین میزان رسیده از رخداد ناهمواری معمول موضع عمل جراحی پیشگیری می کند. تابش پرتو لیزر به زیر پوست باز هم توسط انرژی گرمایی سبب تحریک شدن رشته های کلاژن در روی پوست شده و مزیت ارتجاعی آن را بالا می برد. این مساله به نحوی باعث کشیدگی (لیفت) پوست باسن می شود و با اینکه بافت چربی حذف می گردد از افتادگی پوست در آینده نیز پیشگیری می نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − ده =

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

کلینیک جردن: ۰۹۱۲۸۴۳۴۱۱۶

کلینیک سعادت‌اباد: ۰۹۱۲۰۹۹۲۶۹۰

جدیدترین مقالات

مقالات مرتبط

فهرست