لیپوپلاستی باسن یا کوچک کردن باسن

دسته‌بندی نشده

برجستگی بیش از حد ناحیه باسن:

با به کارگیری از روش از لیپوپلاستی می توان مشکل برجستگی بیش از حد باسن را رفع نمود بااینکه  ازدیاد بیش از حد بافت چربی در بدن باعث بالا رفتن وزن و عوارض چاقی می گردد  ولی داشتن نسج چربی سالم و متناسب یک امر لازم برای رسیدن به سلامت و زیبایی سیما و اندام ها به شمار می آید. لیپوپلاستی باسن شامل تکنیک هایی است که به هماهنگی بافت چربی در این عضو می گردد. 

بعضی اوقات با روش جراحی و بعضی مواقع نیز با روش غیر جراحی. در عمل لیپوپلاستی با برداشت و حذف بافت چربی اضافی و بعضی اوقات با تزریق و زدن بافت چربی یا فیلرها به باسن انجام می شود. در خیلی از موارد تخلیه بیش از حد بافت چربی (به طور مثال در پی لیپوساکشن های گسترده و غیر اصولی) منجر به دفورمیته های بیش از حد و ناهمواری های بدشکل در تنه و اندام ها شده که اغلب اصلاح آن ها خیلی سخت یا غیر قابل جبران است. در لیپوپلاستی باسن یا کوچک کردن باسن روش های نوین انتقال چربی (Lipo Transfer)  یا بدون تزریق پلاسما (PRP) انقلابی بزرگ در کاهش عوارض به وجود آورده است.

حذف هوشمند چربی

متد لیزر لیپولیز با هدف دست یابی به نتایج بهینه و کامل و بدون ایراد در حیطه پیکر تراشی شناخته شده است. استفاده از فیبرهای نوری ظریف با قطر کمتر از یک میلیمتر منجر شده تا سوراخ های ورودی دستگاه خیلی ریز و نامحسوس باشد. به علاوه این که ظرافت و حساسیت چربی سوزی به بیشترین میزان رسیده از رخداد ناهمواری معمول موضع عمل جراحی پیشگیری می کند. تابش پرتو لیزر به زیر پوست باز هم توسط انرژی گرمایی سبب تحریک شدن رشته های کلاژن در روی پوست شده و مزیت ارتجاعی آن را بالا می برد. این مساله به نحوی باعث کشیدگی (لیفت) پوست باسن می شود و با اینکه بافت چربی حذف می گردد از افتادگی پوست در آینده نیز پیشگیری می نماید.

نوشتهٔ پیشین
کاشت مو
نوشتهٔ بعدی
لیپوماتیک باسن

مطالب مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهارده − 5 =

فهرست